Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - SELÇUK PROTEZ HAKKINDA BİLGİ 😷😥🙏
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

SELÇUK PROTEZ HAKKINDA BİLGİ 😷😥🙏

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
SerumFizyolojik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 9:34 am    Mesaj konusu: SELÇUK PROTEZ HAKKINDA BİLGİ 😷😥🙏 Alıntıyla Cevap Gönder

Selçuk protez hakkında bilgi sahibi olan var mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
circumvallate
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 4:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asistanlardan biri ile konuşmuştum yazılanları aktarıyorum :

ortam gayet iyi devrecilik ast üst falan yok, mobbing yok, ortam huzurlu yardımlaşılarak herşeyin öğrenildiği kıdemlilerin çok yardımcı olduğu bir fakülte. Hocalar da yardımcı oluyor ancak bu biraz sana bağlı, bak vaka var gel çalış şeklinde değil de sen kovalarsan elinden tutuyorlar şeklinde işliyor. Özellikle nöbetlerinde çok vaka buluyorsun, haftada 1 günü yarım gün nöbet oluyor.

Cad cam henüz yok, alınması planlanıyor.
Döner gayet iyi, hasta yoğunluğu fazla, öğrenci yükü var tabii ki her protezde olan şeyler bunlar. Bol bol implantüstü, zirkon yapılır. Hibrit vs yapılır ancak yoğunlukla kron köprü. Şu an için laminate yapılmıyor, cad cam gelince yapılacak. Obtüratör vs nadir bir arkadaşımız kulak yaptı.

Hareketlinin teknisyenleri okulun kadrolu çalışanları, bazıları iyi işler çıkarıyor bazıları da eh ortalama, sabit teknisyenleri 1 ay önce değişti şu an gayet iyiler, bir sıkıntı yok.

Konya rahat bir şehir, stüdyo daireler 700-1000 arası değişiyor. Sosyal hayat beklentisi çok varsa sıkılınılabilir ancak hiç yok değil. Ulaşım çok sıkıntı değil, tramvay otobüs minibüs var. Hızlı tren merkezde, kampüse 1 saat uzaklıkta, biz asistanlarla genelde toplaşıp ankaraya gidiyoruz haftasonları.
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 5:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"ortam gayet iyi devrecilik ast üst falan yok, mobbing yok, ortam huzurlu yardımlaşılarak herşeyin öğrenildiği kıdemlilerin çok yardımcı olduğu bir fakülte. Hocalar da yardımcı oluyor ancak bu biraz sana bağlı, bak vaka var gel çalış şeklinde değil de sen kovalarsan elinden tutuyorlar şeklinde işliyor"

Şu kısma baya güldüm Very Happy.
Circumvallate kim söylemişse bunu nie yapmış acaba😂.
Hocalarının hepsine ayrı bi başlık açılabilir.Asistanlar da keza.Varın siz hayal edin...Benim düşüncem bi insanın bizim proteze gitmesi içn bşka çaresi olmaması gerek..2 yıl önceden bahsediyorm.Bi yerde yazmştm hocanın biri evini su basmıştı sinirden mufla aşamasna glmiş artikülatörümü paramparça etmişti ve bu oranın en sakin görünen hocası idi diye...
Başa dön
circumvallate
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 5:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilginç :/ halbuki önce iyi şeylerden başlayayım istersen şeklinde ortam çok iyi tarzı anlatmaya başlamıştı Very Happy kıdemlimden çok şey öğrendim falan.. :/
Başa dön
Dr_moe
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 9:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öğrenmiştir.Pratikte sorun yok zaten bomba gibi çıkarsnz ordan o tartşmaya kapalı.Ben yanlzca ilk paragrafa ithafen yazdm Smile
Başa dön
SerumFizyolojik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2017 11:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız