Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 20 yaşında diş çıkabilir mi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

20 yaşında diş çıkabilir mi?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dogukan94
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ağu 03, 2015 11:07 pm    Mesaj konusu: 20 yaşında diş çıkabilir mi? Alıntıyla Cevap Gönder

İyi günler. Yeri değil biliyorum ama az önce şok oldum, direkt aklıma burası geldi kusura bakmayın.

Ya ben ilkokuldayken bir tane süt dişim kendiliğinden düşmemişti, alttan diş gelmesine rağmen dişçi çekti köklü köklü çıktı resmen. Ama diş yamuk geldi alttan. O dişin işte orada şişlik var gibiydi yıllardır. Bu aralar dilim oraya değer oldu ve şimdi fark ettim sanki diş çıkıyor ya, sert de bayağı. 20'likleri demiyorum foto da koyacağım zaten. 20'liklerim çok şükür düzgünce çıktılar. Diş yapım sağlam gibi ben pek bakmasam da hani yıllardır orada bekliyor desem yine aklıma yatmıyor. Sad

http://i.hizliresim.com/mz52AR.jpg
http://i.hizliresim.com/d20OA4.jpg

Fotolar korkunçlu oldu ama idare edin. Yıllardır orada beklemiş olabilir mi o diş? Veya yeni mi çıkıyor? Mümkün mü bu ya 20 yaşındayım ben. Fotoya bakınca görürsünüz alttan geleni başı çıkmış böyle. Tırnağıma sert sert geliyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız