Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - SON AYLAR MOTİVASYON
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

SON AYLAR MOTİVASYON

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
aknc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 11, 2016 6:21 am    Mesaj konusu: SON AYLAR MOTİVASYON Alıntıyla Cevap Gönder

Eveet birinin bu dönemde artık bu başlığı açması gerekiyordu diye düşünüyorum.

BU süreci nasıl yöneteceğim konusunda tecrübeli arkadaslardan tavsiye istiyorum. Shocked
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
cereslum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 11, 2016 3:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam ben bunaldığımda, sıkıldığımda, çalışmak istemediğimde "Perio, Perio, Perio" diyorum. Geçiyor sıkıntım Cool
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 11, 2016 8:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de bu Millete çok çalısarak hizmet etmk boynumuzun borcu diye düşünerek motive oluyorum. Her nerde olursak olalım yaptığımız işi en güzel şekilde yapmakla yükümlüyüz. Rabbim calışma azmimizi artırsın, cümleten hepimize zihin açıklığı versin inş 🙏 🙏 🙏
Başa dön
p53geni
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 11, 2016 11:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cok tecrubeli oldugum soylenemez aslinda ama suanda kendimi nasil motive ettigimi paylasayim.Ben hep sinavdan sonraki sabahi dusunuyorum elimden geleni yapmis olmaanin verdigi huzurla uyanmis olmayi hayal ediyorum Smile bide tabiki bir daha bu isle ugrasmak istemiyorum calisalim bitsin diyorum kendi kendime.zor bi maraton ve gercekten bu sinav elenmeyenin sinavi.emek verdigimizi geri alabiliriz bunu hic unutmamak gerekiyo galiba.herkes emeklrinin krsiligini alir insaallah arkadaslar Smile
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2016 1:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her günde 1 net var Smile...
likefarma
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2016 2:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sınav iyi geçtikten sonra gonul rahatlığıyla tatil yapmak..
Başa dön
aknc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2016 3:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cereslum yazmış:
Hocam ben bunaldığımda, sıkıldığımda, çalışmak istemediğimde "Perio, Perio, Perio" diyorum. Geçiyor sıkıntım Cool

güzel taktikmiş hocam Cool
Başa dön
aknc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2016 3:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

535353 yazmış:
Ben de bu Millete çok çalısarak hizmet etmk boynumuzun borcu diye düşünerek motive oluyorum. Her nerde olursak olalım yaptığımız işi en güzel şekilde yapmakla yükümlüyüz. Rabbim calışma azmimizi artırsın, cümleten hepimize zihin açıklığı versin inş 🙏 🙏 🙏

inş. hocam
EN GÜZEL İŞLERE..
Başa dön
aknc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2016 3:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

p53geni yazmış:
Cok tecrubeli oldugum soylenemez aslinda ama suanda kendimi nasil motive ettigimi paylasayim.Ben hep sinavdan sonraki sabahi dusunuyorum elimden geleni yapmis olmaanin verdigi huzurla uyanmis olmayi hayal ediyorum Smile bide tabiki bir daha bu isle ugrasmak istemiyorum calisalim bitsin diyorum kendi kendime.zor bi maraton ve gercekten bu sinav elenmeyenin sinavi.emek verdigimizi geri alabiliriz bunu hic unutmamak gerekiyo galiba.herkes emeklrinin krsiligini alir insaallah arkadaslar Smile

O SABAHI BNDE HAYAL ETMEK İSTİYORUM Cool
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız