Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 13, 2016 11:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Naber gelmedi senden bi haber DrRıza bey...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtdolphin
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 12:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rıza komiserim anka kuşunun peşinde galiba,
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 1:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biz de bireysel açacaktık davayı. Seneye bu kurum aleyhinde gezip bilgilendirme yapmazsam namerdim
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 2:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 ay geçmiş hala yaprak kıpırdamıyor bu nasıl iş ..bu sürecte öğrendiğim bisey var ki biz kimsenin umrunda değiliz keşke bireysel dava açsaydık tıpçılardaki gibi, gördük ki el elin eşşeğini türkü çağırarak arar tek amaç kurumun reklamını yapmak için dava açılmış ama bu sefer olmadı artık zerre güvenimiz kalmadı..
Başa dön
dt_tural
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 2:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu gidişle sınav Mayıs'ta açıklanır Smile Smile
Başa dön
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 4:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dr rizadan hala ses yok. .. şaşırdık mı HAYIR...
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 4:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rüyamda gördüm 2017 dus a girenler yerleşiyordu biz hala cumayı bekliyorduk...
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 7:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drriza yazmış:
dtmadur yazmış:

Arkadaşlar dusdata müdürüne ve konuyla ilgilenen avukata ulaştım en kısa sürede bilgilendirme yazısı yada videosu paylaşmalarını ıstedım....

keşke davayı ben acmıs olsam sıze ınanın dakıka dakıka yazarım...

Ben dilim döndüğünce gücüm yettiğince aldığım bilgileri buraya an an yazdım.saniyesinde kopyala yapıştır yapan sizdiniz.simdi bizden ses çıkmadığı için milleti gaza getiriyorsunuz ama sizin çok işe yarayan sitenizi kullanmakta n vazgecmisizdir belki olamaz mı? Ayrıca Anka Ahmet insanları bilgilendiriyor diye adını troll e çıkardiniz en doğru bilgiler i biz verdik vermeye devam edeceğiz dediniz drtus da ,dentdus u niye ciddi ye almadınız sahiplenmednz.insanları hedef göstermek mı sizin göreviniz.simdi banlayabilirsnz.zaten farklı kanallarla bilgi alışverişi yapıyoruz arkadaşlarla biz.onlar herkese de ulaştırır.
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 7:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pirella çok yaşa😄
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sınav noldu sınav???? Millet birbirini kapak etme derdinde. Pirella ara şu mahkemeyi de bir bilgi al artık Allah için... sonuçlanmış mı dava ne durumda??Tus sonuçlanmış imzayı bekliyorlar bizde tık yok... Arıyoruz dava açan dışında bilgi verilmiyor.
Başa dön
pseudobacil
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 7:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pirella yazmış:
drriza yazmış:
dtmadur yazmış:

Arkadaşlar dusdata müdürüne ve konuyla ilgilenen avukata ulaştım en kısa sürede bilgilendirme yazısı yada videosu paylaşmalarını ıstedım....

Ben dilim döndüğünce gücüm yettiğince aldığım bilgileri buraya an an yazdım.saniyesinde kopyala yapıştır yapan sizdiniz.simdi bizden ses çıkmadığı için milleti gaza getiriyorsunuz ama sizin çok işe yarayan sitenizi kullanmakta n vazgecmisizdir belki olamaz mı? Ayrıca Anka Ahmet insanları bilgilendiriyor diye adını troll e çıkardiniz en doğru bilgiler i biz verdik vermeye devam edeceğiz dediniz drtus da ,dentdus u niye ciddi ye almadınız sahiplenmednz.insanları hedef göstermek mı sizin göreviniz.simdi banlayabilirsnz.zaten farklı kanallarla bilgi alışverişi yapıyoruz arkadaşlarla biz.onlar herkese de ulaştırır.

Hocam iyi hoş yazmışsınız ama facebook da davacıların dava ile ilgilenmediği yazıyor umarım siz bu genellemenin içinde değilsinizdir.
Başa dön
dt_zy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 7:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pseudobacil yazmış:
pirella yazmış:
drriza yazmış:
dtmadur yazmış:

Hocam iyi hoş yazmışsınız ama facebook da davacıların dava ile ilgilenmediği yazıyor umarım siz bu genellemenin içinde değilsinizdir.

Evet arkadaş baya iyi ilgilendi bu cuma ya da pazartesi bilirkisiye gidecekmiş diye bu günlere kadar getirdi sağolsun. Madem çok ilgilisiniz niye facebook grubunda ben açtım davayi diye açıklama yapamiyorsunuz . Burda da sanki başkasının davasiymis gibi Dr Riza ya laf yarışı peşinde
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 8:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pseudobacil yazmış:
pirella yazmış:
drriza yazmış:
dtmadur yazmış:

Pirella canımız ciğerimizdir. Facebook ekibine şu ana kadar hayrı dokunan tek davacı kendisi. Diğer arkadaş gibi ölü taklidi yapmadı.
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 8:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş bende face yok , o hayır ne söyleyebilirmisin? Dava ile ilgili ne biliyorsunuz?
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 8:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sveLto yazmış:
Sınav noldu sınav???? Millet birbirini kapak etme derdinde. Pirella ara şu mahkemeyi de bir bilgi al artık Allah için... sonuçlanmış mı dava ne durumda??Tus sonuçlanmış imzayı bekliyorlar bizde tık yok... Arıyoruz dava açan dışında bilgi verilmiyor.

Bilirkişiler belli oldu bilirkişi raporu bekleniyor.daha karar çıkmadı onlardan
Başa dön
Hamlet
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 8:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir tane bilirkişide sorun çıkmıştı o düzeldi mi acaba pirella ? Yani tüm sorular gitti mi bilirkişiye?Bir dd bilirkişiye tanınan süre kaç günmüş biliyor musunuz? Teşekkürler şimdiden
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 8:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Facebook ekibi olarak sürecin başında dava ile ilgili tüm bilgileri pirella'dan edindik.4. davanın geri çekilmesi sürecinde de yardımcı oldu bizlere.Bir ara bir kopukluk yaşadık bu işbirliği sürecinde,o yüzden arkadaşlar facebook'ta oldukça "genel" bir açıklama yapmıştı birkaç gün öncesinde.O açıklama sonrasında da tekrar iletişime geçtik kendisiyle.

Davadaki son duruma gelirsek,şu an 1 soru (voksel) hariç dosyalar bilirkişide.Voksel sorusuna bilirkişi ataması bekliyoruz.Gelişme oldukça facebook'tan bildireceğiz.
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 8:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt_zy yazmış:
pseudobacil yazmış:
pirella yazmış:
drriza yazmış:
dtmadur yazmış:

Evet arkadaş baya iyi ilgilendi bu cuma ya da pazartesi bilirkisiye gidecekmiş diye bu günlere kadar getirdi sağolsun. Madem çok ilgilisiniz niye facebook grubunda ben açtım davayi diye açıklama yapamiyorsunuz . Burda da sanki başkasının davasiymis gibi Dr Riza ya laf yarışı peşinde

Facebook kullanmamakta birlikte orada bilgi veren arkadaşlara katkıda bulunuyorm güvendiklermde numaram dahi var.buraya telefon numarami da yazacak değilim.ayrica avukattan duyduğum herşeyi buraya katkısız yorumsuz ekledim bir zamanlar ve bende cuma pazartesi diyerek sürekli bekledim.burda neyi ima ediyorsunuz? Mahkeme başkanı mıyım ben size tarih vereyim.ya da girdiğiniz sınava ben girmedm mı ? bn de bekliyorum aynı süreci.saldirilari yapacağınız kişi ben değilim .sistemdr mahkemenin yavaşlığıdr kızmaya hakkınız olan şeyler.kimsenin benim üzerimde stres atmaya hakkı yok benm dava açma hakkm var ama.beklemek istemiyorsanz düzene kafa yorun.sozum ucuz kahramanlık yapanlara.kaldi ki seneye pirella açmaz başkası acar hep birileri bu davaları açacak üzgünüm,bu senede sırada baska açacaklar olduğu gibi.ha bu arada bireysel açılan davayı arkadaşla ben konuştm en son ve geri çekti davasını.yoksa daha da beklerdnz ya neyse.kalin sağlıcakla.
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 10:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Laf kalabalığına gerek yok, Tus için dava açan Anka Ahmet Tus davasının sonuçlandığını kurulun toplanıp imzaları attığını ve gün içerisinde kararın uyapa yükleneceğini yazmış. Kısaca tus açıklanmak üzere diyebilirim.Bizde ise daha bilirkişiye gitmeyen soru var deniyor. Sayın çok ilgili arkadaşlar biz mi üstümüze düşeni yapmıyoruz? Dava açan arkadaşlar mı çok üzerinde durmuyor yoksa bu mahkemelerin dusa gıcığı mı var??
Başa dön
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 10:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sveLto yazmış:
Laf kalabalığına gerek yok, Tus için dava açan Anka Ahmet Tus davasının sonuçlandığını kurulun toplanıp imzaları attığını ve gün içerisinde kararın uyapa yükleneceğini yazmış. Kısaca tus açıklanmak üzere diyebilirim.Bizde ise daha bilirkişiye gitmeyen soru var deniyor. Sayın çok ilgili arkadaşlar biz mi üstümüze düşeni yapmıyoruz? Dava açan arkadaşlar mı çok üzerinde durmuyor yoksa bu mahkemelerin dusa gıcığı mı var??

1-Tus için kaç gündür uğraşılıyor,Dus için kaç gündür uğraşılıyor,neler yapıldı?
2-Tus'ta 2 ay sonra ekstra bir davaci ortaya cikti mi ?Ve bu dava ile birlestirme için günlerce beklendi mi?
3-Ösym'nin hatalı raporu yüzünden günlerce bekleyen tus davası mıydı,dus davası mıydı?
4-İki dava ile de aynı avukat mı ilgileniyor,bu davalar arasında öncelik verdiği dava var mı?
5-Görevlendirilen mahkemelerin bu konuda tecrübesi var mı? Yoksa bize ilettikleri gibi"ilk defa" mı bu tür davalarla ilgileniyorlar?
6-Mahkeme başkanınca yapılan bilirkişi ataması,talihsiz bir şekilde tusu mu etkiledi dusu mu ?
7- Dus'ta dava açan arkadaşlar mahkemeye gidip ilgilenebildiler mi?

Bu soruların cevabını öğrenirseniz tus dava süreciyle dus dava sürecini karşılaştırmanızın ne kadar hatalı olduğunu anlarsınız.Bu arada çok ilgili kişiler, bizler,tus davasını,ankaahmet'i sürecin başından beri takip ettiğimizi,Sultanahmet'te gezen turist veya sadece dentdus'a üye olmayı başarabilmiş kişilerden olmadığımızı bilmenizi isteriz.Yapıcı eleştirileriniz varsa bekliyoruz,yoksa sukut en güzeli.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Sonraki
18. sayfa (Toplam 20 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız