Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 490 ve üstü sıralamalar nereleri tercih edecek?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

490 ve üstü sıralamalar nereleri tercih edecek?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
uzmdent
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 26, 2015 9:52 pm    Mesaj konusu: 490 ve üstü sıralamalar nereleri tercih edecek? Alıntıyla Cevap Gönder

birbirimize yardımcı olalım lütfen. ben 496. yım . doğunun radyo ve resto yazmayı düşünüyorum. batı da gelebilecek yerler var mı bilemiyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
bendede5asvar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 26, 2015 10:32 pm    Mesaj konusu: Re: 490 ve üstü sıralamalar nereleri tercih edecek? Alıntıyla Cevap Gönder

uzmdent yazmış:
birbirimize yardımcı olalım lütfen. ben 496. yım . doğunun radyo ve resto yazmayı düşünüyorum. batı da gelebilecek yerler var mı bilemiyorum
hocam özel mesajınıza bakın
Başa dön
polloshermanos
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 26, 2015 11:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tercih yapmayi dusunmeyen var mi?
Başa dön
felixhallow
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 26, 2015 11:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende 530.yum gönlümden hep protez geçiyor ama gelir mi gelmez mi ne düşünüyorsunuz kafamda deli sorular sürekli hesaplama yapıyorum ama sanki herkes protez yazcak hissi doğuyor
Başa dön
bendede5asvar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 27, 2015 5:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

felixhallow yazmış:
bende 530.yum gönlümden hep protez geçiyor ama gelir mi gelmez mi ne düşünüyorsunuz kafamda deli sorular sürekli hesaplama yapıyorum ama sanki herkes protez yazcak hissi doğuyor

Hocam protez o siralamaya biraz zor bence
Başa dön
mrvyncr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 27, 2015 6:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

496.yım sadece doğudaki endoları yazıcam muhtemelen gelmeyecektir.
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 27, 2015 7:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bir tavsiye yazmak istiyorum sadece
bana gelmez demeyin, gönlünüzdekini yazin, hic belli olmaz bence orto da dahil. bence ek kontenjandan da bir sürü kisi yerlestirilecek sonrasinda. 500 küsür kontenjan az degil. tercih yapmayanlar muhakkakki olacak. bu sinavda önceki yerlestirilmeler cok sey ifade etmiyor bana göre. ilk 50 ortodontiye yigilacagini belli etse de geriye kalarin bölümlere asagi yukari dagilimi homojen olacak bence. ben diger yillar icin yazilanlari da okudum, büyük ihtimalle gelmez ama yazdim diyenler de yerlesmis. icinize sinen bir tercih listesi hazirlayin, gelir mi gelmez mi diye simdiden endiselenip günlerizi zehir etmeyin. sonucta bu yarismali bir sinav. kac kisinin kimlerin nereyi kac puanla tercih edecegi ön görülemez. sorarsiniz, evet düsünüyorum derler, son anda fikir degistirirler vs. manipulasyona gelmeyin.
Başa dön
dus23
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 27, 2015 8:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentzey yazmış:
ben bir tavsiye yazmak istiyorum sadece
bana gelmez demeyin, gönlünüzdekini yazin, hic belli olmaz bence orto da dahil. bence ek kontenjandan da bir sürü kisi yerlestirilecek sonrasinda. 500 küsür kontenjan az degil. tercih yapmayanlar muhakkakki olacak. bu sinavda önceki yerlestirilmeler cok sey ifade etmiyor bana göre. ilk 50 ortodontiye yigilacagini belli etse de geriye kalarin bölümlere asagi yukari dagilimi homojen olacak bence. ben diger yillar icin yazilanlari da okudum, büyük ihtimalle gelmez ama yazdim diyenler de yerlesmis. icinize sinen bir tercih listesi hazirlayin, gelir mi gelmez mi diye simdiden endiselenip günlerizi zehir etmeyin. sonucta bu yarismali bir sinav. kac kisinin kimlerin nereyi kac puanla tercih edecegi ön görülemez. sorarsiniz, evet düsünüyorum derler, son anda fikir degistirirler vs. manipulasyona gelmeyin.

+1
Başa dön
dtbsr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 29, 2015 1:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar iyi aksamlar sıralaması 520 olan ve tercih yapan ya da yapmayı düşünen var mı
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız