Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusa bu şekilde girilir mi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusa bu şekilde girilir mi?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 6:09 am    Mesaj konusu: Dusa bu şekilde girilir mi? Alıntıyla Cevap Gönder

Şuan beşinci sınıf öğrencisiyim ama malum staj sinavlarindan kaldim ve stajlarim uzadi okulu agustos gibi bitirecegim sınava girebilir miyim?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 6:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mezuniyet belgesi diye bişey var onun sınav başvurusu sırasında yanında olması lazım sağlık bakanlığının onayıyla alakalı bişey çıkması bi süreyi alıyor 1-1,5 ay gibi sanırım ona bağlı tamamen belgenin çıkış tarihini vs. öğrenci işleriyle konuşun bence
Başa dön
Znoe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 6:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dusa girmek için engel değil zira benim mezun olmayan arkadaşlarım bile girdiler... önemli olan sınav sonucu aciklandiginda tercih yaparken mezun olmus olman gerekiyor
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 6:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sınava girer ancak başvuru sırasında mezun olarak sistemde görünmeyen kişinin tercih yapma hakkı doğmuyor diye biliyorum, TUS için de internleri erken başlatıp erken bitirmelerini sağlayan fakülteler olmaya başlamıştı bu nedenle, değişen bi bilgi olmuş olabilir ösymyi arayıp en güncelini ögrenmenizde fayda var yine.
Başa dön
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 7:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Znoe yazmış:
Dusa girmek için engel değil zira benim mezun olmayan arkadaşlarım bile girdiler... önemli olan sınav sonucu aciklandiginda tercih yaparken mezun olmus olman gerekiyor

Yani ben sınava girebiliyor muyum ama tercih yapacağım zaman mezun olmam lazım değil mi?
Başa dön
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 5:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

????
Başa dön
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 7:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtpmyy yazmış:
????
Arkadaşım bu yılki gibi olursa tercih yapana kadar yüz kere mezun olursun zaten 😁
Başa dön
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 7:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmadur yazmış:
dtpmyy yazmış:
????
Arkadaşım bu yılki gibi olursa tercih yapana kadar yüz kere mezun olursun zaten 😁

Bendeki şans varken emin ol seneye 1 gün de okurlar bu sınavı
Başa dön
maymuns
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtpmyy yazmış:
Znoe yazmış:

Yani ben sınava girebiliyor muyum ama tercih yapacağım zaman mezun olmam lazım değil mi?

sınava girerken mezun olmak zorunda değilsin. ancak tercih yapman için sistemde mezun gözükmen lazım yöksis te yani. o da en erken ekim kasımı bulur her türlü. baktın okul hızlı mezuniyet işleri yapmıyo kapı kapı dolaşır halledersin. bizim okulda öyleydi biz 3 günpeşine düştük bi oraya bi buraya. ama halloldu sorun olmaz yani.
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 9:21 pm    Mesaj konusu: Re: Dusa bu şekilde girilir mi? Alıntıyla Cevap Gönder

dtpmyy yazmış:
Şuan beşinci sınıf öğrencisiyim ama malum staj sinavlarindan kaldim ve stajlarim uzadi okulu agustos gibi bitirecegim sınava girebilir miyim?

Bizim okulda stajlardan kalmadan mezunyt zmni ağustosa denk geliyordu(ank uni.), stajlardan kalip dusla kazanip yerlesen arkadaşlar oldu gecen yil
Başa dön
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2016 10:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sağolun cevaplar için çok tercih ederim
Başa dön
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2016 11:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız