Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - CERRAHİ İLE İLGİLİ HERŞEY
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

CERRAHİ İLE İLGİLİ HERŞEY
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 25, 2015 8:47 am    Mesaj konusu: CERRAHİ İLE İLGİLİ HERŞEY Alıntıyla Cevap Gönder

Düşündümde zaten sınav açıklandıktan sonra bu başlığı açacağız. O zaman neden bekliyoruz ki! Ben cerrahiyi seçtim ve bu başlığı açtım.Hem bu cehennem misali sonuç bekleme sürecinde oyalanacağımız güzel başlıklar olur...

Evet; şu an Türkiye'nin çeşitli yerlerinde cerrahi okuyan abiler ablalar!

Biz yeni dus ekibi olarak sizin tavsiye,yönlendirme ve brifinglerinize nasıl açız ve açığız bir bilseniz;emin olun ki burada üyeliği olmayan cerrah arkadaşlarınıza bile 'Oğlum birşeyler yaz lan şuraya!' diye atar ve gider yaparsınız.Bildiği halde bizi bilgileriyle şereflendirmeyen arkadaşlarınızı elinizde ıslak sopalarla kliniğin çıkışında beklersiniz.O kadar cahiliz ki şu üniversiteler,koşulları,hocaları,maaşları,şehirlerin yaşanabilirliği hakkında gerçekten...
Hani deseniz ki 'Ben şam üniversitesi diş hek fak tayım buranın döneri çok iyi,hocalar hergün nargile eşliğinde le fort yapıyorlar,şehir de çok iyi,ış çıkışı direk denize zıplıyoruz elimizdeki porteğü ile''... Ertesi günü tercih yapacaklar kendi aralarında 'oğlum ben direk şam;direk 1. tercih şam!!süpermiş abi şam cerrahi!!!" diyecekler...
Anlayın işte abiler ablalar!!!Çoğumuz Elle tutulur hiç bir halt bilmiyoruz.Lütfen;elinizi korkak alıştırmayın ve yazın yazabildiğiniz kadar cerrahi ile ilgili herşeyi...Ve bu sayfaya giren herkes hiç değilse sizin ve üniversiteniz adına hatırı sayılır bir bilgiyle çıksın...Herşeyi yazın lütfen...Başlığı yetim ve sahipsiz bırakmayın.Bu başlık sizindir artık ve ben gittim...

Hadi abiler ablalar;

Bakın abi dedik abla dedik...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 25, 2015 9:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet;ilk amme hizmetini ben yapayım.Birde cerrahide olan arkadaşınız varsa lütfen burda bizi yönlendirmeye davet edin.Bir çayımızı içsinler.

YÖK cerrahi kadroları toplam:65

Abant İzzet Baysal 2
Adıyaman 2
Adnan Menderes 3
Akdeniz 2
Ankara 1
Atatürk 3
Bezmialem 1
Bülent Ecevit 4
Cumhuriyet 4
Çukurova 2
Dicle 2
Ege 2
Erciyes 2
Eskişehir 1
Gazi 2
Gaziantep 2
Gaziosmanpaşa 4
Hacettepe 2
İnönü 5
KATÜ 1
Kırıkkale 2
Kocaeli 1
Marmara 4
Necmettin Erbakan 2
19 Mayıs 1
Ordu 1
Pamukkale 1
Recep Tayyip Erdoğan 1
Selçuk 2
Süleyman Demirel 2
Yüzüncü Yıl 1
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 25, 2015 9:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlar da saglık Bakanlığı...

Toplam:10 yani cerrahi sb+YÖK=75

Akdeniz 1
Ankara 1
Atatürk 1
Çukurova 1
Ege 1
Erciyes 1
Hacettepe 1
19Mayıs 1
Selçuk 1
Süleyman Demirel 1

Hadi beyler hadi!!
Nitelikli bir tercih için arayın sağı solu..Yazsınlar buraya birşeyler...Tercih dönemine kadar kafalarda bir fikir oluşsun...
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 25, 2015 11:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kayserinin kendine ait bir hastanesi var.Çok methini duydum hastanesinin.Yanlış değilsem başka yerde yok adçcerrahisi hastanesi.Ama tabi şehir nasıl,hocalar nasıl bilmiyorum.
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 12:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://dent.erciyes.edu.tr/?BolumId=5&Grup=3&AnaMenuId=112&LinkTur=2&Link=37&Dil=TR#!prettyPhoto

Burdada resim galerisi var.Bildiğin hastane lan.Allah şimdiden sahibine bağışlasın.
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 12:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Buda adnan menderes Üniversitesi diş hekimliği ile ilgili.Bir genel anestezi ünitesi sadece diş hekimi fak adına açılmış.

http://www.bugun.com.tr/m/son-dakika/adu-dis-hekimligi-fakultesi-genel-1734483.html
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 1:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaptığın süper bence, sonuçta bu sınav illahaki açıklanacak, biz de tercih yapacağız inş. Şimdiden biraz beyin fırtınası yaparsak bu konuda hem faydalı olur, hem de sınav açıklanmadı, öldük, bittik modundan biraz uzaklaşırız. Smile
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 1:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaptığın süper bence, sonuçta bu sınav illahaki açıklanacak, biz de tercih yapacağız inş. Şimdiden biraz beyin fırtınası yaparsak bu konuda hem faydalı olur, hem de sınav açıklanmadı, öldük, bittik modundan biraz uzaklaşırız. Smile
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 1:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Keşke diger arkadaşlarda başka bir bölüm başlığı açsalar.Tercih günü geldiğinde herkes acar bakar ö bölümle ilgili yazılanlara.
Ben bu hafta 3-4 tane üniversiteyi arayıp direk asistanlardan bilgi almaya çalışacağım.Onlardan öğrendiğimi birinci ağızdan buraya yazacağım.Her hafta 6-7 tane üniyi arayacağım.
Listedeki tüm üni leri 1aya bitirmeye çalışacağım.
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 6:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Valla en iyi okul evine en yakın okul, tabii ortam huzuru da bu denkleme dahil. Ben ondan yola çıkıyorum, maaşı döneri, dürümü hiç düşümmüyorum. Smile)
Başa dön
gencimplant
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 10, 2015 4:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

konya neü cerrahi konusunda bilgi almak isteyenler bana danışabilirler. dur bi' de ispiyon basayım, kayseri cerrahi için ise corci ye...
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 10, 2015 6:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tesekkur ederiz gencimplant.
Başa dön
Dtdusiyer
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 10, 2015 7:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gencimplant yazmış:
konya neü cerrahi konusunda bilgi almak isteyenler bana danışabilirler. dur bi' de ispiyon basayım, kayseri cerrahi için ise corci ye...

Geçen dönem konya cerrahiye kaçıncı girdi ve bölüm nası biraz bilgi verebilirmsn
Başa dön
semiramis
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 10, 2015 11:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gencimplant yazmış:

kardeşim merhaba, necmettin erbakan üniversitesi cerrahi geçen sene kaçla aldı, ortamı nasıl kabaca bilgi verebilir misin?
Başa dön
2ez4rtz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 16, 2015 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar madworld araştırmanız ne durumda bilgi verebilir misiniz?
Başa dön
dus23
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 16, 2015 2:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçekten cerrahi isteyen arkadaşlar ege yi yazmasin:D egede sadece gomuk implant . Maaş olarakda zaten döner Yok sadece sabit maaş Very Happy
Başa dön
ithilquessir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 18, 2015 6:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bezmi alem in cerrahisi nasıl? Bilgisi olan var mı?
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 18, 2015 8:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cerrahiden asistanları üniversitelerin sitelerinden ekledim bir ara... baya kişi ekledim konuşmak için. özelden de yazdım.. sonuç : ne faceden kabul eden çıktı nede mesaja cevap veren..
Devamında okul arkadaşlarından cerrahiyi sordum.. gazide olan bir arkadaş gazi cerrahinin erciyesten sonra en iyilerinden biri olduğunu söyledi.Genel olarak ortognatik cerrahide farklılık var.Erciyesin bu konuda zirve oldugunu söylediler. bunun dısında da genel olarak zaten diger fakultelerın nerdeyse tamamında dönerin cerrahide en az oldugunu söylediler. Neredeyse hepsinde gömük ve implant var... Normalde şu an devlette çalısıyorum.Aklımda ızın 6-7 tane şehire direk üniye gidip asistanlara sormak vardı.Lanet olsun ki tüm rapor hakkımı dusa hazırlanırken kullandıgım için idari izne ihtiyacım vardı.Verilmedi o izin Very Happy kısacası ünileri aramaya çalışıyorum..Açıkcası çok üniyi arayamadım.. Durum böyle işte... beklenenei tam anlamaıyla veremedıgım için özür dilerim kardeslerimden...
Başa dön
2ez4rtz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 18, 2015 8:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son 2ez4rtz tarafından Pzr Arl 18, 2016 9:37 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Mstfa56
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 20, 2015 3:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ithilquessir yazmış:
Bezmi alem in cerrahisi nasıl? Bilgisi olan var mı?
Bezmi Alem'e bizzat kendim gidip birkaç asistanla konuştum, hocaları asistanlara karşı çok cana yakın olduğunu, ortognatik cerrahi yakın zamanda faaliyette olacağını ancak şu an yapılmadığını, asistan başına düşen iş yükünün diğer üniversitelere göre daha az olduğunu, bilimsel çalışmalar için olanaklarının çok iyi olduğunu ancak pratik yönden Marmara kadar ıyı olmadıklarını, maaşlarının da diğer üniversitelerdeki asistanlar gibi üç aşağı beş yukarı aynı olduğunu aktardılar... Bana göre yer bakımından da mükemmel bir yerdedir diyebilirim size.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız