Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Cnn\'in 18 gündür açıklanmayan kpss önlisans sınavı feryadı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Cnn\'in 18 gündür açıklanmayan kpss önlisans sınavı feryadı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 6:17 pm    Mesaj konusu: Cnn\'in 18 gündür açıklanmayan kpss önlisans sınavı feryadı Alıntıyla Cevap Gönder

Hiç bi sınavı küçümsüyor değilim de bu nedir yahu.
Bi haberlere falan giremedik. Tamam ülkede çok büyük sıkıntılı şeyler oluyor kabul ama bu haberi yapıyorlarsa bizimkini de bi zahmet yapmalılar.
https://www.google.com.tr/amp/www.cnnturk.com/amp/turkiye/kpss-onlisans-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-osym-sonuc-sistemi?client=safari
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
pseudobacil
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 6:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu haberi yapan vatandaş eminim ki diş hekimliğinde uzmanlık sınavı olduğunu bile bilmiyordur Very Happy
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 6:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şuan nedense hep hekimler görmezden geliniyor. Hem medya hem toplumda biz tuzu kuru meslek grubu olarak görülüyoruz. Bizim sorunumuz olamaz, bizim hiçbişeyden şikayet etmeye hakkımız yok.. hala o eski kodaman doktorlara öfkelerini insanlar bizden çıkarmaya çalışıyo ve ben kaldıramıyorum bunu..
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 6:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bi binleriz adamlar milyon arkadaşlar azınlığa mı hitap etmek istersiniz milyonlara mı ?? Elbette bizim haber değerimiz yok sıradan vatandaş napsın bizim kıydırık dusu 😀 Malesef biz hakkımza sahip kimse bizi zaten takmaz
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öğretmen atamaları kaç bin kişi oluyor ki.. 20bin kişi olsa bizden 5bin kişi fazla. Hep bi olay haline getiriliyor. Bence biraz da biz sesimizi çıkarmadığını için böyle
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 7:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla twitter la olacak iş değil diye kimse twit atmıyor.dün 5 arkadaş twit attık resmen.al işte millet sesini duyuruyor bal gibi de.onların sınavı bizimkinden erken açıklanacak valla.
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Önlisans ortaöğtetimle beraber yapılır aynı kpss o da nerden baksan 1.5 milyon giren var bizim 500 katımız yani
Glutamat2
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 10, 2016 5:05 am    Mesaj konusu: Re: Cnn\\\'in 18 gündür açıklanmayan kpss önlisans sınavı fe Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Hiç bi sınavı küçümsüyor değilim de bu nedir yahu.
Bi haberlere falan giremedik. Tamam ülkede çok büyük sıkıntılı şeyler oluyor kabul ama bu haberi yapıyorlarsa bizimkini de bi zahmet yapmalılar.
https://www.google.com.tr/amp/www.cnnturk.com/amp/turkiye/kpss-onlisans-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-osym-sonuc-sistemi?client=safari
Sağolun hocam ülkenin bütün keslerin sesi oluyorsunuz sizin gibi duyarlı qalsvatandaşların olması beni duygulandiriyor
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 10, 2016 5:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynen Glutamat.Bu arada Glutamat 2 ile ikiz misnz :p
Bugün de atıyorm bem tvit atan arkdşlar var hala.Yanlz bugün tıpçılardan destek var.Onlar da kndileri içn atıyor ama olsun bi taşla iki kuş oluyo.Yazmya devam edelim.Bizm burda bi söz vardır:isteyenin bi yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara. Hem sürekli şikayetlermzle gündemde tutalım.Gerçi hangi gündem bilemiyorum ama 😁.Vekiller heralde bi gün uf bıktm şu doktorlardan diyeblr kimbilir.umut dünyası Smile
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 10, 2016 5:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dr_moe yazmış:
Bugün de atıyorm bem tvit atan arkdşlar var hala.Yanlz bugün tıpçılardan destek var.Onlar da kndileri içn atıyor ama olsun bi taşla iki kuş oluyo.Yazmya devam edelim.Bizm burda bi söz vardır:isteyenin bi yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara. Hem sürekli şikayetlermzle gündemde tutalım.Gerçi hangi gündem bilemiyorum ama 😁.Vekiller heralde bi gün uf bıktm şu doktorlardan diyeblr kimbilir.umut dünyası Smile

Glutamat2 benim trolcan arkadaş 😀 Beni deşifre edip açmış sağolsun sanki nick kalmadı 😀
Başa dön
Glutamat2
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 10, 2016 6:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Dr_moe yazmış:

Glutamat2 benim trolcan arkadaş 😀 Beni deşifre edip açmış sağolsun sanki nick kalmadı 😀
Hocam malum evde otur otur qalsifiye olduk npalim😀
Başa dön
mahoni
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 10, 2016 7:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar televizyon kanallarının whatsapp ihbar numaraları var. Ben bi kaç tanesine dus ve tus 45 gündür açıklanmıyor diş hekimleri ve doktorlar olarak mağduruz diye yazdım. Tabi çok kişi olursak belki bi haber konusu olabiliriz🤓🤓
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız