Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 DUS Dava Sürecinde SON DURUM (10.11.2016)
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 1:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[/quote]yalancısın zaten de konuşmaya gerek yok aynen vaktini harcama[/quote]

1)Sukut sukut sukut...başka napıyoruz ki?!
2)facebooktaki grupta sadece [/b]gaz alınıyo çokta sallamayın orayı insanlar acmıs agzını gelsede birisi yesem diye bekliyolar
3)
grubun yöneticisinden tut orda ona yancı olan herkes hiç birşey bilmiyo birşey olunca avukatla konuştuk falan filan
4)ozaman
nickini yavşak yap[b] bariz küfür değilse sorun yok demek ki senin için

bunları kim yazdı? Utanmıyorsan devam et.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 2:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sukutu ben yazdım sıkıntı mı var???
Başa dön
cekimsoketi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 2:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
yalancısın zaten de konuşmaya gerek yok aynen vaktini harcama[/quote]

1)Sukut sukut sukut...başka napıyoruz ki?!
2)facebooktaki grupta sadece [/b]gaz alınıyo çokta sallamayın orayı insanlar acmıs agzını gelsede birisi yesem diye bekliyolar
3)
grubun yöneticisinden tut orda ona yancı olan herkes hiç birşey bilmiyo birşey olunca avukatla konuştuk falan filan
4)ozaman
nickini yavşak yap[b] bariz küfür değilse sorun yok demek ki senin için

bunları kim yazdı? Utanmıyorsan devam et.[/quote]bak arkadaşım birincisi sukut sukut lafı bana ait değil ikincisi yavşak lafını bariz küfür saymayan kişi için yazdım onun için bi sorun teşkil etmiyosa küfür sayılmaması lazım çünkü üçüncüsü hiçbirşey bilmiyo dediğim konuda o açıklama ile ilgiliydi ve sende benim ne demek istediğimi biliyosun bence
Başa dön
cekimsoketi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 2:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilk önce kimin ne dediğine bi dikkat et ondan sonra bence bi fikrini dile getir insanlar açmış ağzını gelsede birisi yesemdiye bekliyolar kısmıda burası oluyo
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 2:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sveLto yazmış:
Sukutu ben yazdım sıkıntı mı var???

ben diğer eleman yazdı diye görmüşüm, sıkıntı yok !!!
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 2:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cekimsoketi yazmış:
ilk önce kimin ne dediğine bi dikkat et ondan sonra bence bi fikrini dile getir insanlar açmış ağzını gelsede birisi yesemdiye bekliyolar kısmıda burası oluyo

ben seni biliyorum, yazdıkların da ortada.
istediğin gibi düşün artık diyecek lafım yok
Başa dön
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 3:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şahsım adına Ankara ekibine çok teşekkür ederim. Emek veriyorlar sağolsunlar. Onlar olmasa haftalar öncesinden bile bu gün yarın açıklanacak diye uyutulduk mr. Burhan tarafından. Ankara ekibi en azından ogrenebildigi kadarıyla Doğru bilgiyi bize aktarıyor. Küçük birsey olsa bile heyecanla onlardan haber bekliyorum. Data nın, burhanın, Drrizanin yapamadığını (veya yapmadığını ) yapıyorlar. Keşke ekip davacı arkadaşlardan olsaydı daha iyi yol alına bilirdi. buda davacilar in eksiligi... tekrar çok teşekkür ediyorum ankara ekibine ve bir sonuç alinamasa bile twitter ekibine...
Başa dön
LeyLa89
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 3:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu süreç içim uğraşan giden gelen çabalayan kim varsa ALLAH razı olsun.. bazı şeylerin önüne kimse geçemiyor böyle olması gerekiyormş demek ki bizim kaderimizin belli yere gelebilmesi için bu süreç gerekli belki de ne diyelim artık.. Yeni bir gelişme var mı facebook yok bakamıyorum 😞
Başa dön
Pierre
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 3:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmadur yazmış:
Şahsım adına Ankara ekibine çok teşekkür ederim. Emek veriyorlar sağolsunlar. Onlar olmasa haftalar öncesinden bile bu gün yarın açıklanacak diye uyutulduk mr. Burhan tarafından. Ankara ekibi en azından ogrenebildigi kadarıyla Doğru bilgiyi bize aktarıyor. Küçük birsey olsa bile heyecanla onlardan haber bekliyorum. Data nın, burhanın, Drrizanin yapamadığını (veya yapmadığını ) yapıyorlar. Keşke ekip davacı arkadaşlardan olsaydı daha iyi yol alına bilirdi. buda davacilar in eksiligi... tekrar çok teşekkür ediyorum ankara ekibine ve bir sonuç alinamasa bile twitter ekibine...

Nick her şeyin özeti gibi. Çok hoş. Very Happy
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 3:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LeyLa89 yazmış:
Arkadaşlar bu süreç içim uğraşan giden gelen çabalayan kim varsa ALLAH razı olsun.. bazı şeylerin önüne kimse geçemiyor böyle olması gerekiyormş demek ki bizim kaderimizin belli yere gelebilmesi için bu süreç gerekli belki de ne diyelim artık.. Yeni bir gelişme var mı facebook yok bakamıyorum 😞

Bilirkişilere pzt kadar süre tanınmış 36. Sorunun bilirkisisi de bu süreye yetiştiriliyormuş ancak bugün bi gelişme olmamış
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
20. sayfa (Toplam 20 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız