Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2017-DUS, 2017-STS Diş Hekimliği: Sınav Sonuçlarının Açıklan
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2017-DUS, 2017-STS Diş Hekimliği: Sınav Sonuçlarının Açıklan
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim bi arkadaşım vardı tecili sonuçlar açıklanmadan önce bitmişti ve kaçak durumundaydı sıkıntı olmadı yani şuan marta - nisana vs kadar açıklanmicaksa benim de tecilim bitior hatırladıgım kadarıyla hiç bişey olmamıştı ve yerleşti ama daha ayrıntı sorarım.

ha bu arada tabi ki dava açanlar dava açtıkları soru sayısını vs söleseler de aşagı yukarı süreç ne denli uzar tecrübeli arkadaşlar bizi bilgilendirir
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 1:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yani tecilin bitmesi durumunda sonuçlar hala açıklanmamışsa neler olur daha ayrıntı bilen varsa bilgilendirebilirse çok mutlu olurum kendi adıma
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 1:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mansuroglu85 yazmış:
yani tecilin bitmesi durumunda sonuçlar hala açıklanmamışsa neler olur daha ayrıntı bilen varsa bilgilendirebilirse çok mutlu olurum kendi adıma
aynen arkadaşlar .tecrübeli olanlar bir yardımcı olursa
Başa dön
hsnak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 2:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
mansuroglu85 yazmış:

askerlikle ilgili belge isteniyor.tecil ya da yapmış olmak gerekiyor ama ben de bakaya iken kayıt yaptıranlar duymuştum.

https://www.selcuk.edu.tr/dis_hekimligi/tr?h=7656
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 2:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hsnak yazmış:
chordatympani yazmış:
mansuroglu85 yazmış:

askerlikle ilgili belge isteniyor.tecil ya da yapmış olmak gerekiyor ama ben de bakaya iken kayıt yaptıranlar duymuştum.

https://www.selcuk.edu.tr/dis_hekimligi/tr?h=7656

tecil süreniz bittiğinde bakaya kalıyorsunuz. sınav sonuçları açıklanıp bir yer kazanınca ösym kazananların listesini milli savunma bakanlığına gönderiyor ve 6 aylık geçici tecil kazanıyorsunuz. böylece önce ufak bir ceza ödeyip baka durumunu kaldırıyorsunuz sonra da geçici tecille askerlik belgesini alıp kayıt olabiliyorsunuz.
Başa dön
marco
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 3:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
Arkadaşlar bu swing lock ve nsai sorusuna karşı dava açmayı düşünüyorum.süreç uzar diye ve ÖSYM nin böyle bir mallık yapacağını düşünemediğimden davaya karşıydım.kardeşim avukat o açacak davayı.süreci nasıl etkiler bu dava sizce.fikrini söyleyebilir herkes

hocam avukatla konuşun eğer böyle bir imkan varsa mutlaka bir an önce açın davayı.Sorunun cevabını değişmek hak yemektir soruyu boş bırakanın günahı ne o zaman?
Dava açabilirseniz eğer haber verin her türlü maddi manevi destek vermeye hazırım.
Başa dön
G6PD
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 3:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

marco yazmış:
chordatympani yazmış:
Arkadaşlar bu swing lock ve nsai sorusuna karşı dava açmayı düşünüyorum.süreç uzar diye ve ÖSYM nin böyle bir mallık yapacağını düşünemediğimden davaya karşıydım.kardeşim avukat o açacak davayı.süreci nasıl etkiler bu dava sizce.fikrini söyleyebilir herkes

hocam avukatla konuşun eğer böyle bir imkan varsa mutlaka bir an önce açın davayı.Sorunun cevabını değişmek hak yemektir soruyu boş bırakanın günahı ne o zaman?
Dava açabilirseniz eğer haber verin her türlü maddi manevi destek vermeye hazırım.
hocam karşı dava olayını bende destekliyorum ne gerekiyorsa yardımcı olmak isterim böyle bir imkan varsa.
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 4:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu dava açmak için kaynak araştırmaya başlıyorum.swing lock için kaynak var.elinde nsai sorusu için de kaynak olan varsa ya da kaynaklar paylaşılırsa sevinirim.kaynaklarla idari mahkemeye dava açacaz.ne kadar kaynak olursa o kadar iyi.ben Ankaradayım ayrıca burda olan arkadaşlarla iletişime geçebiliriz
Başa dön
cemsbond
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 4:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam nsai ye kaynak olsa da datanın kaynağı ile çeliseceği için yani iki farklı bilgi içeren kaynak olacağı için iptal kararını doğru bulurlar diye düşünüyorum. Ama swing lock sorusunda iptal kararına gidilme ihtimali var. O yüzden sadece swing locka itiraz etmek daha doğru olur bence.
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 5:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cemsbond yazmış:
Hocam nsai ye kaynak olsa da datanın kaynağı ile çeliseceği için yani iki farklı bilgi içeren kaynak olacağı için iptal kararını doğru bulurlar diye düşünüyorum. Ama swing lock sorusunda iptal kararına gidilme ihtimali var. O yüzden sadece swing locka itiraz etmek daha doğru olur bence.
bir soru için değmez bile o zaman.nsai sorusu nasıl yanlış anlamıyorum.
Başa dön
Bitmeli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 6:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
cemsbond yazmış:
?bir soru sonucu ne kadar degiştirir bir soru bir sorudur bence
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 6:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bitmeli yazmış:
chordatympani yazmış:
cemsbond yazmış:
swıng lock sorusunda ve nsaı sorusunda karsı ıtıraz konusunda chorda tympanıye katılıyorum ozellıkle swıng lock ıptal olmalı ıdı.dava acarsanız bızı bılgılendırırsenız sevınırım. dava acan arkadaslar gelecek tepkılerden cekınerek ortaya cıkmaya bılırler bu nedenle kapalı facebook grubu yada watsaptan fln haberlesıp anlasıp davaları bırlestırsenız guzel olur.( ben acmadım) bırde netlerınız azaldı mı arttı mı?benım 0.75 azalmısSad
Başa dön
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 7:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jj_jj yazmış:
Bitmeli yazmış:
chordatympani yazmış:
cemsbond yazmış:
swıng lock sorusunda ve nsaı sorusunda karsı ıtıraz konusunda chorda tympanıye katılıyorum ozellıkle swıng lock ıptal olmalı ıdı.dava acarsanız bızı bılgılendırırsenız sevınırım. dava acan arkadaslar gelecek tepkılerden cekınerek ortaya cıkmaya bılırler bu nedenle kapalı facebook grubu yada watsaptan fln haberlesıp anlasıp davaları bırlestırsenız guzel olur.( ben acmadım) bırde netlerınız azaldı mı arttı mı?benım 0.75 azalmısSad

dava açmadım da şunu sölemek istiorum çok saldırgan tavırlarda bulunuluor ''saygı duymak'' diye bir olay yok adam açar açar abi adama sövmenin falan bi anlamı yok sonra da kalkmış şu dava açanlar kendini gizlemesin diosun(!) neyse ben şuna takıldım: jj_jj'ye iki sorum var hatırlama usulü mü azaldıgını sölüosun yani ''azalmış'' derken? ikincisi 0.75 nasıl azalıor? öle bi kombin pek mümkün diil kaçırdıgım bi husus mu var Smile
Başa dön
hsnak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 7:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mansuroglu85 yazmış:
jj_jj yazmış:
Bitmeli yazmış:
chordatympani yazmış:
cemsbond yazmış:

dava açmadım da şunu sölemek istiorum çok saldırgan tavırlarda bulunuluor ''saygı duymak'' diye bir olay yok adam açar açar abi adama sövmenin falan bi anlamı yok sonra da kalkmış şu dava açanlar kendini gizlemesin diosun(!) neyse ben şuna takıldım: jj_jj'ye iki sorum var hatırlama usulü mü azaldıgını sölüosun yani ''azalmış'' derken? ikincisi 0.75 nasıl azalıor? öle bi kombin pek mümkün diil kaçırdıgım bi husus mu var Smile

iptal olan 2 soruyu doğru yapmışsa 2 neti azalır.değişen sorulardan 1 i boşsa diğeri yanlıştan doğruya döndüyse 0.75 azalır
Başa dön
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 7:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hesaplayamadım beynim yandı doğru Very Happy
Başa dön
HEIDBRINK
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 7:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya kusura bakmayın da ben dava falan açmadım ama açanlara hakaret edecek cüreti nerden buluyorsunuz.
Kim oluyorsunuz!
Yahu abi gerizekalı mısınız? Adam yanlış olan soruya dava açmış yada kendinin yanlış olduğuna inandığı soruya dava açmış ! Size ne? Veya da kime ne ? Millete küfretmek yerine azıcık insan olmaya çalışın bu sinavin yılda iki defa olması için veya yanlış sorularla emeklerimizin hiçe satılması noktasında neler yapabiliriz onu düşünelim.
Başa dön
Maxfac
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 8:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

davayı acanlaçan lar cevap anahtarı değişsin diye dava açmışlar bunu öğrendim bugün,yani cevab lingual plak olmalı diye dava açmışlar dolayısı ile osym zaten bu soruyu onların istediği gibi değiştirdiği için, bu soru için mahkeme bilirkişi atamayacak tabi iptali içinde dava açan varsa bilmem...
Başa dön
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 8:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili yalnızca üst çenede kullanılan kök elevatörü kardeşim bu denli bir çıkış yapmadıgın sürece sana katılabiliirim ama ''insanlık''tan bahsedip ne diye bu kadar hakaret dolu laflar ediorsun Very HappyVery Happy evet güzel düşünceler bunlar ama daha sakin bir şekilde içini dök destekçilerin de artar bak bunlar hep taktik Wink
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 8:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim takip ettiğim kadarıyla bu konu başlığı altında pek hakaret yok 😊 sadece ortaya çıkıp diğer dava acanlarla haberlessinler ve kısa zamanda cozulsun diyoruz.eger bu dava sürecini bilerek isteyerek uzatmak isteyen biri varsa ki yoktur umarım diyecek soz yok bence ona
Başa dön
Gozdis
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2017 8:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aramızda evde oturup sonuç bekleyenler var lütfen bizi de düşünün. Evde olmaktan bıktım 20 gündür 😂😂 gidecek avm, buluşacak arkadaş kalmadı bak yemin ediyorum 😂
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız