Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dava açan arkadaşlardan rica ediyorum
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dava açan arkadaşlardan rica ediyorum

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
naruron
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 6:57 pm    Mesaj konusu: Dava açan arkadaşlardan rica ediyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Hangi sorulara dava açtıklarını ve bunlardan hangilerini doğru/yanlış yaptıklarını yazarlarsa çok sevinirim.

Sürecin hangi sorular için devam edeceğini öğrenmiş oluruz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 7:21 pm    Mesaj konusu: Re: Dava açan arkadaşlardan rica ediyorum Alıntıyla Cevap Gönder

naruron yazmış:
Hangi sorulara dava açtıklarını ve bunlardan hangilerini doğru/yanlış yaptıklarını yazarlarsa çok sevinirim.

hocam bir de bir arkadaşımız yazmıştı galiba bu 8 soru dışında serotonin sorusu da davalık diye serotonin sorusuna dava açan arkadaş kimse o da bize bilgi verebilir mi acaba
Başa dön
dtemablalp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 7:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar 6 soruya açmıştım.Hepside yanlış yaptım.2 sini ösym iptal etti.
lefort,epts,kombınasyon sendrmu,diş taşı,voksel,braket.
Bugün fakülteye gitmiştim bi işim vardı Radyoloji sorusunu hocama gösterdim.Doçentlik sınavıyla meşgul bu konulara fazlasıyla hakim.Voksel sorusunun cevabı yok şıklarda dedi.İtiraz haklı dedi.Umarım bilirkişi iptal eder.
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 8:00 pm    Mesaj konusu: Re: Dava açan arkadaşlardan rica ediyorum Alıntıyla Cevap Gönder

naruron yazmış:

Ayni basligi ben acayiim diyordum iyi yapmissiniz, ins dava acan arkadaslar bilgilendirirler varsayimlarla konusmayiz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız