Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Atama Yazacak Olanlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Atama Yazacak Olanlar
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Thypon
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:05 am    Mesaj konusu: Atama Yazacak Olanlar Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle herkese merhaba. Biliyorum aramızda sınav sonuçlarını beklemekten sıkılan, isyan eden, artık bir şeylerin belli olması için çalışan çabalayan arkadaşlar var. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, umarım herkes için en iyisi neyse o olur. Şuan farklı bir durum için başlık açmak istedim. Atama yazmayı düşünen arkadaşlar hangi illeri ilk tercih olarak yazacakları konusunda dürüst bir şekilde paylaşımcı olursa daha etkili bir atama başvuru süreci geçirmiş oluruz düşüncesindeyim. Sonuçta uzun bir süreden sonra bu kadar kadro açılmışken, sınavdan beklentisi olmayan ya da atanmayı uzun süredir bekleyen arkadaşlar için yapılması gereken bir şeyi yapmış oluruz. Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.
Edit : ilk olarak ben başlayayım. Sinop- Boyabat 75.yıl Hastanesi ( bu arada neden devlet hastanesi diye sorucak olan arkadaşlar varsa atanma şansının daha fazla olduğu düşüncesiyle yazdığım bir durum Very Happy )

En son Thypon tarafından Prş Ksm 24, 2016 2:12 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtzbyr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

anket ouşturulsa bilen bi arkadaş el atsa fena olmaz-Kütahya merkez yazacam bende
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
drorto
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Devlet hastanesinin ne gibi avantaj-dezavantajları var bilgisi olan var mı arkadaşlar?
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben iki yerin arasnda kaldım.Sizce bu atamaya kaç kişi başvurur?Buna göre bi tercih ypcam sanrm.
İyi olmş bnce açmanz bu bşlğı tşekkürler
Başa dön
shigella
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadasım devlette ordan bildiğim kadarıyla devlet hastanesi rahat ama doner alamıyor diş hekimleri diğer uzman dr.lar alıyor
Başa dön
dtzeynepp
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

e dişhekiminde de ilk tercihlerini yazıyor hekimler bilginiz olsun
Başa dön
dt_zy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben çok kararsızım dus sonuçlarini bekliyorum ama ne zaman açıklanır belli degil hem atama hem dus olursa ne olur bilen varsa yardımcı olabilir mi ??
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt_zy yazmış:
Arkadaşlar ben çok kararsızım dus sonuçlarini bekliyorum ama ne zaman açıklanır belli degil hem atama hem dus olursa ne olur bilen varsa yardımcı olabilir mi ??
aynı durumdayım hocam sizin gibi ne yapcağımı bilmiyorum atamada son zamanlardaki en iyi atama boş yere kaçırırsam çok üzüleceğim
Başa dön
Dtzbyr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer dus ta bi beklentiniz varsa sıkıntı olmaz bence atamaya basvurmak ancak şu OHAL sürecinde prosedürler uzayabilir
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtzeynepp yazmış:
e dişhekiminde de ilk tercihlerini yazıyor hekimler bilginiz olsun

Bn de oraya yzdm.Yazmş millet.Buraya da yazaym.Büyük ihtimal Antep-İslahiye devlet
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 2:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Acebaa Osmaniye-düziçini yzcak olan vr mı 🙄
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bişey sormak istiyorum ya, atamadan önce açıklanır mı sizce dus? İyi kötü bi yere yerleşirim diye düşünüyorum ama kafama takılan birşeyler var mesela devlette çalışan biri dus kazandıktan sonra uzmanlığını yaparken kadrosu kalıyor diye konuşulmuştu. Uzmanlığı bitirince geri mi dönülüyor çalışılan yere?
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dr_moe yazmış:

Hocam bildiğim kadarıyla genel kura yazıp da çıkmayanlar oluyor son bir kaç atamadır. O yüzden muhtemelen her yeri birden fazla kişi yazacaktır.
Başa dön
Dtzbyr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
Ben bişey sormak istiyorum ya, atamadan önce açıklanır mı sizce dus? İyi kötü bi yere yerleşirim diye düşünüyorum ama kafama takılan birşeyler var mesela devlette çalışan biri dus kazandıktan sonra uzmanlığını yaparken kadrosu kalıyor diye konuşulmuştu. Uzmanlığı bitirince geri mi dönülüyor çalışılan yere?

kadro kalmıyo hocam
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

waters yazmış:
Dr_moe yazmış:

Hocam bildiğim kadarıyla genel kura yazıp da çıkmayanlar oluyor son bir kaç atamadır. O yüzden muhtemelen her yeri birden fazla kişi yazacaktır.

Hmm.Anlaşldı..
Fakat kşke insanlar bişeyler yzsa..!Arkadaşmz ne güzel böle bişey açmış.Kardeşm intörn.Bizde bu paylaşımlar %85 tutuyor dio.Biz de de tutabilir 🙄.Bilelim kim nereyi yazıyo nereyi yazmıuo ona göre hpmz yerleşlm boşa aynı yerlere yüklenmeyelim 😐
Başa dön
Thypon
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet arkadaşlar e-dişhekimi sitesinde de bir katılım var. Oradan da takip edebilirsiniz; ama anket yapmayı bilen bir arkadaş anket hazırlarsa iki tarafı birleştirip daha kısa sürede doğru değerlendirmeye ulaşabiliriz.
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
dt_zy yazmış:
aynı durumdayım hocam sizin gibi ne yapcağımı bilmiyorum atamada son zamanlardaki en iyi atama boş yere kaçırırsam çok üzüleceğim

Aynen ya biri bir açıklık getirse keşke. Atama çıktı ama dusu da da kazandık diyelim ki. İstifa edip mi geçeceğiz yoksa kurumlar arası geçiş mi yapacağız? Ohalden dolayı geçiş yapılamama durumu olabilir mi?
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
dtcdz yazmış:
dt_zy yazmış:

Aynen ya biri bir açıklık getirse keşke. Atama çıktı ama dusu da da kazandık diyelim ki. İstifa edip mi geçeceğiz yoksa kurumlar arası geçiş mi yapacağız? Ohalden dolayı geçiş yapılamama durumu olabilir mi?

Normal şartlarda ohal de olsa geçiş yapabiliyosun diye biliyorum. Ama şuanki sıkıntı 5.atamada atananlar henüz başlayamadı bile. Bu atamada atananlar da ne zaman başlayacak belli değil. Daha atandığın yere başlayamadan dus yerleştirme açıklanırsa nolcak bunlar önemli bence
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
Duscuadam yazmış:
dtcdz yazmış:
dt_zy yazmış:

Normal şartlarda ohal de olsa geçiş yapabiliyosun diye biliyorum. Ama şuanki sıkıntı 5.atamada atananlar henüz başlayamadı bile. Bu atamada atananlar da ne zaman başlayacak belli değil. Daha atandığın yere başlayamadan dus yerleştirme açıklanırsa nolcak bunlar önemli bence

Cidden onlar başlamadı mı 😳 O zaman sorun olabilir evet.
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
dtkrdnz yazmış:
Duscuadam yazmış:
dtcdz yazmış:
dt_zy yazmış:

Cidden onlar başlamadı mı 😳 O zaman sorun olabilir evet.

Aynen benim korkum atanmadan ötürü uzmanlığa başlamayı tekrar beklemek zorunda kalır mıyız. Zaten 2 aydır bekliyoruz herşeyde olduğu gibi bu konuda da mesleki belirsizlik lanetimiz devam ediyor😂
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız