Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - KAMP NOTLARI + REVİEW + DERS NOTLARI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

KAMP NOTLARI + REVİEW + DERS NOTLARI

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtiyimser10
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Şub 16, 2017 8:12 pm    Mesaj konusu: KAMP NOTLARI + REVİEW + DERS NOTLARI Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar dusdata 2016 sıfır kamp notları + 2 yıl öncesinin konu ve soru kitapları önemli yerler altı çizilmiş şekilde + sıfır mini review setlerini satıyorum. 103. oldum çalışana da fayda getirmesini diliyorum. İlgilenen varsa öm atabilir. Yanlarında kullanılmamış Denttest 1 ve 2 ve sıfır Son tekrar kitabı ile çalışma soruları kitaplarını da vereceğim. Hepsi toplam review setleri dahil 50'den fazla kitap ediyor. 500 tl'ye satmayı düşünüyorum.

istanbulda olan olursa kitapları vermek daha kolay olur. Başka şehirden olanlara da bi çözüm buluruz artık.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtiyimser10
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Şub 17, 2017 3:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

up
Başa dön
dtiyimser10
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Şub 17, 2017 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel
Başa dön
Veraa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Şub 18, 2017 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Soru bankalarını ücretsiz vereceğim ihtiyacı olan özelden yazsın
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız