Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dumlupınar Üniversitesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dumlupınar Üniversitesi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Znoe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 2:44 am    Mesaj konusu: Dumlupınar Üniversitesi Alıntıyla Cevap Gönder

Detaylı bilgi verebilecek var mı ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 3:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Asım Olgun şunları söyledi: “Yoğun çalışmalar sonucu, Rektörümüzün ve ekibinin destekleriyle Diş Hekimliği Fakültesi’nin açılış gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Fakültemizde 8 anabilim dalı bulunmaktadır. Bu anabilim dallarının altısında, 7 tane uzman öğretim üyesi ile birlikte sağlık hizmetlerini vermeye başlayacağız.

Kütahya 2008 yılında kurulmasına rağmen bir yol kat edememiş diş fakültesinin sıkıntısını çekiyor bugün. Açılışını gerçekleştireceğimiz 7 tane uzman öğretim üyesinin olduğu bir Diş Hekimliği Fakültesi civar illere göre oldukça iyi bir konumda. Geleceği çok açık bir fakülte. Olumlu duygu ve düşünceleri ön plana çıkartırsak, ilerleyen zamanlarda daha başarılı olacaktır.

Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı....... Yrd.Doç.Dr.Müjgan GÜNGÖR HATİPOĞLU

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı................... boş

Endodonti Anabilim Dalı............................... Yrd.Doç.Dr.Safa KURNAZ
Ortodonti Anabilim Dalı.................................. boş
Pedodonti Anabilim Dalı.................................Yrd.Doç.Dr.İrem BAĞ
Periodontoloji Anabilim Dalı.................. Yrd.Doç.Dr.Hasan HATİPOĞLU
............................................................. Yrd.Doç.Dr.Berceste GÜLER

Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı.....................Doç.Dr.Gürel PEKKAN

Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalı..................Yrd.Doç.Dr.Ertan TAŞKINSEL
Başa dön
cereslum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 19, 2017 2:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Perio hakkında bilgi verebilecek bir Dumlupınarlı yok sanırım Sad
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Oca 19, 2017 2:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cereslum yazmış:
Perio hakkında bilgi verebilecek bir Dumlupınarlı yok sanırım Sad

fakülte yeni kuruldu kimse bilmiyor ki ne bilgisi verilsin
İlk asistanlar gidecek.sanırım bol hasta olacak
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 19, 2017 4:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şehir hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim. Ama fakülte çok yeni gerçekten o konuda kütahyalı olarak ben de bişey diyemeyeceğim...
Başa dön
pierrerrobin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 7:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son pierrerrobin tarafından Cmt Arl 23, 2017 9:32 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Disci34
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 8:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün yeni fakülteler ortalama bu şekilde zaten hasta alınmayacaksa niye uzman alsınlarki ben bu sene öğrenci alınacağını duymuştum ve hastalara bakılıyor diye biliyorum Kütahya yaşanılacak bi şehir oldukça ucuz herşey kesinlikle yazılabilir
Başa dön
pierrerrobin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 9:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

....

En son pierrerrobin tarafından Cmt Arl 23, 2017 9:34 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Raskolnikov
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 10:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Protez dışında tüm bölümlerde günde 3 4 hasta bakiliyormus protezde 10 15 hasta bakiliyor. Protez hocasıyla görüştüm ilgili öğretmeye istekli bi hocaya benziyor ama fakültenin şartları pek iyi değil şimdilik gecici bi binada 6 ay 1 sene sonra tekrar geçici bi binaya taşınılacakmis . öğrenci ne zaman alınır kimsenin bi fikri yoktu.
Başa dön
periimplantitis_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Hzr 05, 2017 10:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şöyle bir haber var

Hizmete girdiği günden beri binlerce hastanın derdine şifa olan Diş Hekimliği Fakültemiz hasta kabulünün 1. yılını düzenlediği etkinlik ile kutladı. Ayrıca kutlamada, Hayırsever Gülsen Güzen bütün masraflarını üstlenerek, Rahmetli Kızı Birsen Güzen adına Pededonti Diş Polikliniği diş ünitinin Diş Hekimliği Fakültemize bağışladığı, Birsen Güzen Pededonti Diş Polikliniğinin Açılış Töreni de gerçekleştirildi. Açılış törenine Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören, Gülsen Güzen Diş Hekimliği Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Muhammet Dönmez, Diş Hekimliği Fakültemizin akademik ve idari personeli hazır bulundu.

Diş Hekimliği Fakültemizin ilk hizmet yılı ile ilgili bilgiler veren Doç. Dr. Hasan Hatipoğlu şunları söyledi: “Diş Hekimliği Ağız Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğümüz faaliyetlerine başladığı Nisan 2016-Nisan 2017 tarihleri arasındaki 1 yıllık süre içerisinde toplam 7 uzman hekimimizle 6 branşta bugüne kadar yaklaşık 3.500 hasta muayene etti. Yaklaşık 10.500 poliklinik hizmet verildi. Kütahyalı Hayırsever Gülsen Güzen Hanımefendiye Ağız Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezimize bağışlamış olduğu çocuk diş üniti için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”

Açılışta konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören şunları söyledi: “Ahmet Yakupoğlu, Dr. İbrahim Naci Eren, Oğuz Akın ve Gülsen Güzen Üniversitemize katkılar yapan büyük hayırseverlerdir. Emeklerini Üniversitemize bağışladılar. Değerli bağışçılarımız ile Üniversitemiz daha da güçleniyor. Dumlupınar Üniversitesi vefalıdır. Bağışçılarımızı hiç unutmayacağız. Adlarını hep yaşatacağız.”

Gülsen Güzen Hanımefendi daha önce Rahmetli Kızı Birsen Güzen’in eserleri olan çok değerli Çinileri Üniversitemize bağışlamıştı. Bugün de yine Gülsen Hanımın hayırlarıyla Diş Hekimliği Fakültemizde Pededonti Diş Polikliniği’ni açıyoruz diyen Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Pededonti Diş Polikliniğimizin Kütahyamıza ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Çocuklarımızın sağlığına kavuşması için yapılan bu büyük hayırseverlik Üniversitemizde ve Kütahyamızda hiç unutulmayacak. Gülsen Güzen ve Rahmetli Kızı Birsen Güzen’in adları her zaman hayırla anılacaktır. Üniversitemize ve Kütahyamıza büyük hayırlar yapan Gülsen Güzen’e bir kez daha teşekkür ederiz.”

Gülsen Güzen duygu ve düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Kütahyamıza yararlı işlerde bulunmak hayattaki en aziz gayemdir. Kütahyamızın gözbebeği Dumlupınar Üniversitemiz ile böyle güzel işler yapmaktan son derece gurur duyuyorum. Kütahyalımızın gönlü çok zengindir. Ben bunlardan sadece bir tanesiyim. Bundan sonra daha nice Kütahyamızın ileri gelen hayırseverleri Dumlupınar Üniversitemizle daha büyük işler yapacağına inancım tamdır.

Ben fakülteyi aradım, hocalar sorularımıza cevap veriyorlar. Hocalar ilgililer baya, periodontoloji açısından her türlü cerrahi işlem yapılıyormuş, sinüs lifting, implant ,mukogingival.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız