Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus sınavına işe girmeden çalışmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus sınavına işe girmeden çalışmak

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pelinzby
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 10:33 pm    Mesaj konusu: dus sınavına işe girmeden çalışmak Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar. Ben 2016 mezunuyum. bu yıl işe girmeden sadece dus a hazırlanmak istiyorum fakat el becerisi ve pratik bilgileri bu süre içinde kaybetmekten korkuyorum. Confused o nedenle hem devlette veya özelde çalışıp hem dus a hazırlanmak mı yoksa sadece dus a odaklanmak mı mantıklı ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtzbyr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 11:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hem bir işte çalışmak hem de dusa çalışmak baya efor ve program ister , ben birarada *****üremeyeciğimi düşündüğüm için herhangi biyerde çalışmadım sadece sınava odaklandım, ama çalışcağınız yerde önemli yoğunluğu falan veya atyorum son 2-3 ay kala bırakacaksanız mesela düşünülebilir çalışmakta
diğer prati ve beceri konusuda çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum 1 aya kalmaz tekrar kazanırsın
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
pelinzby
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 01, 2016 11:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cevabiniz icin tesekkurler icim biraz daha rahatladi Smile
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Arl 02, 2016 1:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bölüme girdiginde zaten atıyorum orto ya da perio ise cok farklı uygulamalara yogunlasacaksın yeniden bişeyler ögreneceksin pratik anlamda bi kayıp yaşasan bile bi önemi kalmayacak zaten
Başa dön
pelinzby
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 02, 2016 5:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dogru soyluyorsunuz. Ozaman dus a odaklanabilirim rahatlikla. Rolling Eyes
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız