Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Endo Perforasyon Sorusu İtiraz??
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Endo Perforasyon Sorusu İtiraz??
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 3:05 am    Mesaj konusu: Endo Perforasyon Sorusu İtiraz?? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu soruya itirazda bulunan oldu mu? Yoksa dava açamayı düşünüyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Kalsiffff_Kanallarrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 3:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dershanenin dava açmadığı ama bireysel davalarla iptal olan sorular da oldu bilgin vardır belki hocam. Dershaneye bağlı kalmayın onlar kendilerinin keyfine belirliyo 11 hatalı soruyu..
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 3:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam kimseye bağlı olmanıza gerek yok. Ortalık iyice karıştı zaten. Açın gitsin
Başa dön
dentist41
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 5:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben itiraz edeceğim
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 5:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentist41 yazmış:
ben itiraz edeceğim

hocam itiraz süresi bugün doldu. mahkeme yoluyla mı itiraz edeceksiniz?
Başa dön
dentist41
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla ankarada olmadığım için bugun ulaştıramadım evrakı ama hazırladım evrak numarası felan son tarihten önce parasını da yatırdım inşallah kabul ederler
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kalsiffff_Kanallarrr yazmış:
Dershanenin dava açmadığı ama bireysel davalarla iptal olan sorular da oldu bilgin vardır belki hocam. Dershaneye bağlı kalmayın onlar kendilerinin keyfine belirliyo 11 hatalı soruyu..
Hocam siz de açın
Başa dön
Drecitt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:47 am    Mesaj konusu: Re: Endo Perforasyon Sorusu İtiraz?? Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:

+1
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar saygısızlık olarak düşünmeyin ama gerçekten bu soruda hata Mata yok Allah aşkına perforasyon alanını paper point ile nasıl kapatabilirsiniz ya valla çok üzülüyorum,birinin soruyu yanlis algilayip yanlis yapmasi o soruyu hatali kilmiyor.gerçekten yanlış olan sorular varken bunlari görünce çok üzülüyorum.soruda bir degisiklik yapılacağını da düşünmüyorum.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtkvrck yazmış:
Arkadaslar saygısızlık olarak düşünmeyin ama gerçekten bu soruda hata Mata yok Allah aşkına perforasyon alanını paper point ile nasıl kapatabilirsiniz ya valla çok üzülüyorum,birinin soruyu yanlis algilayip yanlis yapmasi o soruyu hatali kilmiyor.gerçekten yanlış olan sorular varken bunlari görünce çok üzülüyorum.soruda bir degisiklik yapılacağını da düşünmüyorum.
kimse perforasyon alanı paper pointle kapatılır demiyor. Paper pointi kanal içerisinden gönderip kanama odağını görürsün her perforasyonda bu uygulanır. Biz diyoruz ki soru kökü açık değil kapama materyali diyebilirdi veya paper point yerine atıyorum asla olmayacak bi siman koyabilirdi şıklara. Aynı mantıkla orda anguldruva olsa o da kabul edilirdi. Kimseye de edemezsib diyemezler çünkü düşünceye açık yani bu soru
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Soru kökü hatalıdır arkadaşlar. Aşağıdakilerden hangisi perf. tamirinde kullanılan RESTORATİF materyallerdendir? diye olsa tamam ama sadece perf. tamirinde kullanılır diye sorulmuş. Perf. tamiri yaparken paper point kullanmıyor muyuz? Diş hekimi olup da paperpointi restoratif amaçla kullanmayı düşünen yoktur zaten.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zaten bu sorunun cevabına paper point eklense kimse itiraz edemezdi kullanmıyo musunuz arkadaşlar yani. Bu şey gibi bişey kanal tedavisinde sodyumhipokloriti kullanmayı inkar etmek gibi bişey.
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 7:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sorunun ne sorduğu o kadar açık ve net ki. Neyse inşallah kimsenin hakkı yenmez. Hayırlısı olsun. Ösym gerçekten yanlış olan sorulara odaklanabilip gerçekten yanlış soruları işleme alır umarım.
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 8:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtkvrck yazmış:
Sorunun ne sorduğu o kadar açık ve net ki. Neyse inşallah kimsenin hakkı yenmez. Hayırlısı olsun. Ösym gerçekten yanlış olan sorulara odaklanabilip gerçekten yanlış soruları işleme alır umarım.

Yazdığımı okumadın sanırım? Soru açık falan değil. Neyse itiraz edilmiş soruya. Birazcık türkçesi, birazcık hekimlik bilgisi olan biri iptal edecektir soruyu.
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 9:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sana göre açık değil bana göre açık ve net.inşallah iptal olmaz.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 9:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtkvrck yazmış:
Sana göre açık değil bana göre açık ve net.inşallah iptal olmaz.
buranın en bencili sensin herhalde her yazılan soru iptal olmasın istiyosun yanlış bi soruyu doğru yapınca cidden hakkın olduğunu mu düşünüyosjn. İki ayrı insan bi soruya bakınca başka bi şekilde anlıyosa soru zaten hatalı hazırlanmıştıt
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 10:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Keşke öyle olsaydım keşke en bencil ben olsaydım , gidip doğru sorulara itiraz etmezdim en azından.sadece gerçekten kanitlanabilen sorulara itiraz ederdim.milletin hakkına girmezdim.
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 10:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen nasıl pis bir insan çıktın ya? git de bak endo kitabından ne yazıyor perf. konusunda? sen doğru yaptın diye iptal olmasın istiyorsun ama inşallah olur da dert olur sana.
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 11:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu soru açıksa hiç bir soruda hata yok ozaman..adam perforasyon tamir ve metaryel demiş..metaryeli dolgu malzemesi falan dıye bılıyosan muhtemelen soru sahıbı hocayla aynı kafaya sahıpsın..soruları hoca neyı dusunmus acaba dıye mı cozecez..temelde nıye boyle seyler olmuyo..adamlar gayette zor sorabılıyor ama soruları acık..bızımkıler soruyu zorlastıracaz dıye sünen türkçemizle oynuyolar..muhtemelen kendılerı gıbı adamlar ıstıyolar yanlarında..
Başa dön
Cgdm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:14 pm    Mesaj konusu: Re: Endo Perforasyon Sorusu İtiraz?? Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:

Hocam itiraz edilmis bu soruya kaynak belirterek dava acmayin isterseniz itirazin sonuclanmasini bekleyelim
Edit:itiraz edildigini farketmissiniz zaten okumamisim yazdiginizi Very Happy takip edemiyorum artik kimin ne yazdigini

En son Cgdm tarafından Prş Eyl 14, 2017 7:29 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız