Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - diş malzemelerini ücretsiz gönderiyorum, acil cevap?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

diş malzemelerini ücretsiz gönderiyorum, acil cevap?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
47esra47
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 13, 2017 8:05 pm    Mesaj konusu: diş malzemelerini ücretsiz gönderiyorum, acil cevap? Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar diş hekimliği kazanmış, yeni başlayacak tanıdığı olan varsa acilen iletişime geçsinler benle. elimde asma motor, artikülatör, protez ölçü kaşıkları ve daha bir sürü pahalı malzeme var, ihtiyacı olan birine sadece kargo ücretini karşılamak sureti ile göndermek istiyorum. şu an devlette çalıştığım için benim bunlara ihtiyacım yok, elbette çok pahalı malzemeler olduğu için de çöpe atmak istemedim, birinin işine yarasın en azından diye düşündüm. ihtiyacı olanlar mesaj kısmından acilen benle iletişime geçebilirler mi?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
totoyoto
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 06, 2017 11:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Surprised
Başa dön
totoyoto
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 06, 2017 11:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben isterim hala elinizde duruyorsa
Başa dön
Toothdoctors
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aerator varsa almak istiyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız