Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Tıp dil sınavı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Tıp dil sınavı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS ve YDS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Mar 09, 2015 12:57 am    Mesaj konusu: Tıp dil sınavı Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar merhaba..agustosta tıp dıl sınavı gırecegım eyluldede dusa gırmeyı dusunuyorum..dus basvurusunda dıl sınavını gecıp gecmedıgıme bakıyorlar mı yoksa kazandıktan sonra mı bakılıyor..yanı sormak ıstedıgım eylul dusuna gırmem mumkun mu..tusta eylulde olacak tıp dıl sınavını cıkaranlar bunu dusunmustur sanırım ama bır bılgı bulamadım..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
indecisive
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Mar 09, 2015 3:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dus sinavina basvuru sirasinda sadece mezun olmus olma sartini ariyorlar tipdil sinavina bakilmiyor.kazanirsaniz tercih doneminde gerekiyor yabanci dil sonucu
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS ve YDS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız