Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Cerrahiii
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Cerrahiii

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Anhedonik
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 29, 2016 2:46 am    Mesaj konusu: Cerrahiii Alıntıyla Cevap Gönder

Adü (aydın) cerrahi mi sizce yoksa eskişehir cerrahi mi arkadaşlar? Ne dersiniz?. İki üniversite hakkında bilgisi olan var mı Rica etsem?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 22, 2016 2:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eskişehiri gör (şehir olarak) sonra öl. bir daha üniversite okuyacak olsam eskişehirde okurdum. bir daha uzmanlığa girecek olsam eskişehir yazardım. şehrin yaş ortalaması 20 fln. capcanlı dopdolu bir şehir. üniversitesi hakkında zerre bilgim yok. aydın da çok cazip egenin göbeğinde. üniversitesi hakkında hiç bilgim yok:) jeopolitik olarak aydınVery Happy izmire yakın bodrum marmaris vs. ama eskişehirde yaşamak da pahabiçilemez (bence:) )
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 22, 2016 2:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

berkturgay yazmış:
Eskişehiri gör (şehir olarak) sonra öl. bir daha üniversite okuyacak olsam eskişehirde okurdum. bir daha uzmanlığa girecek olsam eskişehir yazardım. şehrin yaş ortalaması 20 fln. capcanlı dopdolu bir şehir. üniversitesi hakkında zerre bilgim yok. aydın da çok cazip egenin göbeğinde. üniversitesi hakkında hiç bilgim yok:) jeopolitik olarak aydınVery Happy izmire yakın bodrum marmaris vs. ama eskişehirde yaşamak da pahabiçilemez (bence:) )

Sen şimdi yardımcı mı oldun:D hangisini seçse aklı diğerinde kalacak Very Happy
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 22, 2016 2:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pirella yazmış:
berkturgay yazmış:

Sen şimdi yardımcı mı oldun:D hangisini seçse aklı diğerinde kalacak Very Happy

sorma ya şimdi ben de öyle düşündüm. eskişehirden yana oyumu kullanıyorum:D
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 22, 2016 3:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İki bölüm hakkında bilgim yok. Ama eskişehir yaz aydın nedir yav. Aydınlıysan durum değişir.
Başa dön
naruron
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 22, 2016 4:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscu Aydın yazacak demek ki. 🤔
Başa dön
Dtzbyr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 22, 2016 4:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eskişehir iyidir hoştur ama cerrahisi şuan pek yeterli değil gömülü çekiliyo bol bol
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
dtugce
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 13, 2016 4:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar ben 1. Siniftan bu yana cerrahi istiyorum insallah cerrahi yazicam ama dogudan baska yer gelmez gibi duruyo sizde diyarbakir erzurum van dan ha gisini yazmaliyim hangisi daha iyidir
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Arl 13, 2016 5:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtugce yazmış:
Arkadaslar ben 1. Siniftan bu yana cerrahi istiyorum insallah cerrahi yazicam ama dogudan baska yer gelmez gibi duruyo sizde diyarbakir erzurum van dan ha gisini yazmaliyim hangisi daha iyidir

çok fazla bilgim yok ancak bildiğim kadarıyla yardımcı olmak istedim erzurumda yer alan ünv. köklü bir okul o açıdan iyi olma olasılığı yüksek gibi görünüyor şehir olarakta orayı tercih etmiş olan arkadaşlardan gördüğüme göre karadenize yakın o bölgede sosyal aktivite imkanı buluyorlar ve kayak imkanı da var

van için de ortosu için giden arkadaşlar olmuştu gayet memnunlar aslında büyük şehirlere çok sık uçuş imkanı var van gölü deniz gibiymiş yazları çevresinde yazlıklar vs varmış zorunlu hizmet için de çok tercih edilen bir yer diye biliyorum ama okuyan arkadaşlar daha iyi bilgilendirebilir yine sizi Rolling Eyes
Başa dön
Dthsn35
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 13, 2016 7:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aydını ben de merak ediyorum Smile
Başa dön
dtugce
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 13, 2016 8:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helps yazmış:
dtugce yazmış:

çok fazla bilgim yok ancak bildiğim kadarıyla yardımcı olmak istedim erzurumda yer alan ünv. köklü bir okul o açıdan iyi olma olasılığı yüksek gibi görünüyor şehir olarakta orayı tercih etmiş olan arkadaşlardan gördüğüme göre karadenize yakın o bölgede sosyal aktivite imkanı buluyorlar ve kayak imkanı da var

van için de ortosu için giden arkadaşlar olmuştu gayet memnunlar aslında büyük şehirlere çok sık uçuş imkanı var van gölü deniz gibiymiş yazları çevresinde yazlıklar vs varmış zorunlu hizmet için de çok tercih edilen bir yer diye biliyorum ama okuyan arkadaşlar daha iyi bilgilendirebilir yine sizi Rolling Eyes

Çok teşekkür ederim kıymetli bilgileriniz icin diyarbakırı aile faktöründen dolayı elemis durumdayim van ve erzurum arasindayim iki uniden de mezun olan arkadaslarla da konusabilirsem net karara varicam.yardimci olabilecek arkadaslar var mi acaba
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız