Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - teknisyenlerin iş teklifleri
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

teknisyenlerin iş teklifleri

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ysnzgnc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 27, 2016 5:46 am    Mesaj konusu: teknisyenlerin iş teklifleri Alıntıyla Cevap Gönder

Teknisyenlerin ozellikle yeni mezunlari cok cazip fiyatlarla is tekliflerine nasil bakiyorsunuz? En son duydugum bir teklifte diplomani kullanalim sen gelmesende olur on bin tl gibi bir teklif geldi riskli midir bu isler bileniniz var mi yardimci olsa ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtorto
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Tem 27, 2016 6:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba sakın derim öyle birşey yapmayın evet yeni mezunken iş bulmak çok çok zor benim 5 yıl oldu mezun olalı ve o zaman 1000 tl verip çok çalışmanı istiyorlardı ve bunu yapan malesef meslektaşlarımız o gün kendime bir söz verdim eğer bir gün klinik açarsam yeni mezun arkadaşlarıma emeğinin karşılığını vereceğim teknisyen konusuna gelince normal şartlarda o kadar para vermeleri de çok ilginç bu insanlar ağızda çalışabilir hatta implant yapanı bile duydum malpraktisin bu kadar güncel olduğu bu günlerde eğer ihtiyacınız yoksa sakın diplomanızı vermeyin az kazanın ama kafanız rahat olsun herkese başarılar
Başa dön
ysnzgnc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 27, 2016 6:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yeni mezunum ozel hastanelerde calismaya baslayan arkadaslarimda var fakat su aralar teknisyenler yanlarina yeni mezun dis hekimi ariyorlar ve bu isleri hic bilmedigim icin bilenlere danismak istedim yani bende cok karsiyim teknisyenin hasta bakmasina fakat yuksek ucretler soyleyince dusunmeden edemedim tesekkurler bilgileriniz icin
Başa dön
dtciiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 27, 2016 6:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o parayı verecek teknisyen hangi ildeymiş acaba?

paranızı alamaz bide üstüne vergi ve sigorta borcyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

teknisyen işi sizi sıkıntıya sokabilir
Başa dön
ysnzgnc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 27, 2016 8:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Orduda. Randevu defteri baya kabarik
Başa dön
dtmike
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ağu 15, 2016 2:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Erzincanda 6 bin tlye 1 senelik zorunlu kalmak şartıyla iş var.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 15, 2016 3:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1-etik değil
2-yasal değil
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız