Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - terör olayları ve tercih
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

terör olayları ve tercih

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 02, 2015 8:20 am    Mesaj konusu: terör olayları ve tercih Alıntıyla Cevap Gönder

doğudaki olaylar o bölgelerdeki tercihlerde azalma batı bölgelerinde yığılmaya yol açar mı ne dersiniz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
HakanA
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 02, 2015 8:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Boş yer kalacağını sanmıyorum ama yazan olmazsa sıralama olarak daha geridekiler yerleşebilir tahminim. Çoğu kontenjan yığılarak doluyor zaten ekstra bir yığılma söz konusu olmaz Very Happy
Başa dön
Hayatgetiren
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 03, 2015 6:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Belki kısmen bir kayma olabilir ama muazzam bir yığılma olacağını ben de düşünmüyorum. Zaten önceden de görece batıdaki üniversiteler bir tık daha yüksek puanlarla alıyordu.
Başa dön
smtkin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 09, 2015 3:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gecen sene eylul sınavında dıyarbakır proteze yerlesmıs bırı olarak soyluyorum, hıc puanların dusecegını dusunmeyın ben gırerken bır oncekı sınava gore aldıkları sıralama gerılemıstı hatta tam olayların tavan yaptıgı gunlerde tercıh yapmıstık. Ilerde cıkacak provakatorlerın yorumlarına ve ufurmelerıne de aldırmayın forum gecmısıne bakan gorur bunu, herkes yapsın tercıhını gerısı ya kısmet desın -bence-
Başa dön
bahadirbilir
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 20, 2015 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben şırnakta çalışıyorum. hiç de bi sıkıntı çekmedim 2 senedir
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız