Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2015 Orto Yazacaklar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2015 Orto Yazacaklar
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 5:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtgnl yazmış:
cerrah89 yazmış:
arkadaşlar neden hep çareyi birilerinde arıyorsunuz???buradaki herkes hangi fakulteleri araştıracagını yazıp sonrada ne tür bilgiler aldıgını paylaşsa herkes için daha faydalı olacagını düşünüyorum.çare sizsiniz arkadaşlar,madem fikir sahibi olmak istiyorsunuz.

Çareleri hep birilerinde aramak değil benimkisi el birliği yapmak ,paylaşımcı olmak yukarı bakarsanız ;2014 eylulde Selçuk ortaya yerleşen arkadaşımdan edindiğim bilgileri yazdığımıı görürsünğz hocam.

hocam yanlış anlamayın ,genele hitap,size özgü degil
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtbstrk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 7:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selçuk orto yazısını görünce dayanamiyorum. Selçuk mezunuyum ilk dustan bu yana ilk 30dan aşağı kimse gelmedi ve biz hep şaşırdıkSmile sadece bir hocanın ismine bakıp yazmayın arkadaslar. Sanırım 20 ye yakın asistan var suanda doktoralilar gittiği için yine biraz rahatladi bölüm ama yeni gelen asistan ogrenciden bile kiymetsizdir kendinize ait bi unitiniz olmayacak donusumlu oturuyolar.ilk 3 4 ay kopan btaket lr yapistirmakla hawley uyumlamakla geçer.bu arada bi de yeterlilik sınavı yapiyolar duslulara da. Ama mezun olurken çok donanımlı ve tecrubeli olursunuz. Cidden güzel puanı olan arkadaslarim iki kere düşünün. Hiç kötü bi niyetim yok bu arada yanlış anlasilmasin. Daha fazla bilgi almak isteyen olursa mesaj atabilir
Başa dön
Feyzz
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 8:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtbstrk yazmış:
Selçuk orto yazısını görünce dayanamiyorum. Selçuk mezunuyum ilk dustan bu yana ilk 30dan aşağı kimse gelmedi ve biz hep şaşırdıkSmile sadece bir hocanın ismine bakıp yazmayın arkadaslar. Sanırım 20 ye yakın asistan var suanda doktoralilar gittiği için yine biraz rahatladi bölüm ama yeni gelen asistan ogrenciden bile kiymetsizdir kendinize ait bi unitiniz olmayacak donusumlu oturuyolar.ilk 3 4 ay kopan btaket lr yapistirmakla hawley uyumlamakla geçer.bu arada bi de yeterlilik sınavı yapiyolar duslulara da. Ama mezun olurken çok donanımlı ve tecrubeli olursunuz. Cidden güzel puanı olan arkadaslarim iki kere düşünün. Hiç kötü bi niyetim yok bu arada yanlış anlasilmasin. Daha fazla bilgi almak isteyen olursa mesaj atabilir

Bu yer bulamama sorununu aynen bizim selçuk ortodaki arkadaş da yazdı artı çok sıktıklarını, açıkçası iyiki yazmışsınız herşey göründüğü gibi değil
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 3:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ordu ve tokat orto hakkında bilgi vermek isteyen yardımsever dünya tatlısı bir meslektaşımız var mıdır acaba???
Başa dön
Dtdenizzz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 6:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İlk kirkta adana orto saglik bakanligini dusunen var midir acaba
Başa dön
ayberk55
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 6:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

8.yim ortodonti yazmayı düşünüyorum. Fakülte tercihini şimdilik yazmayayım degisiklik falan olursa kimseyi yanıltmak istemem.
Başa dön
Odontic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 7:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haisha24 yazmış:
Ordu ve tokat orto hakkında bilgi vermek isteyen yardımsever dünya tatlısı bir meslektaşımız var mıdır acaba???
dereceniz kaç acaba?
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 7:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Odontic yazmış:
haisha24 yazmış:
dereceniz kaç acaba?

76.yım hocam. Siz de mi düşünüyorsunuz?
Başa dön
Odontic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 7:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haisha24 yazmış:
Odontic yazmış:
haisha24 yazmış:
dereceniz kaç acaba?

evet ama.benim ki 108. Gelir mi bilmiyorum tabiki.. Tokat 4 kişi aliyormus neden olmasın diye:)
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 7:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Odontic yazmış:
haisha24 yazmış:
Odontic yazmış:
haisha24 yazmış:
dereceniz kaç acaba?

evet ama.benim ki 108. Gelir mi bilmiyorum tabiki.. Tokat 4 kişi aliyormus neden olmasın diye:)

Dediğiniz gibi hocam neden olmasınSmile inşallah gönlünüze göre olur
Başa dön
semiramis
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 8:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diyarbakırı yazmayı düşünen var mı arkadaşlar, sıranızla beraber yazar mısınız?
Başa dön
rikirikiriki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 3:34 pm    Mesaj konusu: . Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son rikirikiriki tarafından Prş Ksm 26, 2015 8:08 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 4:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

semiramis yazmış:

Hocam öm attım bi bakmanız rica olunur =)
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 4:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

semiramis yazmış:

Hocam öm attım bi bakmanız rica olunur =)
Başa dön
dus23
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 7:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kocaeli Samsun kayseri orto Hakkında fikirleri olan varmı ?
Başa dön
rikirikiriki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 8:14 pm    Mesaj konusu: slm Alıntıyla Cevap Gönder

dus23 yazmış:

Dereceniz kac hocam
Başa dön
dus23
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 8:15 pm    Mesaj konusu: Re: slm Alıntıyla Cevap Gönder

rikirikiriki yazmış:
dus23 yazmış:

Dereceniz kac hocam

11
Başa dön
ayberk55
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 13, 2015 3:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kocaeli'de iki hoca olduğunu, bunlardan birisinin dekan olduğu için kliniğe pek fazla vakit ayıramadığını duydum. Haliyle asistan/hoca oranı pek iyi durumda değil sanırım.

Samsun mezunuyum, bugün de gittim hocalarımla görüştüm. 8.olduğum için beni Ankara-İstanbul'a ikna etmeye çalıştılar. Şuan tam sayıyı bilmiyorum ama 20'den fazla asistan var. 6 hoca var bölümde, haziranda geçici görevle giden 2 hocamız daha geri gelecek, sayı 8 olacak yani. Herkes 6 yarım gün çalışıyor. İlk 2 yıl 200 hasta verildiğini, bunların %60'ının bitimini istediklerini öğrendim. Yeni fakülte binası yapılıyordu temeli 2 yıl önce falan atılmıştı haziran gibi taşınacaklarını öğrendim, tarih şaşabilir bence zira daha önce bu eylülde taşınılacağını planlamışlardı. Yeni binaya geçince ünit sayısı artacak, eski doktoralılardan bitirenler olacak biraz daha rahatlama olacak gibi. Samsun için de bir parantez açayım; ortodonti asistanı olurum dışarıda da çalışırım diyen birisinin en son düşüneceği şehir olsun, böyle bir fırsat mümkün değil bulamazsınız. Kocaeli-İstanbul gidiş geliş özellikle haftasonu yapanlar olabilir ama Samsun'da bu pek olası değil.

Kayseri hakkında pek bilgim yok ama fakültenin genel olarak gayet iyi durumda olduğunu biliyorum.

Umarım faydalı olmuştur
Başa dön
dus23
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 13, 2015 3:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ayberk55 yazmış:
Kocaeli'de iki hoca olduğunu, bunlardan birisinin dekan olduğu için kliniğe pek fazla vakit ayıramadığını duydum. Haliyle asistan/hoca oranı pek iyi durumda değil sanırım.

Samsun mezunuyum, bugün de gittim hocalarımla görüştüm. 8.olduğum için beni Ankara-İstanbul'a ikna etmeye çalıştılar. Şuan tam sayıyı bilmiyorum ama 20'den fazla asistan var. 6 hoca var bölümde, haziranda geçici görevle giden 2 hocamız daha geri gelecek, sayı 8 olacak yani. Herkes 6 yarım gün çalışıyor. İlk 2 yıl 200 hasta verildiğini, bunların %60'ının bitimini istediklerini öğrendim. Yeni fakülte binası yapılıyordu temeli 2 yıl önce falan atılmıştı haziran gibi taşınacaklarını öğrendim, tarih şaşabilir bence zira daha önce bu eylülde taşınılacağını planlamışlardı. Yeni binaya geçince ünit sayısı artacak, eski doktoralılardan bitirenler olacak biraz daha rahatlama olacak gibi. Samsun için de bir parantez açayım; ortodonti asistanı olurum dışarıda da çalışırım diyen birisinin en son düşüneceği şehir olsun, böyle bir fırsat mümkün değil bulamazsınız. Kocaeli-İstanbul gidiş geliş özellikle haftasonu yapanlar olabilir ama Samsun'da bu pek olası değil.

Kayseri hakkında pek bilgim yok ama fakültenin genel olarak gayet iyi durumda olduğunu biliyorum.

Umarım faydalı olmuştur

Bende bugün erciyes mezunu bi arkadaşımla konuştum bana yazmamami soyledi .akademik kadronun çok iyi olmadığını felan söyledi biraz ist ank ve selcugu zorlamami soyledi
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 13, 2015 3:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hoca sayısına çok takılmayın bence. mesela çapa ortoda onlarca hoca var ama eğitimi tecrübeli asistanlardan alıyorsunuz daha çok Very Happy
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız