Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus kitaplarımı yakıyorum
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus kitaplarımı yakıyorum

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 06, 2016 10:40 pm    Mesaj konusu: Dus kitaplarımı yakıyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Evet dostlar 82 yaptım, hatalı sorular doğru olursa 88 falan olabilir .
Bi yer gelir heralde,sonuçlar açıklanınca kitapları toplayıp yakacam.
Öss kitaplarımı da yakmıştım.Yanlışlıkla bahçede ufak bi yangına sebep olmuştum😂. Aynı şekilde bu kitapları da yakmak benim için zevk.
Küllerini isteyen olursa şifa niyetine gönderebilirim. Mailinize konum atın .öptüm hepinizi başarılar gençler, daha da girmem bu sınava 😂💩
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ekm 06, 2016 11:23 pm    Mesaj konusu: Re: Dus kitaplarımı yakıyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Öss kitaplarımı da yakmıştım.Yanlışlıkla bahçede ufak bi yangına sebep olmuştum😂. Aynı şekilde bu kitapları da yakmak benim için zevk.
Küllerini isteyen olursa şifa niyetine gönderebilirim. Mailinize konum atın .öptüm hepinizi başarılar gençler, daha da girmem bu sınava 😂💩

Kardeşim ben eğer kazanırsam ihyacı olan birine vereceğim kitaplarımı. Sen de öyle yap bence. Ama sen bilirsin tabi bi bu zevkim var karışma dersen de anlarım Smile)
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 12:23 am    Mesaj konusu: Re: Dus kitaplarımı yakıyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Glutamat yazmış:

Kardeşim ben eğer kazanırsam ihyacı olan birine vereceğim kitaplarımı. Sen de öyle yap bence. Ama sen bilirsin tabi bi bu zevkim var karışma dersen de anlarım Smile)

Hocam işin şakası kimsenin işine yaramayacak fotokopi ve kitapları yakacam, klinikler meslek hayatımızda işe yarayabilir onlar duracak. Gıcır gıcır kamp kitaplarını ve geri kalanları tabi ki durumunu bildiğim bi meslektaşa vereceğim. Burdan da diğer meslektaşlarımızdan rica ediyorum kitaplarınızı satmayın, görünce üzülüyorum gerçekten. Biz hekimiz hekim. Bi dolgu yapsan bi kanal yapsan zaten 400 lira. Onu yapamıyorsan da beni bul ben verecem sattığın kitabın parasını ihtiyacı olana ulaştıralım, saygılar.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız