Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Davacı arkadaşlara sesleniyorum...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Davacı arkadaşlara sesleniyorum...

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 4:40 am    Mesaj konusu: Davacı arkadaşlara sesleniyorum... Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar dün idare mahkemeye gittiğimde bana söylenenleri sizlere ilettim dava sürecinde son durumda pirella dışında hiçbir davacı arkadaşımızın sesini duyamıyoruz eğer foruma girip okuyorsanız bilmiyorsanız dahi bize de bir şey söylemiyorlar bilmiyoruz deyin ama bir şey deyin artık lütfen 2 ay oldu bu sessizlik artık ürkütücü olmaya başladı..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Surgeon66
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 5:09 am    Mesaj konusu: Re: Davacı arkadaşlara sesleniyorum... Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Arkadaşlar dün idare mahkemeye gittiğimde bana söylenenleri sizlere ilettim dava sürecinde son durumda pirella dışında hiçbir davacı arkadaşımızın sesini duyamıyoruz eğer foruma girip okuyorsanız bilmiyorsanız dahi bize de bir şey söylemiyorlar bilmiyoruz deyin ama bir şey deyin artık lütfen 2 ay oldu bu sessizlik artık ürkütücü olmaya başladı..

+1
Başa dön
Dtgizmo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 6:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gercekten rica ediyorum davacılardan her gün ufak bişeyde olsa suraya bisey yazsınlar. tuscular da ne güzel o gun olumlu olumsuz bir sey paylasılıyor sonra herkes beklemeye devam ediyor. bizim davacılardan ses cıkmadıkca ortam iyice geriliyor. anka ahmet olsun tus grubundaki asya hanım olsun onlarla iletişme gecseniz nasıl yapmışlar bu bilgileri nasıl elde etmişler yol yöntem gösterebilirler.idare mahkeme bize bilgi vermiyor işte.
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 7:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anka ahmet ösym nin savunmasını paylaşmış twitterda.Bizim davacı arkadaşlardan da isteğimiz bu ve bunun gibi gelismeleri bizlerle paylaşmaları.Arkadaşlar en azından bir açıklama yapın burayı okuyorsunuz biliyoruz.En azından deyin ki bir gelişme yok.Ya da ne bileyim paylaşmak istemiyorum da diyebilirsiniz.Ölü taklidi yapmaya anlam veremiyorum.Sözüm pirella ve varsa bilmediğim yardımcıolma tavrındaki arkadaşlardan dışarı.
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 27, 2016 7:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu arada e-devleti kontrol etmeyi unutmayın syn davacı arkadaşlar.Olabilir, belki bilmiyor olabilirsiniz.Davanın takibi yapılabiliyor oradan.Bakın davacı olmayan bir arkadaş taa idare mahkemesine kadar gitmis yazıktır.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız