Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DEVLETTE CALISIRKEN YÖK KADROSU KAZANANLAR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DEVLETTE CALISIRKEN YÖK KADROSU KAZANANLAR
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dusx
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 13, 2015 12:22 am    Mesaj konusu: DEVLETTE CALISIRKEN YÖK KADROSU KAZANANLAR Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar adsm de görev yapıyorum yök kadrosu kazandım.istifa dilekcemi verdim 2015 dus ile yerleştim 30 aralık tarihine kadar ilişkimi kesmek istiyorum dedim üniyede belgeleri teslimettim bundan sonraki sürec hakkında bilgisi olan var mı ???
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gfb11
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 13, 2015 12:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

slm ben de tsm de çalışıyorum da istifa etmem gerekiyor mu bana kurumumdan böyle bişey söylenmedi de
Başa dön
dusx
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 13, 2015 12:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bildigim kadarıyla istifa olamzsasurec uzuyormus fakat istifa etmessenizde bazı avantajlar oluyormus yolluk falan veriyorlarmıs benim yolluk olmayacak aynı sehirdeyim 3 istifa hakkımın birini kullanmıs olacam
Başa dön
aznav
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 13, 2015 6:48 pm    Mesaj konusu: dus Alıntıyla Cevap Gönder

istifa etmeyin arakadaslar hem yolluk alırsınız hem de istifa etmediğiniz için uzmanlık sonrası memuriyete geri dönme anlamında hakkınız oluyor... 1 aylık bir sürec için hakkınızdan feragat etmeyin derim hayırlı olsun tekrardan herkese...
Başa dön
diiscii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 14, 2015 6:30 am    Mesaj konusu: Re: dus Alıntıyla Cevap Gönder

aznav yazmış:
istifa etmeyin arakadaslar hem yolluk alırsınız hem de istifa etmediğiniz için uzmanlık sonrası memuriyete geri dönme anlamında hakkınız oluyor... 1 aylık bir sürec için hakkınızdan feragat etmeyin derim hayırlı olsun tekrardan herkese...

kesinlikl katılıyorum,sakin ve sağduyulu olun aceleye gerek yok
Başa dön
optimistic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 15, 2015 4:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam şimdi biz napcak.öncelikle evraklayı tamamlayıp gidip kazandıgımız yere teslim edip kayıt yaptıracağız.sonra hastaneye dilekçe verecek miyiz.öle bişey hatırlıyorum tecrübeli arkadaşlar bi el atsın
Başa dön
dtecemk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 15, 2015 6:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de devlet hastanesindeyim. Sanırım üniversiteden bi kağıt geliyormuş çalıştığımız yere. Yani başhekim öyle söyledi ama tecrübeli olan biri daha iyi bilir tabi.
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 15, 2015 7:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bn atandıgım yeri aradım. sadece yazdıgımız evrakları getirmeniz yeterli dendi. daha sonra biz size ulaşıp başlıyabirsiniz dediğimizde ilişiğinizi kesebilirsiniz dediler. keza bağlı olduğum adsmde aynı şeyleri söyledi. istifa etmek istemeiğimi söyleyip adsmde çalıştığıma dair kağıt getireyim mi dedim gerek yok dediler. sizin farkli bir duyumunuz varmıdır acaba.
Başa dön
ayayay
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 15, 2015 6:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

istifa etmek sizin tercihiniz,artılara eksilere bakmışsınızdır fakat 30 unda ilişki kesmek biraz mantıksız .. 14 ocakta ilişkinizi kesin yoksa aralık ayı için sigortanıza yatırılan parayı geri ödemeniz gerekir,2 hafta için uğraşmayın bence
Başa dön
Priloc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 16, 2015 4:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başlamamiz ne kadar sürecek acaba Embarassed bi an önce hitsek keşke, ben de istifa etmedim bekliyorum Rolling Eyes
Başa dön
aznav
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 16, 2015 6:41 pm    Mesaj konusu: DUS Alıntıyla Cevap Gönder

UNİVERSİTEYE BELGELER TESLİM EDİLDİKTEN SONRA BAKANLIKLA KENDİLERİ YAZISMALARI YAPIYORLAR DAHA SONRA BAKANLIK CKYS YE DUSURUYO İLGİLİ YAZIYIDA BULUNDUGUNUZ İLİN GENEL SEKRETERLİĞİNRE GONDERİP SİZE TEBLİĞ EDİLİYO , ONA GORE KENDİ DURUMUNUZ BAKIP CIKISINIZ YAPIYORSUNUZ ORTALAMA 1 AY VEYA 1.5 AYI BULUR GİBİ...
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 6:40 am    Mesaj konusu: Re: DEVLETTE CALISIRKEN YÖK KADROSU KAZANANLAR Alıntıyla Cevap Gönder

dusx yazmış:
arkadaslar adsm de görev yapıyorum yök kadrosu kazandım.istifa dilekcemi verdim 2015 dus ile yerleştim 30 aralık tarihine kadar ilişkimi kesmek istiyorum dedim üniyede belgeleri teslimettim bundan sonraki sürec hakkında bilgisi olan var mı ???

hocam istifa sonrası 6 ay memuriyete başlayamama davası varmı acaba
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 7:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bende şuanda kamuda çalışmaktayım ve aday memurum. yök kadrosu kazandım. işlemlerim hızlı yürüsün diye istifa etmek istiyorum. bunun olabilitesini üniversiteylede görüştüm. bana kadron yökten geldikten sonra istifa et hizmet belgeni al gel dediler. sorun olmayacak şeklinde anlattılar ama internette biraz araştırdım. 6 ay memuriyete dönememe durumu varmış.
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 7:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

helede aday memurken istifa edilirse sadece istifa ettiğin kuruma geri dönebiliyormuşsun
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 7:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yani sb deyken yök e dahi geçememe gibi bir durum olabilirmiş. hatta yine aynı yerde yazan bilgiye göre beni üni kabul etse bile tesbit edilirse görevim sonlandırılablirmiş diye bir ibare daha var. bilgi kirliliği yaptımsa affola fakat bu kanun kural işlerindende çok anlamam. bilen bir arkadaş varsa beni aydınlatabilirmi
Başa dön
formee
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 7:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir ay erken baslamak neden onemli ki istifa etmeyin bence bekleyin
Başa dön
optimistic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 8:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

belgeleri teslim ettim kazadıgım üniye. hastaneye dilekçe verdiniz mi arkadaşlar.haftayada onu vereyim
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 8:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

formee yazmış:

Hocam çalıştığım ortam ve şartları o kadar çekilmez durumdaki şu an da bir ay değil bir hafta bile tahammül edilir değil. Yoksa dediğimiz gibi beklemek daha güvenli ve sağduyulu bir yaklaşım. Fakat öğrenmek istediğim aday memurken istifa etsem yök kadrosuna geçebilirmiyim. Sorun çıkarmı. Ünide ki kadın sorun olmaz dedi fakat internetten bunun kanunuydu yasasıydı araştırdıkça hepten istifadan korkmaya başladım. Bu konuda tecrübeli bir arkadaş varmıdır acaba
Başa dön
formee
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 5:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fractur24 yazmış:
formee yazmış:

Hocam çalıştığım ortam ve şartları o kadar çekilmez durumdaki şu an da bir ay değil bir hafta bile tahammül edilir değil. Yoksa dediğimiz gibi beklemek daha güvenli ve sağduyulu bir yaklaşım. Fakat öğrenmek istediğim aday memurken istifa etsem yök kadrosuna geçebilirmiyim. Sorun çıkarmı. Ünide ki kadın sorun olmaz dedi fakat internetten bunun kanunuydu yasasıydı araştırdıkça hepten istifadan korkmaya başladım. Bu konuda tecrübeli bir arkadaş varmıdır acaba

http://www.dentdus.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=25922&highlight=#25922

5.mesaj belki faydali olabilir. Buna gore yok sorun degil s.b. 6 aymis ama yinede net bilgi arastirin
Başa dön
dtecemk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 19, 2015 9:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sağlık bakanlığı olsaydı sorundu ama yökte bir sorun olmaz ki.Benim çalıştığım ortam da sorunlarla dolu ama istifa etmek yerine onlarla uğraşmayı tercih ediyorum tavsiye ederim😁
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız