Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Uşak Üniversitesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Uşak Üniversitesi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hespera
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 17, 2017 8:17 pm    Mesaj konusu: Uşak Üniversitesi Alıntıyla Cevap Gönder

Bilginiz var mı arkadaşlar?İlk kez mi asistan alıyor?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
helloo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 17, 2017 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet fakulteyle ilgili bilgisi olan paylasabilirmis baska asistanlari varmi hocalar yapilan islemler sehir ozellikler protez endo ile ilgili bilgi lutfen
Başa dön
muhammet
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 17, 2017 8:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uşakta liseyi okumuştum . Küçük bi yer ama ulaşım kavşağında gayet iyi bir konumda. Pek bişey bulamazsınız eglence anlamında. Ama yeni gelişen bir yer. Su an diş hekimliğinde hocalar yeni daha çoğu yrd doç. Kurucu hocaları profesor bikac kişi. Onlarda protezde. Protezde bi hoca sıkıntıdır. Egedne biliyorum o hocayı. Ayrıca geçen sene açıldı. Daha bu yıl ilk öğrencileri alındi ve su an dusla giden ilk asisitanlari. Bölümler hakkında pek duymadım ama yoğun olduğunu duymustum. Yinede net bilgim yok. Şimdiden hayırlı olsun
Başa dön
circumvallate
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 3:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

up
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 3:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

uşak ilk defa asistan alıcak, lisans öğrencisi olarak mezun da vermemiş. yani buradan bilgi edinmek imkansıza yakın, biraz şans işi olacak.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız