Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ODR sizce ne kadar mantıklı iş olanakları neler?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ODR sizce ne kadar mantıklı iş olanakları neler?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 3:53 am    Mesaj konusu: ODR sizce ne kadar mantıklı iş olanakları neler? Alıntıyla Cevap Gönder

Devlette pratisyenle katsayi farkı var mi?
Birde özelde iş olanakları nelerdir?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adsmde de normal hekimlik yapılabilir, ama tomografi olan adsm ye gidilirse radyolog gibi devam eder.

En son pirella tarafından Pzr Nis 26, 2020 4:29 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yani yaş is diyosun
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İyi çalışan dt iyi döner alırken uzman radyolog hiç alamayabiliuor.. ben de çok araştırdım radyolojiyi ama malesef özelde radyo veya resto ilan bile yok kamuda da döner yok kim neden tercih etsin ki ? Uzman olup 4-5 almak emeğe hakarettir içim elvermiyor radyolojiyi çok sevsem de malesef çok araştırdım birkaç radyolog ile görüştüm hatta dusdata hocası nilgün hoca bile döner almıyormuş çalıştığı adsm de.. o yüzden vazgeçtim . 87 ile orto da imkansız olduğuna göre protez veya pedo yazacam sanırım ben de ama gönlüm radyologdan yana ..
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Klinisyen olmak yerine daha çok arastirmaya sorusturmaya yatkın insanlar için bu ülkede para yok galiba
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rahatlık istiyorum hasta görmek istemiyorum beden işim az olsun istiyorum çok param olmasa da olur ama hasta dırdırıyla şikayetiyle yeri gelir mahkemesiyle uğraşmayayım diyenler için şahane bölüm...
Başa dön
Znoe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
İyi çalışan dt iyi döner alırken uzman radyolog hiç alamayabiliuor.. ben de çok araştırdım radyolojiyi ama malesef özelde radyo veya resto ilan bile yok kamuda da döner yok kim neden tercih etsin ki ? Uzman olup 4-5 almak emeğe hakarettir içim elvermiyor radyolojiyi çok sevsem de malesef çok araştırdım birkaç radyolog ile görüştüm hatta dusdata hocası nilgün hoca bile döner almıyormuş çalıştığı adsm de.. o yüzden vazgeçtim . 87 ile orto da imkansız olduğuna göre protez veya pedo yazacam sanırım ben de ama gönlüm radyologdan yana ..

Hocam üniversitede kalmayı düşünmüyor musunuz hiç ? Kİ bence radyoloji de kalma ihtimali diğer bölümlere göre oldukça yuksek gibi geliyor bana diğer bölümlerde 80 kusur uzmanlik öğrencisi alırken radyoloji sadece 35 kişi alıyor bir önceki yil sayı daha da azdı bu yüzden ben üniversitede kalma ihtimali sayılarının azlığından dolayı yüksek görüyorum tabii torpilsiz ne derece olur orası muallak
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim isteklerimi sıraladınız Smile ancak gene dd şimdi bir pedocu benim iki katım maaş alacaksa bu da beni işimden soğutur. Sonuçta onda uzöan dt ben de ? Bu konu düzenlense radyo tadından yenmez ama 5 yıdlır hala şu uzman dt katsayısı 1.3 düzenlenecek güya..
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Znoe yazmış:
Kushing yazmış:

Hocam üniversitede kalmayı düşünmüyor musunuz hiç ? Kİ bence radyoloji de kalma ihtimali diğer bölümlere göre oldukça yuksek gibi geliyor bana diğer bölümlerde 80 kusur uzmanlik öğrencisi alırken radyoloji sadece 35 kişi alıyor bir önceki yil sayı daha da azdı bu yüzden ben üniversitede kalma ihtimali sayılarının azlığından dolayı yüksek görüyorum tabii torpilsiz ne derece olur orası muallak

Torpil yoksa istek hiçtir.. akademisyen de yardoç alımı dus gibi olsa eyvallah ama dinimizin emrettiği akrabalarınızı koruyun kollayın yardımcı olun nasihatlerini bizimkiler farklı anladığımdan akademisyenlik babadan oğula miras kalıyor..
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 5:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ancak maksillofasiyal girişimsel radyoloji gibi ya da usg mri gibi ileri görüntülemeler diş hekimliği fakültelerinde yaygınlaşırsa belki ilerde gözde olabilir. Bir de tabi maalesef bizim ülkemizde çok zayıf radyolojiler. Diğer pek çok ülkede ilgilendikleri alanlar daha geniş.
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 5:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çorak araziye yatırım yap bekle değerlensin elbet birgün imara açılacak hocam ama gençlik elden gidiyor zaman akıyor hayatımızdan. O kadar sabırlı değilim ben beklemek için Smile
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 5:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Çorak araziye yatırım yap bekle değerlensin elbet birgün imara açılacak hocam ama gençlik elden gidiyor zaman akıyor hayatımızdan. O kadar sabırlı değilim ben beklemek için Smile

Aynen aynen hocam ama bir umut soruyoruz bizde işte
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:

örnek süper hocam:D
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 01, 2016 10:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dental ilanı aç bak bir tane arayan var mı, burda tartışmaya gerek bile yok
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 02, 2016 8:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dental ilanda iş aramam ilan vereceğim inşallah bir gün radyoloog arıyorum diye Smile
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 02, 2016 8:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Dental ilanda iş aramam ilan vereceğim inşallah bir gün radyoloog arıyorum diye Smile

İnşallah hocam 😊 Temennimiz o yönde
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 02, 2016 8:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşte dusu kazanalım uzman oallım biraz para biriktirelim belki bi adsp kurarız o zamana anca radyologa ihtiyaç olur 😀 Şaka bir yana takılıyırum ama radyoloji en sevdigim branştı eksen kaydı dus netimden sonra ve biraz da bikaç radyolog hocamızın etksi oldu sanırım 😬
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız