Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - OSYM\'nin SON DAKIKA GOLU
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

OSYM\'nin SON DAKIKA GOLU
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
whitewalker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 10:06 am    Mesaj konusu: OSYM\'nin SON DAKIKA GOLU Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar biliyorsunuzki DUS hepimizin onem verdigi zorlu bir surec.Yeri geldi arkadasliklarimizi,sosyal hayatimizi feda edip saatlerce kendimizi bu ise verdik.Bazilarimiz 1 senesini(bazilarimiz daha fazlasini) feda etti.Lakin bugun aciklanan kilavuzda alisik oldugumuz deneme kitapcik usulunden farkli olarak sadece bir ilde ve bilgisayar karsisinda sinav olucagimiz 'sinava 1.5 ay kala' soyleniyor.Hepimizin kafasinda ayni soru isareti var.Kitapciklarda o kadar yazip ciziktirdigimiz formuller kisaltmalar şik elemeler olmadan bu sinavi nasil yapacagimiz.Eger boyle bir duzenlemeye gecilcekse bu 1 sene oncesinden haber verilmeliydi.Ortada bir magduriyet oldugunu dusunuyorum ve bu baslikta neler yapabilcegimizi konusalim diyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Clopidogrel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 10:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinlikle katılıyorum bu apaçık ösym nin bizimle dalga gecmesidir. Onca sınav varken bizi bulmasıda ayrı bir konu . Daha çok bu magduriyetten nasıl kurtulabiriz bunu değerlendirelim . Varmı fikri olan ösym ye itiraz edebilirmiyiz bu konuda ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 10:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

E sınav onların isine geliyo tabi kitapciklari okutma derdi yok e sinavda genelde sinavdan ciktiktan sonra sonucu ciktisi aliniyo ehliyette fln bunda oyle bisey olur mu ki
Başa dön
Kosp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 4:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence baski matbaa onlar olmadigi icin yani planlanlanmadigi icin ne yapsak bir sey degismez tek bir ihtimal var sinava basvuran sayisi bilgisayar sayisindan fazla olursa o da imkansiz gibi duruyor simdiden 1 yil emek gosteren bizlere kolay gelsin
Başa dön
Karakutu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bimere ben bu konudaki şilayetlerimi yazdım nekadsr çok yazan olursa bence ona göre ciddiye alınabilir
Başa dön
Clopidogrel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankarada Esenboğa yakınların daki merkezde 4-5 bin civarı pc varmış o biraz zor . Smile . Ancak sınavı çözme zorluğu hakkında şikayette bulunsak belki bir çözüm sunarlar . En azından kağıt kalem versinler..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
dentilker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖSYM bizden yediği rövaşatayı çıkarmaya çalışıyor, unutmayacakları bir gol yediler...
Başa dön
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 8:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar çok haklısınız bende şöyle düşünüyorum şöyle bi fikrim var. hepimiz ösym ye dileşçeyazalım, elektronik ortamda sınav hiç tecrübe etmediğimiz bir şey ve yılda bir kere yapılan bir sınav için çok acımasızca en azından bizlere mutşaka sınav günü boş a4 kağıdı ve kalem tedarik etsinler başka tğelü gerçekten bu sınavı çözemeyiz zaten. hem şehir değiştireceğiz hem kafa dik ekrana bakacağız çok yıpratıcıı gerçekten ve kalem kağıt tedariki imkansız bi istek değil ne dersiniz?
Başa dön
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 8:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar çok haklısınız bende şöyle düşünüyorum şöyle bi fikrim var. hepimiz ösym ye dileşçeyazalım, elektronik ortamda sınav hiç tecrübe etmediğimiz bir şey ve yılda bir kere yapılan bir sınav için çok acımasızca en azından bizlere mutşaka sınav günü boş a4 kağıdı ve kalem tedarik etsinler başka tğelü gerçekten bu sınavı çözemeyiz zaten. hem şehir değiştireceğiz hem kafa dik ekrana bakacağız çok yıpratıcıı gerçekten ve kalem kağıt tedariki imkansız bi istek değil ne dersiniz?
Başa dön
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 9:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar çok haklısınız bende şöyle düşünüyorum şöyle bi fikrim var. hepimiz ösym ye dilekçe yazalım, elektronik ortamda sınav hiç tecrübe etmediğimiz bir şey ve yılda bir kere yapılan bir sınav için çok acımasızca en azından bizlere mutlaka sınav günü boş a4 kağıdı ve kalem tedarik etsinler başka türlü gerçekten bu sınavı çözemeyiz zaten. hem şehir değiştireceğiz hem kafa dik ekrana bakacağız çok yıpratıcı gerçekten ve kalem kağıt tedariki imkansız bi istek değil ne dersiniz?

En son paradontax tarafından Prş Tem 20, 2017 1:54 am tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Başa dön
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 9:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üstelik internet sınav salonlarına baktığım kadarıyla ekranlar normal bilgisayar gibi neden masaya gömükü değil yada yatay durmuyor ki? Aşırı saçma gerçekten, yatay ve dokunmatik olsa keşke:'( olur mu sizce?bunuda eklesek mi dilekçelere ?
Başa dön
mnbsgn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 9:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Istanbuldaki salonda ales yapilmis demekki kagit kalem verilebiliyor. Biz de israrla istersek basarabiliriz belki
Başa dön
dtumut
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 9:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kağıt kalem vermeyecekleri biryerde yazıyor mu kılavuzda belki vereceklerdir Zaten ÖSYM yi arayıp sorarak öğrenebiliriz
Başa dön
aytaj7
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 9:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben kılvauzda baktım, sınava getirilmesi yasak olanlarda kağıt ve kalem de vardı. Malesef
Başa dön
Karakutu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 11:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zaten kağıt kalemi biz getirmeyelim onlar masalarda hazır bi şekilde bulundursunlar. Yani çizmek yazmak bazı şeyleri zaman kazandırıyo insana arayıp söyleyin arkadaşlar ben ösymyi arayıp söyledim şikayetimi
Başa dön
mnbsgn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 19, 2017 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki aradiginizda kesin verilmeyecek gibi mi konustular ? Ya da soran oldu mu verilecek mi diye. Once bi bunu kesinlestirmemiz lazim sanirim
Başa dön
Kosp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 12:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kagit falan verilecegini sanmiyorum belki mouse araciligiyla sayfaya cizim vs yapabilecegimiz bir sistem olur diye umut ediyorum
Başa dön
Cgdm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 12:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yatay ve dokunmatik ekran talep etmek cok mantikli degil bence ama isteseler kağıt kalem verirler zor bisey degil gayet makul bi istek bence. Mouse kullanarak bazi kelimelerin altini cizme ya da sag tiklayinca o şıkkı eleme gibi seyler yapilabiliyomus e-ydsde ama cizim isi hala sıkıntı
Başa dön
Nyldz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 1:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://m.youtube.com/watch?v=4edyCvhAKhU
şöyle bir video buldum. En azından bir miktar fikir verdi.izlemenizi tavsiye ederim
Başa dön
canb
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Tem 20, 2017 2:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cgdm yazmış:
Yatay ve dokunmatik ekran talep etmek cok mantikli degil bence ama isteseler kağıt kalem verirler zor bisey degil gayet makul bi istek bence. Mouse kullanarak bazi kelimelerin altini cizme ya da sag tiklayinca o şıkkı eleme gibi seyler yapilabiliyomus e-ydsde ama cizim isi hala sıkıntı

Alttaki linkteki video da altini cizme şık eleme yok deniliyor ? Siz nerden öğrendiniz bunu
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız