Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Yeni başladım..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Yeni başladım..

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DtFurkan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Şub 08, 2016 1:00 am    Mesaj konusu: Yeni başladım.. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben sınava çalışmaya yeni başlayacağım.Nereden başlamalıyım lütfen yardımcı olun.. Crying or Very sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 17, 2016 7:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1 Temel 1 Klinik git başta. Mümkünse klinikten en iyi olduğunla, temelde de en kötü olduğunla başla. Ben biyokimya ve perio olarak başlamıştım. Çıkmış soruları oku, sonra konuya bak kafanda bir şeyler canlansın konuyu okurken. Konunun ardından soru çöz. Birinci okumada çok beklentin olmasın kendinden. "Sadece yap".
Başa dön
DtFurkan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Şub 18, 2016 3:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok tesekkur ediyorum biyokimya da benimde sıkıntım var kaynak önerebilir misiniz acaba ?
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Şub 19, 2016 8:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Temelde ve radyoda dusem, klinikte dusdata öneririm. Bir de her konu bitimindn sonra ilgili örnek sorulari cözün. Zihin acikligi ve basarilar dilerim, sürec de sonuc da gönlünüzdeki gibi olsun ins.
Başa dön
DtFurkan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Şub 19, 2016 8:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok tesekkur ediyorum insallah dediginiz gibi yapabilirim allah razı olsun 😊
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız