Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Winter is coming
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Winter is coming
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Opioid
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 1:27 am    Mesaj konusu: Winter is coming Alıntıyla Cevap Gönder

2017 sınavına kimler hazırlanacak yada başladınız mı tam anlamıyla çalışmalara bilmiyorum ama vakit gittikçe daralıyor. Gerçi birçoğunuz whatsapp gruplarına da katıldı. Ama burada da genel bir çalışma grubu kursak mı? Çalışmaya başlayanların saatlerini yazacağı, rapor olayı falan nasıl oluyor tam bilemiyorum ama o da olur Smile, yardımlaşabileceğimiz ve sorular sorabileceğimiz bir başlık yapsak ya bunu. Olmaz mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 1:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mantklı.Bence olablr hatta olsun.Bu site bunun için var.
Başa dön
precanin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 8:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

katılıyorum, özellikle takıldığımız ya da özel soruların paylaşımı için çok yararı olur
Başa dön
watersome
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben datayla beraber basladim. Dersaneyi tekrar etmekten oteye gecemedim okul varken anca boyle 😀 bundan sonra vitesi arttiririm ins. Arkadaslar benim sorum oral diyagnoz ve ortodonti calisma sorulari hakkinda. Bence oldulca ozensiz hazirlanmis. Kitapla celisen bilgiler var. Oral diagnozdaki ayirici tani sorulari sizce de oyle degil mi?
Başa dön
Opioid
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 12:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben henüz soru kitaplarına bakamadım. Ama bilgimde bu yöndeydi zaten. Soru kitaplarında çelişen şeyler ve hatta yanlış cevaplar varmış. Yakalamak ve düzeltmek bize kalan sanırım 😒 ben dusemden oral çalışıyorum. Datayı oralde konu olarakta yetersiz buldum.
Başa dön
meraki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

watersome yazmış:
Ben datayla beraber basladim. Dersaneyi tekrar etmekten oteye gecemedim okul varken anca boyle 😀 bundan sonra vitesi arttiririm ins. Arkadaslar benim sorum oral diyagnoz ve ortodonti calisma sorulari hakkinda. Bence oldulca ozensiz hazirlanmis. Kitapla celisen bilgiler var. Oral diagnozdaki ayirici tani sorulari sizce de oyle degil mi?

Ortotodonti çalışma sorularının Datanın offline ında hocanın soru çözümü var. O kayıtla beraber bakarsan çok güzel tekrar yaptırarak anlatmış. Bence konu okuduktan sonra ilk soru çözümün öyle olsun.
Başa dön
dtnrerbl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 7:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

datanın kitabı değişti mi bilmiyorum ama oral diagnoz ve radyolojiyi dusemden çalışmanızı öneririm bir de aynı hocanın soru kitabı var bence o da çok yararlı,eski bir data kursiyeri olarak naçizane tavsiyem:)
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 7:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

radyoloji fizyoloji iyileştirilmiş bence .. şöyle söyleyeyim dus fizyoloji kitap kalınlığı tusu geçmiş al arabanın lastiğe koy kaymasın diye 520 sayfa odun gibi maşallah. Ama dusem radyo bence de güzel tavsiye ederim

En son Toksoplazma-Gundi tarafından Prş Mar 02, 2017 8:41 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 23, 2017 1:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

watersome yazmış:

Ortodonti dus akademi soru kitabı muazzam kesinlikle tavsiye ederim.. ben normal pembe olan soru kitabını çözmemiştim kafam karışıyor diye Smile radyolojiye de diğer arkadaşlar yazmışlar dusem faydalı olabilir
Başa dön
watersome
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 24, 2017 12:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki bu iki ders disinda datanin begenmediginiz kitabi var mi. Hic bulasmayayim madem.
Bir de akademi tum seti almayi dusunuyorum ama icerik nasil? Calisma sorulari gibi kalitesizlikler var mi
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 24, 2017 4:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

watersome yazmış:
Peki bu iki ders disinda datanin begenmediginiz kitabi var mi. Hic bulasmayayim madem.
Bir de akademi tum seti almayi dusunuyorum ama icerik nasil? Calisma sorulari gibi kalitesizlikler var mi

Hocam sadece protezde fark ettiğim şey hemen hemen aynı sorular var akademide de.. onun haricinde akademi serisi güzel. Temeller biraz fazla detay ama sonuçta son sınavı düşünürsek gereksiz diyemiyorum ben. Deneme kitabı alacaksanız siyah olan 2.kitabı alın ilki aşırı basit mesela. Başka da datanın eleştirilecek kitabı yok bana göre.
Yine sadece benim söylediğimle kalmayın soruşturun mutlaka☺ kolay gelsin
Başa dön
watersome
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 24, 2017 11:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
watersome yazmış:

Hocam sadece protezde fark ettiğim şey hemen hemen aynı sorular var akademide de.. onun haricinde akademi serisi güzel. Temeller biraz fazla detay ama sonuçta son sınavı düşünürsek gereksiz diyemiyorum ben. Deneme kitabı alacaksanız siyah olan 2.kitabı alın ilki aşırı basit mesela. Başka da datanın eleştirilecek kitabı yok bana göre.
Yine sadece benim söylediğimle kalmayın soruşturun mutlaka☺ kolay gelsin

Sagolun Smile denemeleri erken kayitla bedavaya getirmistim yillar once 3.sinifta. Tertemiz duruyo iki kitap da😄
Başa dön
Dttae
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 2:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle bence de burdan kitaplar denemeler hakkında düşüncelerimizi paylaşmamız faydalı olur. Bnde şu an sadece datanın konu kitapları var yazılanlara göre dusem kitaplarından da faydalanmam gerekecek 😊 Bi de şunu sormak istiyorum benim elimde şu an hiç soru kitabı yok ama akademi serisini alacağım inşallah en yakın zamanda. Akademi serisini aldıktan sonra diğer Soru Kitabı Serisini almama gerek var mı? Varsa da hangi derslerin soru kitaplarını almamı önerirsiniz?
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 2:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dttae yazmış:
Öncelikle bence de burdan kitaplar denemeler hakkında düşüncelerimizi paylaşmamız faydalı olur. Bnde şu an sadece datanın konu kitapları var yazılanlara göre dusem kitaplarından da faydalanmam gerekecek 😊 Bi de şunu sormak istiyorum benim elimde şu an hiç soru kitabı yok ama akademi serisini alacağım inşallah en yakın zamanda. Akademi serisini aldıktan sonra diğer Soru Kitabı Serisini almama gerek var mı? Varsa da hangi derslerin soru kitaplarını almamı önerirsiniz?

Bence soru kitaplarından temeller mutlaka çözülmeli. Favorim anatomi😄 Klinikten de orto ve radyo hariç güzel almalısınız. Hatta önce soru kitapları sonra akademi çözün derim eğer yeni başlıyorsanız. Akademi, soru kitaplarını çözenler için hazırlanmış bi seri çünkü
Başa dön
Dttae
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 2:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hım hadi ya gerekli diyosunuz yani hiç öyle düşünmemiştim Akademi serisi diğer seriyi de kapsar diye düşünmüştüm 😅 evet yeni başlıyorum bu arada
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 4:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence gerekli siz bilirsiniz tabi de. Hiç soru çözmeden akademiye başlamak yüksek ihtimal afallamanıza neden olacaktır😄
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 4:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkrdnz yazmış:
Bence gerekli siz bilirsiniz tabi de. Hiç soru çözmeden akademiye başlamak yüksek ihtimal afallamanıza neden olacaktır😄

Akademinin adı akademi ama içeriği şakademi ya öyle doçentlik soruşar yok aynı bildiğimiz şaka gibi data kitabının soruları temel kasıntı birqz ama klinik kek bence çözülmeli
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 4:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Toksoplazma-Gundi yazmış:
dtkrdnz yazmış:

Akademinin adı akademi ama içeriği şakademi ya öyle doçentlik soruşar yok aynı bildiğimiz şaka gibi data kitabının soruları temel kasıntı birqz ama klinik kek bence çözülmeli

İlk kez soru çözecekmiş arkadaş bilemedim. Ben ilk soru çözme çabamı hatırlıyorum da... neyse😂😂😂 tabi başka başka kişilerden mutlaka fikir alınmalı hep söylemişimdir😄
Başa dön
Dttae
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 8:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başka başka kişiler de yazsalar keşke soru kitapları hakkındaki düşüncelerini
Başa dön
Opioid
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 25, 2017 11:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende perio kısmını merak ediyorum olayın. Dusdatanın ansiklopediyi andırması beni baya bir itiyor. Dusemden çalışanlar bu konuda ne düşünüyor? Dusemden çalışılsa yeterli olur mu?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız