Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Adsm\'de çalışırken dusa hazırlanmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Adsm\'de çalışırken dusa hazırlanmak
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 7:28 pm    Mesaj konusu: Adsm\'de çalışırken dusa hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar hem adsm de çalışıp hem dusa hazırlanacağım bu yıl nasıl çalışmalıyız sonuçta kazanan arkadaşlar her gün 12saat çalıştık diyorlar ben öyle birşey yapamıcam yani imkansız 😬 Kazanmak için nasıl bir yol izlenmeli bu şekilde kazanan arkadaşlar varmıdır cevap verirseniz sevinirim 😊
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 7:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Altlarda bu konu ile ilgili bir başlık var
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 8:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben göremedim adsm ve dus başlığını diyorsanız orda konu farklıydı
Başa dön
Eroz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 9:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar yapacaginiz tek şey çalişmak için zaman ayiracaksiniz ben sabahlari cok erken kalkip 2 saat calisip ise gidiyordum... adsmde bosluk bulmaniz zor ama bazi arkadaslar adsmlerinde sadece acilci olu 2-3 e kadar calisip eve gidiyorlardi. Herseyden feragat ediceksiniz ben hayatimda ilk defa bu sene denize girmedim karadenizli olarak... onun icin isi sıkı tutun arkadaslar ayrıca ben evliyim esim kazanamadi. Ama benim kadar emek harcamadi
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 9:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim
Başa dön
Eroz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 9:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben 12 saat hiç çalışmadım ama her gün 6 saatinde altına hiç düşmedim 30 yaşındayım.. belli bi yaştan sonra çalışmak gerçekten zor oluyor. kampa katıldım ve ben faydalı olduğunu düşünüyorum çünkü o bir ay gerçekten çok dolu geçiyor ve son bir ay bıkkınlığın tavan yaptığı bir ay..12 saat çalışma işini son 1 ay yaşadım kampta..birde benim önerim farklı kaynakların soru kitaplarınıda çözün birde çıkmış tus soruları bu çıkmaz diye düşünmeyin...ne öğrenirseniz ekstradan başklarının önüne geçersiniz..ama herşeyden bir sene feragat ediceksiniz..
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 11:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adsmden izin alabiliyor muyuz hocam ben daha işe başlamadım şubat mart gibi başlarım büyük ihtimal. Kamp için izin alabilir miyiz o kadar süre bu konu hakkında bilginiz var mıdır.
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 11:36 pm    Mesaj konusu: Re: Adsm\\\'de çalışırken dusa hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

dtzlm yazmış:
Arkadaşlar hem adsm de çalışıp hem dusa hazırlanacağım bu yıl nasıl çalışmalıyız sonuçta kazanan arkadaşlar her gün 12saat çalıştık diyorlar ben öyle birşey yapamıcam yani imkansız 😬 Kazanmak için nasıl bir yol izlenmeli bu şekilde kazanan arkadaşlar varmıdır cevap verirseniz sevinirim 😊

hocam kazanmaktan kastın tam olarak ne mesela..kacıncı olmayı hedeflıyosun..
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 11:48 pm    Mesaj konusu: Re: Adsm\\\\\\\'de çalışırken dusa hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
dtzlm yazmış:

ortodonti kazanacak kadar 😀
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 30, 2017 11:52 pm    Mesaj konusu: Re: Adsm\\\\\\\'de çalışırken dusa hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
dtzlm yazmış:

Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 31, 2017 6:31 am    Mesaj konusu: Re: Adsm\\\\\\\\\\\\\\\'de çalışırken dusa hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

dtzlm yazmış:
jasco yazmış:
dtzlm yazmış:

hocam tabıkıde kolay değil ama ımkansızda değil bende aynı durumdayım elımden gelenı yapıyorum hala bu sene olmadı seneye bakacaz..ama bu sekılde calısıp 3. ve 8. olan arkadaslarım var dediklerı tek sey olabildiğince calıs..son 1,5 ay cok ıyı calış ve sınavdakı ıkılımde kaldığın soruları tutturmaya çalış Smile) yani kısmet hocam sen çalışmaya devam et emeğinin karşılığını alırsın elbet..bu arada ılk sınavlarında ıyı yapamadılar temel atmak zor gercekten..
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 31, 2017 8:15 am    Mesaj konusu: Re: Adsm\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de çalışırken dusa h Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
dtzlm yazmış:
jasco yazmış:
dtzlm yazmış:

hocam tabıkıde kolay değil ama ımkansızda değil bende aynı durumdayım elımden gelenı yapıyorum hala bu sene olmadı seneye bakacaz..ama bu sekılde çalışıp 3. ve 8. olan arkadaslarım var dediklerı tek sey olabildiğince calıs..son 1,5 ay cok ıyı calış ve sınavdakı ıkılımde kaldığın soruları tutturmaya çalış Smile) yani kısmet hocam sen çalışmaya devam et emeğinin karşılığını alırsın elbet..bu arada ılk sınavlarında ıyı yapamadılar temel atmak zor gercekten..
Tabi biz çalışalım gerisi şanl kısmet işi gerçekten de önemli olan düZenli çalışman yani günde 6saatten fazlasını yapamıyorum ben bünye kaldırmıyor.. Allah yardımcımız olsun
Başa dön
rikirikiriki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 01, 2017 6:57 am    Mesaj konusu: Re: Adsm\\\'de çalışırken dusa hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="dtzlm"]Arkadaşlar hem adsm de çalışıp hem dusa hazırlanacağım bu yıl nasıl çalışmalıyız sonuçta kazanan arkadaşlar her gün 12saat çalıştık diyorlar ben öyle birşey yapamıcam yani imkansız 😬 Kazanmak için nasıl bir yol izlenmeli bu şekilde kazanan arkadaşlar varmıdır cevap verirseniz sevinirim

Oncelikle dersaneye gitmelisiniz..dusa 12 saat sadece son 1 ay calisilir..
Hafta ici aksamlari 3-4 saat; dersane olmayan hafta sonlari Allah ne verdiyse calisilir..24 saat nobet veya hafta sonu nobet tutup bos gunler yaratılabilir..son 2-3 ayi yillik izin v.s ile boşaltmak lazim..ben boyle yaptim
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Şub 02, 2017 5:52 pm    Mesaj konusu: Re: Adsm\\\\\\\'de çalışırken dusa hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="rikirikiriki"]
dtzlm yazmış:
Arkadaşlar hem adsm de çalışıp hem dusa hazırlanacağım bu yıl nasıl çalışmalıyız sonuçta kazanan arkadaşlar her gün 12saat çalıştık diyorlar ben öyle birşey yapamıcam yani imkansız 😬 Kazanmak için nasıl bir yol izlenmeli bu şekilde kazanan arkadaşlar varmıdır cevap verirseniz sevinirim

Oncelikle dersaneye gitmelisiniz..dusa 12 saat sadece son 1 ay calisilir..
Hafta ici aksamlari 3-4 saat; dersane olmayan hafta sonlari Allah ne verdiyse calisilir..24 saat nobet veya hafta sonu nobet tutup bos gunler yaratılabilir..son 2-3 ayi yillik izin v.s ile boşaltmak lazim..ben boyle yaptim
geçen sene dersaneye gittim bu sene gitmiyorum. İlk yol adsm den izin alabiliyor muyuz bu konu hakkında bilginiz varmı
Başa dön
Denizolsun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Şub 02, 2017 10:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aday memurluk bitmeden izin hakkı olmuyor yani bi yıl yasal izin yok
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Şub 03, 2017 1:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Denizolsun yazmış:
kampa da katılamıcam o zaman kötü oldu bu...
Başa dön
ykslckmk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Şub 03, 2017 5:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Denizolsun yazmış:
Hocam rapor alma şansımız oluyor mu ?
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2017 6:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ykslckmk yazmış:
Denizolsun yazmış:
Hocam rapor alma şansımız oluyor mu ?
+1
Başa dön
dtmehmet2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2017 7:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rapor alabilirsiniz tabiki . aldığınız rapor döner sermayenizi etkiler aktif çalıştığınız gün sayısı çarpanı vs yi ama aldığınız sabit maaş ve sabit döneri etkilemez(khk yi)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Şub 05, 2017 10:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmehmet2 yazmış:
rapor alabilirsiniz tabiki . aldığınız rapor döner sermayenizi etkiler aktif çalıştığınız gün sayısı çarpanı vs yi ama aldığınız sabit maaş ve sabit döneri etkilemez(khk yi)
teşekkürler hocam bilgi için
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız