Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bir öneri- bir eleştri!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bir öneri- bir eleştri!

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
AskVeTuruncu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 14, 2016 9:44 pm    Mesaj konusu: Bir öneri- bir eleştri! Alıntıyla Cevap Gönder

Forumda gerginlik var. Sebebi DUS sinavi sonrasi suren bekleyisler ve yavaş işleyen süreç. Ben haddime olmayarak bir öneri bazında soru sormak istiyorum. Malum durumun gelecekteki sinavlarımızda tekrarlamaması için sitenin bir köşesinde ( reklamdan yer kaldıysa) sınav sonrası hukuki hareketlerimizin nasil olmasi gerektiğini açıklayan bir yazi olmalimi acaba? Yada ne yaparak hızlı sonuç alınmasina dair? Yani her bol hatalı sınavda böyle beklemek normalmi? Yoksa bu organizasyonsuzluktanmı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 7:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Katılıyorm.Bunlar sınavdan önce konuşulmalı.Açılcak davalarla ilgli mutabakata varlsn herkes ayrı ayrı dava açmasın.Tabi bu ne kdar mümkündür bilemiyorum.Ama hepmz şuan görüyorz maduriyeti.Bunu bi nbze aramzda uzlaşarak azaltablirz.Ve tabii seneye kim öle kim kala bi de o var.
Sınav yaklaştkça açılması gereken bi konu zannmca !
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Arl 15, 2016 6:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En güzel öneri gelecek sene için , herkesin 50-100 lira vererek bu dava için ortak bağımsız avukat tutulması. Hatta avukat ordusu bile tutulabilir. Gelecek sene yapmıyorlarsa da girenler yine kendilleri bilir.
Ortak haber alınan noktalara da şu yazılabilir;
Vakti olmayan uğraşmayacak kişi bireysel dava açmasın
O extra dava yerine herkesin ortak tuttugu avukat ordusuna vekalet versin
Facebook grubu kurup, tüm bilgilendirmeyi ordan alsın herkes
Bu kadar basit
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız