Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Askerlik 2018 ocak tecilli olanlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Askerlik 2018 ocak tecilli olanlar

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dentizt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2017 5:18 am    Mesaj konusu: Askerlik 2018 ocak tecilli olanlar Alıntıyla Cevap Gönder

Olurda 2017 eylul sinavinda kazanamama durumunda 2018 eylul de sinava tekrar girebilmek icin en mantikli yol nasil oluyor? Sinavdan sonra en erken donem 2018 celb donemi oluyor.uzun donem dusunursek 2018 sinavina girme hakki bulunmicak.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Quaresma7
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2017 8:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

herhangı bı unıversıteden eylul 2017 donemınde yuksek lısans (tezlı 3yıl,tezsız 1.5 yıl tecıl oluyor) basvurusu yapmak kesın ve mecburı cozumdur
Başa dön
dentizt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2017 8:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu kasim celbine tecil bozup sinavi kazanamama durumuna gore askere gitmeyi dunuyroum.ancak kazanirsam kasim celbini tecil edebiliyormuyum tekrar onu bilmiyorum.vede kasimda gidersem 2018 eylulde tekrar sinava girebilecekmiyim
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2017 2:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bakaya durumuna düşmeyi göze alırsanız bi şey olmaz, benim tecilim temmuz '16da bitti, eylül '16da sınava girdim,mahkeme falan filan kazandığım yer anca şubat'17de belli oldu bu süreçte bakaya durumdaydım, kazanınca askerlik şubesine gittim ilk celp döneminde askere gidicek gibi işlem yaptrdım, o sürece kadar askerlik durumu yönünden sakıncası yoktur yazısı verdiler, onunla kayıt yaptırdım ki yaptırmasam da ösym kazananları kayıt döneminde sıkıntı yaşamasın diye tecil ettiriyomuş (ağustos '17ye kadar uzattılar.) ancak hiç bunlarla uğraşmak istemezsen en garanti yol, tezsiz yüksek lisansa başvurup tecil ettirmek, kazandıktan sonra kayıt dönemi de kaydını sildirip kazandığın yere başvurursun. en azından bu süreçte için rahat olur.
Başa dön
dentizt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2017 4:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anladim.ancak kazanamama durumunda bir sonraki eylulde sinava girecek sekilde askere gitmekte daha mantikli duruyor
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız