Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Ordu Üniversitesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Ordu Üniversitesi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
cerrah
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 16, 2016 5:58 am    Mesaj konusu: Ordu Üniversitesi Alıntıyla Cevap Gönder

genel olarak fakültenin teknik imkanları yetersiz olsada şartlar dahilinde herşey yapılmaya çalışılıyor. öyle aşırı egolu hocalar yok.öğrenmek isteyeni asla geri çevirmezler. döneride iyi olduğu kulaktan kulağa konuşulmakta.her nekadar yeni bina yapılsada sıkıntılar var inşaat çok yavaş ilerliyo. binanın size yetişeceği umuduyla girmezseniz hayal krıklığıda yaşamazsınız Smile şuanki binası oldukça küçük ama 60- 70 arası üniti sığdırdılar bi şekilde her metrekare değerlendiriliyo Smile mükemmel bi deniz manzarası ve şirin bi bahçesi vardır. radyo; ilk kez asistan alıyor. tek asistan olucak giren kişi .bölümde 3 yar doç var. bölüm başkanı çok tatlı dünyalar iyisi bir insandır. diğer hocanın saati saati tutmaz bazen sizi yerin dibine kadar sokar ne olduğunu bile anlayamazsınız bazende çok iyi olur. öbür hoca da iyi bi insandır. fakültede cbct, ultrason vs yok. hasta çok olsada hocalar belli bi limite kadar kabul yapıyolardı ama asistan gelince nası olur bilemem.
protez; 4 yar doç var. şuana kadar 2 uzmanlık öğrencisini mezun etti bu konuda okuldaki en tecrübeli bölüm. şuan 2 asistan var ama biri dr oldu. dustan tek asistan var.giren asistanın iş yükü fazla olucak yani orto; hocalar çok tatlı ama yaptığı işe çok titizlenen mükemmelliyetçi bi bölüm hocası var.işinizi savsaklayan rahat biriyseniz sıkıntı yaşarsınız ancak aksi karakterde biriyseniz herşey güzel olur
cerrahi; teknik imkanlardan dolayı ortognati yapılmıyo haftada bi gün eah da genel anestezili ameliyatlar yapılıyo. her cerrahi bölümde olduğu gibi hiyearşi var ama diğer ünilerde duyduğum kadar katı değil bence. ama maalesef gömük kist implant şuan için fakülte
perio; kesilikle okulun en sevimli bölümü her türlü ameliyat yapılıyo hocalar asla katı ve soğuk değiller bilakis asistanlarla arkadaş gibiler. o klinikte huzur var Smile)) pedo; hocalar biraz soğuk ve aşırııı disiplililer. sedasyon yapılmıyo. 2 doç 1 yar doç var. endo;birçok yerde olduğu gibi okulun en illet bölümüydü ama asistanlar arasında şikayet edeni duymadım allerinden memnundular. okul çok küçük olduğu için öğrenci asistan hoca aynı yerde çalışır her daim hocayla iletişim kurabilirsiniz . orduda küçük ama şirin bi kenttir. havası biraz nemli ama
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
cerrah
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 16, 2016 6:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

resto;2 hoca var tek asistan vardı bitirmek üzere oda. bölüm başkanı biraz değişik bi insan. fakültede cadcam falan yok. inley falanda yapılmıyo. en son bleaching yapmayı düşünüyolardı ama başladılar mı bilmiyorum
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 16, 2016 6:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam çok sağolun Smile
Başa dön
dtkzm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 16, 2016 6:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cerrah yazmış:
resto;2 hoca var tek asistan vardı bitirmek üzere oda. bölüm başkanı biraz değişik bi insan. fakültede cadcam falan yok. inley falanda yapılmıyo. en son bleaching yapmayı düşünüyolardı ama başladılar mı bilmiyorum

asistan nasıl ondan bahset Smile
Başa dön
dtpmyy
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 16, 2016 6:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkzm yazmış:
cerrah yazmış:

asistan nasıl ondan bahset Smile

Asistan abi 10 numara Smile
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 16, 2016 9:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler, çok iyi açıklamışsınız ☺
Başa dön
dtzeynepp
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 1:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

güncel
Başa dön
AdileSalehli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 2:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Orto hakkında yardımcı olabilir misiniz? Okulda yeterli ünit olmaması ciddi sıkıntı yaratıyor mu?
Başa dön
dtgkc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 6:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pedosu hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilecek olan varmı
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 6:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

AdileSalehli yazmış:
Orto hakkında yardımcı olabilir misiniz? Okulda yeterli ünit olmaması ciddi sıkıntı yaratıyor mu?

Ben duyduklarımı yazayım faydalı olursa;

Kendi binasına geçmemiş daha ne zaman geçecek bilmiyorlar o nedenle fiziksel şartlarda sıkıntı yaşıyorlarmış geçerlerse düzelir sanırım fakülte kampüsten ayrı bir yerdeymiş şuan, teknik anlamda da sıkıntılar biraz var diye duydum, vaka sunumu filan yapılmıyormuş sanırım ünit konusunu çok iyi bilmiyorum o konuda yardımcı olamayacağım o nedenle.
Başa dön
AdileSalehli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 6:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helps yazmış:
AdileSalehli yazmış:

Ben duyduklarımı yazayım faydalı olursa;

Kendi binasına geçmemiş daha ne zaman geçecek bilmiyorlar o nedenle fiziksel şartlarda sıkıntı yaşıyorlarmış geçerlerse düzelir sanırım fakülte kampüsten ayrı bir yerdeymiş şuan, teknik anlamda da sıkıntılar biraz var diye duydum, vaka sunumu filan yapılmıyormuş sanırım ünit konusunu çok iyi bilmiyorum o konuda yardımcı olamayacağım o nedenle.

Cok teşekkürler
Başa dön
Bruksizm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2018 12:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ordu protez hakkında bilgi verebilir misiniz arkadaşlar CAD cam var mı hoca asistan ilişkisi nasıl akademik anlamda gelisebilecegimiz bir yer mi??
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız