Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Atama Yazacak Olanlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Atama Yazacak Olanlar
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dtzbyr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 3:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

güvenlik soruşturması işleri yavaşlatıyor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 5:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Akadaslar merak ettiğim şeyler var bilgisi olan yardimci olabilir mi rica etsem? Öncelikle ilçe devlet hastanesi yazmayı düşünüyorum ama döner almıyorlar diye yorumlar okudum yani az mı alıyorlar hiç mi almıyorlar ? daha önce çalışmış olan, şuan çalışan, arkadaşı eşi dostu çalışan vede rakamsal birsey verebilecek olan varmı ? yazmadan bunu öğrenmek istiyorum. Birde atanirsak en az nekadar süre atandigimiz yerde çalışmak durumundayız, eş durumu dışında tekrar atama işi nasıl oluyor?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 6:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şahsi fikrimi söyleyeyim; benim gibi DUS neti ortalarda olan arkadaşlar için çözüm OLABİLİR. olabilir çünkü 2 ay daha bekleyeceksin diyebilirler. neyse kuraya başvurup gerekli belgeleri gönderdikten sonra 6-13 aralık arası süreçte kurayı iptal ettirebiliyoruz. 13 aralık tarihine kadar DUS açıklanABİLİR heralde.

eğer DUS sonucu beklenilen gibi değilse, tercih yapılmayacaksa atamaya devam.

DUS olduysa da kura iptal talebiyle DİĞER ARKADAŞLARIN HAKKINA girmemek mümkün. win win yani.

tabi, DUS olmadı sonra kura bekledik o da olmadı nolcak ? ya da DUS olur diye kuradan çekildim DUS olmadı o nolcak? sorularının yanıtları bende yok . Kolay gelsin.
Başa dön
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 6:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir de eger es durumu düşünen olursa, farklı kurumlar olduğu için devlet hastanesinden adsm ye geçiş biraz zor oluyor. Mesela Çankırı nin ilcesinde devlet hastanesinde olan bir arkadaşım eş durumundan ankaraya tayin istedi Çamlıdere devlet hastanesine görevlendirdiler. (bilmeyenler için ankaraya 90km) sonra bir sekilde daha yakın bir yere geldi ama cok uğraştı araya çok adam soktu vs.
Başa dön
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 6:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmadur yazmış:
Akadaslar merak ettiğim şeyler var bilgisi olan yardimci olabilir mi rica etsem? Öncelikle ilçe devlet hastanesi yazmayı düşünüyorum ama döner almıyorlar diye yorumlar okudum yani az mı alıyorlar hiç mi almıyorlar ? daha önce çalışmış olan, şuan çalışan, arkadaşı eşi dostu çalışan vede rakamsal birsey verebilecek olan varmı ? yazmadan bunu öğrenmek istiyorum. Birde atanirsak en az nekadar süre atandigimiz yerde çalışmak durumundayız, eş durumu dışında tekrar atama işi nasıl oluyor?

ilçede çalışan arkadaşım var köy gibi ilçe hem de. döner alıyor. iyi çalışırsa 5.5-6 lira alıyor sanırım.
Eş durumu dışında şuan durdurulan eğitim durumu işi var. Başka üni kazanır okuyom ben orda diyip geçersin. Ama şuan o iş yok. Olabilir ilerde tekrar.
Başa dön
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 6:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
dtmadur yazmış:

ilçede çalışan arkadaşım var köy gibi ilçe hem de. döner alıyor. iyi çalışırsa 5.5-6 lira alıyor sanırım.
Eş durumu dışında şuan durdurulan eğitim durumu işi var. Başka üni kazanır okuyom ben orda diyip geçersin. Ama şuan o iş yok. Olabilir ilerde tekrar.

Evet o da ayrı bir saçmalık. Adam hemsirelik kazanıp ankaraya geliyor. Ama es durumumdan gelemiyorsun. Bir kimse de sormuyor sen dis hekimisin neden hemsirelik okuyorsun diye. Sonra ankara cok dolu deniyor!
Başa dön
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 7:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hcttp1 yazmış:
rumuzgerekli yazmış:
dtmadur yazmış:

Evet o da ayrı bir saçmalık. Adam hemsirelik kazanıp ankaraya geliyor. Ama es durumumdan gelemiyorsun. Bir kimse de sormuyor sen dis hekimisin neden hemsirelik okuyorsun diye. Sonra ankara cok dolu deniyor!
Çok teşekkür ederim ikinizede 😊
Başa dön
dtdtd
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 9:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bildiğim kadarıyla hiç döner almayan da var(çoğunluk), 5 bin civarı alan da. Ya da baslarda 5 bin civarı alıp yanına biri daha atanınca maaşı 3.5 a düşen de..
Başa dön
dtmadur
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 10:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtdtd yazmış:
Bildiğim kadarıyla hiç döner almayan da var(çoğunluk), 5 bin civarı alan da. Ya da baslarda 5 bin civarı alıp yanına biri daha atanınca maaşı 3.5 a düşen de..
Yerine göre değişecek yani çok sağolun 😊
Başa dön
Dtahmet9
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 24, 2016 10:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkır devlet hastanesi
Başa dön
Thypon
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 1:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://www.onlineanketler.com/s/69367f4 arkadaşlar anket oluşturuldu ilk tercihini yapanlar buradan işaretlerse daha kesin sonuçlar elde edebiliriz
sonuçlar içinde : https://www.onlineanketler.com/results/69367f4-be3fb7a
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 1:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Thypon yazmış:
https://www.onlineanketler.com/s/69367f4 arkadaşlar anket oluşturuldu ilk tercihini yapanlar buradan işaretlerse daha kesin sonuçlar elde edebiliriz
sonuçlar içinde : https://www.onlineanketler.com/results/69367f4-be3fb7a

Off 😒
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 1:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1 ay çok kura için bnce
Başa dön
oksit
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 4:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar yine 10 tercih hakkımız mı var diğer atamalar gibi
Başa dön
dtzeynepp
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 4:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet yine 10
Başa dön
dtdolphin
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 5:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bir sorum var, diyelimki atandık güvenlik soruşturması başladı ama çok uzun sürdü önceki atamada olduğu gibi.o süreçte dusa yerleştik ne gibi bir problem olur?
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 5:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oksit yazmış:

kşke bugün yapıp gönderseydinz.Sabah erknden gönderin.Gecikme ulaşamama gbi durmlardan devlt sormlu diil bldgm kadaryla..nolur nolmaz yani
Başa dön
dtzeynepp
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 5:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Notere onaylatmak gerekmiyor artık bir duyuru yapılmış yhgm de.
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 6:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar hangi belgeleri ne zamana kadar ulastirmamiz gerekiyor saglik bakanligina ilk kez basvracgm blmiyorum
Başa dön
marco
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 25, 2016 6:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dr_moe yazmış:
oksit yazmış:

kşke bugün yapıp gönderseydinz.Sabah erknden gönderin.Gecikme ulaşamama gbi durmlardan devlt sormlu diil bldgm kadaryla..nolur nolmaz yani

28 kasım pbs üzerinden elektronik ortamda yapılacak liste için son tarih.Belgeler için 5 aralığa kadar vakit var her türlü gider.
o değil de şanlıurfadaki yığılmanın sebebini bilen var mı?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız