Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Hatalı Sorularda Mahkeme Süreci !!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Hatalı Sorularda Mahkeme Süreci !!!
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pseudobacil
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 23, 2016 9:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocalar ne kadar da eminler öyle işe bak 😅 arkadaşlar kim ne kadar bilecek derece kim olacakmış net aralığı ne olacakmış inanın dersaneye gitmeyip de çok güzel netler yapan insanlar da var burada doğruluğu net olmayan bilgiler paylaşmayın bence ya da trollemeyin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 23, 2016 11:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
argeste yazmış:
Helps yazmış:
argeste yazmış:
dersane denemesinde ön sıralara oynamak dus için bi kriter değil maalesef. ösym'nin ne kadar seçici olmayan ve yanlışlarla dolu bi sınav hazırladığını biliyoruz. ben dersane denemelerinde ilk 100e pek giremezdim max 90 net yaptım ama dusta 102 yaptım(benim için de sürpriz oldu:)ama bu demek değil ki ben 90 net yapan arkadaşlardan fazla çalıştım, hayır şansım yaver gitti. ösym belli bi yere kadar çalışmayı ölçüyor gerisi şansa kalmış bi durum maalesef. keşke tam anlamıyla seçici bir sınav olsa ama işte şu an devam eden bi davanın olması bile sınavın seçiciliğinin olmadığını gösteriyor.

Haklısınız olabilcek bişey ancak arkadaşımız sürekli dershane derecelerine yapamadılar deyip duruyor ben de dershane derecesiydim yaptım yapanlar da vardır bazen süpriz insanlar çıkıyor ösym'nin sınavı ortada o konu tartışılmıcak durumda ama bu arkadaşın sürekli ben yaptım dereceler patladı demesi beni rahatsız ediyor artık
hocam arkadaşın eski yazdıklarına da bakarsanız çok takmamanız gerektiğini anlarsınız. yok ohalden dolayı iptal olmayacakmış, ösym de üst düzey tanıdığı varmış iptal edilmicekmiş bilmem ne .

Ayrıca dusdata denemelerinde 90ı geçemeyip sınavda 102 yapanlara da zerre inanmıyorum. İmkansıza yakın bir olay. Denemeler oldukça kolay ve hocaların söylediği yerlerden çıkıyor.
yani inanıp inanmmak sizin tercihiniz sonuçta zorlayamam Smile
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 1:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar az önce ösym ile konuştum haberler iyi. Çok sürprizli şeyler bizi bekliyormuş. Sıkı durum dedi.
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pazar gunu osym ile gorustun demek Smile
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 1:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Arkadaşlar az önce ösym ile konuştum haberler iyi. Çok sürprizli şeyler bizi bekliyormuş. Sıkı durum dedi.

Hocam sonunda bizde bu haberi bekliyoduk 👍🏻 inş yarın da beni arayacaklar bekliyorum 😊
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 2:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
argeste yazmış:
Helps yazmış:
argeste yazmış:
dersane denemesinde ön sıralara oynamak dus için bi kriter değil maalesef. ösym'nin ne kadar seçici olmayan ve yanlışlarla dolu bi sınav hazırladığını biliyoruz. ben dersane denemelerinde ilk 100e pek giremezdim max 90 net yaptım ama dusta 102 yaptım(benim için de sürpriz oldu:)ama bu demek değil ki ben 90 net yapan arkadaşlardan fazla çalıştım, hayır şansım yaver gitti. ösym belli bi yere kadar çalışmayı ölçüyor gerisi şansa kalmış bi durum maalesef. keşke tam anlamıyla seçici bir sınav olsa ama işte şu an devam eden bi davanın olması bile sınavın seçiciliğinin olmadığını gösteriyor.

Haklısınız olabilcek bişey ancak arkadaşımız sürekli dershane derecelerine yapamadılar deyip duruyor ben de dershane derecesiydim yaptım yapanlar da vardır bazen süpriz insanlar çıkıyor ösym'nin sınavı ortada o konu tartışılmıcak durumda ama bu arkadaşın sürekli ben yaptım dereceler patladı demesi beni rahatsız ediyor artık
hocam arkadaşın eski yazdıklarına da bakarsanız çok takmamanız gerektiğini anlarsınız. yok ohalden dolayı iptal olmayacakmış, ösym de üst düzey tanıdığı varmış iptal edilmicekmiş bilmem ne .

Yok beni demoralize edemez o sıkar biraz. Sadece karşısında eblek insanlar yok onu bilsin istedim. Burası datada derece yapıp sınavda yapamayanları aşağılama yeri değil. Sınav bu sonuçta her şey olabilir. Heyecan panik bayılma her şey etken. En küçüğümüz 23 24 yaşında bu yaşına kadar sınavda her şeyin olabsileceğine inanmayan insanlar zaten ne olursa olsun insan olamayacaklar. Kimse bir uzmanın hangi fakülteden mezun oldupunu merak etmez. Ben bile sormuyorum açıkçası. Adıyamandan uzman olmakla ankaradan uzman olmak arasında pek bir fark yok. Cerrahsan cerrahsın pedocuysan pedocusun. Bu kadar egolu olmayın.

Ayrıca dusdata denemelerinde 90ı geçemeyip sınavda 102 yapanlara da zerre inanmıyorum. İmkansıza yakın bir olay. Denemeler oldukça kolay ve hocaların söylediği yerlerden çıkıyor.

Tebrkler
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 2:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helps yazmış:
Duscuadam yazmış:

Hocam sonunda bizde bu haberi bekliyoduk 👍🏻 inş yarın da beni arayacaklar bekliyorum 😊

ÖSYM beni de aramış ulaşamamış,mesaj atmış;don't worry,be happy Very Happy
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 24, 2016 2:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
argeste yazmış:
Helps yazmış:
argeste yazmış:

Yok beni demoralize edemez o sıkar biraz. Sadece karşısında eblek insanlar yok onu bilsin istedim. Burası datada derece yapıp sınavda yapamayanları aşağılama yeri değil. Sınav bu sonuçta her şey olabilir. Heyecan panik bayılma her şey etken. En küçüğümüz 23 24 yaşında bu yaşına kadar sınavda her şeyin olabsileceğine inanmayan insanlar zaten ne olursa olsun insan olamayacaklar. Kimse bir uzmanın hangi fakülteden mezun oldupunu merak etmez. Ben bile sormuyorum açıkçası. Adıyamandan uzman olmakla ankaradan uzman olmak arasında pek bir fark yok. Cerrahsan cerrahsın pedocuysan pedocusun. Bu kadar egolu olmayın.

hocam yeminlen diom ama ben datanın denemelerinde sıvazlıodum.en kolayında bile.sınavda daha yüksek geldi.fark baya fazla bana göre.hatta depresyonlardan depresyon beğeniodum.ama datanın kaynaklarının hepsini okumadım derslerine zaten kursiyeri olmadığım için giremedim.çözerken kursiyerlerine daha tanıdık geliyordur herhalde diyordum.ama bilemem tabi.
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 8:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava ne durumda arkadaşlar? Dilek ve temennilerden ziyade direk avukattan alınan bilgi varsa onları paylaşabilir miyiz?
Başa dön
Znoe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 8:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu dava nasıl bir şey arkadaşlar duruşma gunu tarzında bir şey yok mu bize deseler ki ayın 5 inde duruşma var bizde o güne kadar foruma girip bakma gereği duymasak
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 28, 2016 8:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Znoe yazmış:
Bu dava nasıl bir şey arkadaşlar duruşma gunu tarzında bir şey yok mu bize deseler ki ayın 5 inde duruşma var bizde o güne kadar foruma girip bakma gereği duymasak

Herkes dava açtık diyor ama mahkeme tarihini bilen yok çok ilginç. Ortalama mahkemeden sonra rn geç 1 hafta içinde sonıçlar açıklanır heçen sene öyle olmuştu yok mu mahkeme tarihini bilen ??
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14. sayfa (Toplam 14 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız