Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Datanın yeni Radyoloji hocası ne kadar yeterli???
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Datanın yeni Radyoloji hocası ne kadar yeterli???

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sade1234
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 15, 2016 11:39 pm    Mesaj konusu: Datanın yeni Radyoloji hocası ne kadar yeterli??? Alıntıyla Cevap Gönder

Derste çıkmış soruları bile hatalı çözmeyi başarması akıllara durgunluk vericiydi. Çok temel genel geçer Radyoloji kurallarının hangi textbook a göre değiştiğini bize göstermesini beklerdim. Derste yaptığı eklemelerin ise doğrudan diğer dershanenin kitabını okuduğunu ve textbook olarak onu aldığı izlenimini doğurmaktaydı. Topuk etkisinin textbook ta yer almadığını söylediği an zaten benim için konu kapanmıştı, Eric white ın kitabında heel effect yazarak bir arama yaparsanız rahatlıkla bulabilirdiniz.

Buradan kurum yetkililerine sesleniyorum zaten aynı gün dersin Offline kaydı da yapıldı yetkin kişiler tarafından kaydı yapılan Offline videolarda hocamızın hangi konularda kendini yeterince geliştirnediği değerlendirilmelidir

Sunu. Tekniği açısından ise tüm öğrencilerde bu hoca anlaşılan slaytlar daki hiç bir şeye hakim değil ki sınıfın en arkasına geçip sadece slayt okuyor, slaytlara hakim değil imajı oluşturduğunu belirtmek isterim. Herkes her şeyi bilemez ama öğrenebilir kanaatindeyim. Değerli hocamıza saygılar ve başarılar dileklerimle
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız