Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Açıklanmayan DUS ve BİZ olamayanlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Açıklanmayan DUS ve BİZ olamayanlar
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Anhedonik
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 7:24 pm    Mesaj konusu: Açıklanmayan DUS ve BİZ olamayanlar Alıntıyla Cevap Gönder

Şu forumu her gün açtığımda şaşkınlık yaşıyorum ya. Nasıl meslektaşlarım var benim ya? Başkası adına utanmaktan yoruluyorum. Evet dava sürecindeyiz bekliyoruz. Lakin bekleyin ne işiniz var yok Twitterda da destek vermiyoruz ne işe yarıyor deniliyor. Bu ülkede ayşegül terzi nin davasında sosyal medyanın desteğini ve dava sürecini nasıl etkilediğini bi araştırsınlar derim. Biz burda yakınanlar, eleştirenler bişey yapmaya çalışıyoruz her gün. Sorular iptal olsun ya da olmasın değil derdimiz en azından benim değil. Sadece bi an önce açıklansın istiyorum. Neden bu birilerine bu uğraş batıyor onu anlamıyorum. Her gece rüyamda dusun açıklandığını ggörüyorum. İşkence gibi. Bu bir an önce bitsin diye elimden geleni yapcam. Size de tavsiye ederim. Eleştirdiğiniz klavye delikanlılığını yapsanız bile yeterli. Saygılarımla.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam bi iki tanesi çıkar öyle arada ya takmamak gerek .. dtortolarımız hilumlarımız helps lerimiz var biizm hala umudumuz var👍😀
soydan
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 7:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya zaten fakültede de her sınıfta vardı bunlardan.Hem bi işe el atmaz hem iş yapanlara laf eder.Diş hekimliği okumaktan başka hayatta vasfı olmayan insan sürüsü...Bu sosyal yeteneklerle eminim özel sektörde çook iyi ilişkiler kurup iş yapacaklardır.Devam etsinler hocam biz kendimize bakalım
Başa dön
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 8:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soydan yazmış:
Ya zaten fakültede de her sınıfta vardı bunlardan.Hem bi işe el atmaz hem iş yapanlara laf eder.Diş hekimliği okumaktan başka hayatta vasfı olmayan insan sürüsü...Bu sosyal yeteneklerle eminim özel sektörde çook iyi ilişkiler kurup iş yapacaklardır.Devam etsinler hocam biz kendimize bakalım
Aynen arkadaşlar şov demişler bide bu nasıl bir algı şaşırarak okudum gerçi bu ülkede olan bitene şaşırmamayı da öğrendik vazgeçmek yok şu an bunca insan mağdur yazık değil mi bunca çabaya emeğe alınacak maaşa ihtiyacı olan çalışmayan bir çok kişi var benim rahatım yerimde deyip beklemekte bir tercih ne diyelim arada çıkar böyle arkadaşlar umudumuzu kaybetmek yok 21:00 de tweeterdayız tt olalım be inadına🙏🙏😬
Başa dön
alsadas
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TDB de bu surecte henuz birsey yapmadi bildigim kadariyla.. ttb twitlerden sonra hemen sesini cikardi tus aciklansin diye
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 9:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim sınavımıza katkısı olmazsa bile bu rezilliği birileri duyar en azından.ben öle bakıyorum olaya.biz bağırıp çağırınca eylem yapınca sınavı açıklayacaklar diye kesin bişey yok yani.gelecek sene girenler bi rahat nefes alır belki.ya da onlara da yol gösteririz.geçen sene böle böle yapmışlar diye bizden fazlasını yaparlar belki
Başa dön
maymuns
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 9:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her fakultede her sinifta boyle olmustur bu. 3 5 kisi itiraz eder digerleri susar. Islerine gelen bi gelisme olunca ohh ne guzel olay onlara zarar verirse en buyuk suçlu ilan ederler o haklarini arayanlari. Birlik falan garip geliyo o yuzden bizim sinifta vizede islenmedik soruya bile itiraz edemeyenlerden bahsediyorum 😀 ben fatih portakala heryerden ulasmaya calistim henuz bi gelisme yok ama belki gorur okur arastirir biseyler der bakalim
Başa dön
Anhedonik
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 10:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Oh ya bu başlığın altında ne güzel insanlar toplandı. Umutlandım tekrar arkadaşlar Smile)
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 10:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başlığı herkese açmışınız şov meraklıları gelmesin Smile boşvermişleri siz de boş verin.. Velev ki sizin çabanızla bir şeyler olsa da onar zaten olacağı vardı diyeceklerdir Smile diş hek fak. eminim birçoğumuza takmamayı iyi oğretmiştir bu tür arkadaşları Smile
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar bugun twitterda yaziyormuyuz benim tweeterim yok acacgim da onun icin soruyorum
Başa dön
maymuns
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 10:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Arkadaslar bugun twitterda yaziyormuyuz benim tweeterim yok acacgim da onun icin soruyorum

+1
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 10:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazacaz 21:00 da diyolar ben daha erken başlarım gibi
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 10:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hashtag ne peki
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 11:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mutlu oldm.Sonndaaa Smile
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 11:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Buraya da atcam.
Arkadaşlar ufak çaplı bi arştrma yptm.6 saatlk bi aralıkta bahsedilen konu ve konunun gittikçe artan kişi sayısı tarafından bahsedilmesi trend topik olmsnı sağlıyo.Yani 5 10 kişi bin tweet atsak işe yaramıyor.Ama çok kişi bi kaç kez bahsetse grafik yükseliyor ve o konu konuşlmuş oluyor.Akşam 21.00 dediğimiz içn 1700 ü aşkın flan twit atmamız gerekmiş tt olablmemiz içn.Minikten minikten yazmaya başlasak iyi olur.Lütfeen twitter ı olmyan arkadşlar üşenmeyin.Açıverin Smile.Hem twitter çok eğlenceli Smile.

Tıp forumlarında üyeliği olan arkadaşlar varsa onlara bu akşam #osymdusuacikla #osymtusuacikla şklnde tvit attğmızı söyleyebilr mi birisi.Onlarla birlkte sayımız artıcaktır.Ben Facebook ta en popüler iki doktor sitesine sayfalarnda yayımlamaları içn mesaj attm.Yanlz sınav sonucu bkleyen arkadaşlar forumlarda daha aktifler.Oradan da bildirsek güzel olur.

A bi de @OSYMbaskanligi nı da ara ara etiketlemeyi unutmayın Wink.

Bi dee lütfen destek olcak arkadaşlar bi onay msj ı atın moralimiz olsun Smile))
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 11:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tabisi de yazıyorz bugün Twitter aa Smile Smile Smile
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 11:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar noldu açıklattınız mı sınavı yüce "birlik beraberlik" gücüyle. Bence hepimiz oturduğumuz yerden üç defa dus dersek dus açıklanacak. Arkadaşlar madem tek göreviniz diş hekimi olmak değil neden sürekli buradasınız hani sosyal kelebeklerdiniz siz? Bir de her nedense "yeaa fakültede de vardı böyleleri" diyor herkes.madem herkes muhteşem anarşist, hak arayan, birlik beraberliğe inanan, adaletli fakültedeki dediğiniz tipler kimler? Bir giri girdim adıma başlık açılmış lan benden başka çatlak ses yok adam "biz olanayanlar" diye başlık açmış. Ben hayatımda bu kadar idiot bir topluluk görmedim. Ayrıca kasım sonu açıklanacakmış. Ben öğrendim. Artık zırlamayı kesersiniz.

Adam gibi fakülte başlıkları açtık gidin doldurun diye. Şu sitede faydalı bir şeyler olsun istiyoruz. Dus açıklanır elbet. Asıl kıyamet ondan sonra. Sana bi iki hafta verilecek. Hiç bilmediğin yerler hakkında bilgi almak isteyeceksin. Dentdusu açıp bakacaksın. Ama o da ne1??11 dentdusta twittera yükleniyoruz arkadaşlar pazartesi ösymyi basıyoruz arkadaşlar bizden olamayanlar var aramızda hadi toplanıp linç edelim vs başlıkları olacak. Sonra da siz hiç bilmediğiniz bir memlekete hiç bilmediğiniz bir bölüme zort diye gideceksiniz. Sonra dentdusa gelip gene ağlarsınız. Arkadaşlar aramızda fakültesini anlatmayan arkadaşlar var....

İşe yarayın biraz.
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 11:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısınız.
Yanlız bunu böyle söylemeseydiniz daha güzel olurdu.İnsanların umudunu kırmak size bişey kazandırmaz.Kasım sonu açıklancağını nerden duydunuz?
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 11:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne kırılgan insanlarsınız siz, sizin gibi mıymıntılarla bir yere varılmaz. Söylemiyorum nerden öğrendiğimi ara öğren sende doktor mö
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 11:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nerden duyduğunuz da belli değil laf yapıyosunz.
Anlaşldı muhatap olmaya değmez birisiniz.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız