Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Böyle bekleyecek miyiz?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Böyle bekleyecek miyiz?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
salemo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 21, 2017 12:53 am    Mesaj konusu: Böyle bekleyecek miyiz? Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba,

Herkes hukuki süreçler içerisinde hakkını arayabilir ben buna kesinlikle saygı duyuyorum. En azından dava sürecini hızlandırmak için bir şeyler yapılabilir belki bu konuda.

Ortak bir metin hazırlansa herkes BİMER'e yollasa nasıl olur? En azından adalet bakanlığına konu bu vesile ile ulaştırılır.

Hazırlanan bu metini Twitter'da ÖSYM'de yetki sahibi vatandaşlara ulaşılabilir en azından süreçten hoşnut olmayan bir çok insan olduğu ifade edilebilir.

Medya organlarına mail atılabilir

Dava açıldı iş hukuki bir boyuta dayandı. Bu saatten sonra davacıların kimle olduğunun peşinde koşmaktansa sürecin hızlı ilerlemesi için bir şeyler ortaya koymalıyız. Söylediğim şeyler mantıklı/mantıksız en azından sürece etki edebileceğine inanıyorum. Hiç bir şey olmasa bu durumdan etkilenen ve rahatsız olan bir zümrenin varlığından haberdar olabilirler.

Bu memlekette ağlamayana meme yok misali ağlamadan böyle oturup beklersek tahminim aralık-ocak göreceğiz bu ayları.

Daha isabetli öneri ve fikirleriniz olur ise sizlerde söyleyin yapalım arkadaşlar sesimizi birilerine duyuralım...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 21, 2017 1:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haklısınız hocam , Tus'çu arkadaşlar birlik olup Sağlık Bakanlığına atamalar için birlik olup twit atıp seslerini duyurdular geçenlerde . Ben Bimer için yazı yazmaya da, sosyal medyadan da birlik olmaya VARIM !
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 21, 2017 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de katılıyorum. bimere tekrardan bir şikayet gönderdim bunu topluca yapmak lazım. ve haber kanallarının watsup şikayet hakkına da durumla alakalı haber yapılması için mesaj atabiliriz sayı fazla olursa dikkate alacaklardır.
Başa dön
howl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 21, 2017 8:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben gönderdim watsap ihbar hatlarına .arkadaşlarımda gönderdi.hatta burda da yazılmıştı sanırım.mavi tik oldu.dedim acaba haber yaparlar mı?sunucu ertesi akşam dedi ki haber değeri taşıyan haberleri sizlerle paylaşıyoruz.ve tabii ki sunmadı bizi.öyle üstüme alındım ki.tavşan dağ meselesi:)
Başa dön
Sakura-
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 24, 2017 1:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava sureciyle ilgili bilgi almak uzere bimere basvurmustum asiri aydinlatici bir cevap geldi
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 24, 2017 1:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aynı cevap bugün bana da geldi . copy-paste hocam Very Happy
Başa dön
Sakura-
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 24, 2017 6:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yani kaydadeger bir sey beklemiyorduk zaten yaniltmadilar Smile
Başa dön
destenova
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 25, 2017 1:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fiyat?
Başa dön
mhmt41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 25, 2017 7:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

destenova yazmış:
fiyat?

Yanlıs başlık hocam. Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız