Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - İzmir Dusdata-dusem-evde çalışma
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

İzmir Dusdata-dusem-evde çalışma

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dissendium7
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 22, 2017 8:32 am    Mesaj konusu: İzmir Dusdata-dusem-evde çalışma Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar geçen sene ankarada dataya kaydolup konu kitaplarını aldım diğerlerini almaya zahmet etmedim derslere de gitmedim bu sene izmirde tekrar çalışayım dedim bizimkiler de dersaneye git kesin kafana koyduysan diyorlar , şimdi ben dataya gitsem yine aynı kitapları verecekler duseme kaydolup farklı kaynak mı edinsem ne yapsam ,yoksa datada duseme göre über daha iyi mi anlatılıyor dersler hani kaynağı boşver yine dataya git mi dersiniz ,çalışma ortamları nasıl bilgisi olan var mı bu konuda.Bide İzmirdeki data deniz manzaralı git gide amacımdan sapıyorum Very Happy Yoksa hoca da kitabı okuyor hiç derse gitmeden bütün sene kendin çalışsan olur diyen çıkar mı Shocked
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
snowball
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 22, 2017 10:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben dataya kaydolmanizi öneririm.dusta önemli olan aynı kitap çok tekrar.yabanci olmadığınız dersane daha iyi olacaktır.ayrica dersaneye gitmeyi düşünmüyorsanız.cizilmis bir kitap bulmamız gerekiyor.ins yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin
Başa dön
dissendium7
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 23, 2017 1:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

izmir dusdataya kaydolan ya da gitmiş olan arkadaşlar var mı çalışma salonu offline falan geniş mi ankaradaki baya büyüktü
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız