Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DAVACI GRUP!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DAVACI GRUP!

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 9:29 am    Mesaj konusu: DAVACI GRUP! Alıntıyla Cevap Gönder

aaaa

En son Furious tarafından Pzr Ksm 05, 2017 6:25 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Yobeach
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 9:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vay vay vay sizin gibi hekimler olmaz olsun bukalemun gibisiniz
Başa dön
Yobeach
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 10:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Up
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2017 10:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yobeach yazmış:
vay vay vay sizin gibi hekimler olmaz olsun bukalemun gibisiniz

ne bukalemunu hocam yılan yılan
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 28, 2017 4:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar kendinizi bu kadar sıkmanın anlamı yok 2016 dusla 2. Tercihte yerleştim kazandığımda mutluydum. 6 senelik diş hekimiyim. Gerçektende dusun bir esprisi yok(ortodonti harici)kendim farklı bir bölümdeyim resmen köle gibiyiz. Özgürlüklerin elinden alınmış ve emirle hasta bakıyosun daha önceden rahattım.zaten diş hekimliğinde her bölümü yapabilme özgürlüğün varken(ortodonti hariç) neden girdim diye kendimi sorgulamaya başladım.açıkçası bitirince klinisyen olacacağımı belirtmeme rağmen her hafta makale çevirisi sunum(tamam buna da amenna) yamak zorundasınız.ama fakültede ölmediniz sürece izin almakta imkansız ( hocasına göre değişiyo bizimki skıntı) şimdi açıkçası istifa etmeyi düşünüyorum.2 yıl emek verdim ama açıkçası pek umduğumu bulamadım.en güzel çağında maaşında çok komik seviyede 3 yıl kalınır mı bilmiyorum
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 28, 2017 4:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam hangi bölüme girdiniz bilmiyorum ama size katılmıyorum. ortodonti dışında pedo, cerrahi, perio ve protez de mesleki olarak çok şey öğrenip fark yaratabileceğiniz bölümler. endo ve resto ise adsm gibi çalıştırıyorlar orası doğru.
Başa dön
cemsbond
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 28, 2017 5:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trofoblast yazmış:
Arkadaşlar kendinizi bu kadar sıkmanın anlamı yok 2016 dusla 2. Tercihte yerleştim kazandığımda mutluydum. 6 senelik diş hekimiyim. Gerçektende dusun bir esprisi yok(ortodonti harici)kendim farklı bir bölümdeyim resmen köle gibiyiz. Özgürlüklerin elinden alınmış ve emirle hasta bakıyosun daha önceden rahattım.zaten diş hekimliğinde her bölümü yapabilme özgürlüğün varken(ortodonti hariç) neden girdim diye kendimi sorgulamaya başladım.açıkçası bitirince klinisyen olacacağımı belirtmeme rağmen her hafta makale çevirisi sunum(tamam buna da amenna) yamak zorundasınız.ama fakültede ölmediniz sürece izin almakta imkansız ( hocasına göre değişiyo bizimki skıntı) şimdi açıkçası istifa etmeyi düşünüyorum.2 yıl emek verdim ama açıkçası pek umduğumu bulamadım.en güzel çağında maaşında çok komik seviyede 3 yıl kalınır mı bilmiyorum

Bölüm ne hocam? Uzmanlığın avantajı zaten her işi yapmak zorunda olmayıp belli bir alanda uzmanlaşmak, akademik yolun açılması, adsm' de daha yüksek maaş ve özelde "uzm. dt" ünvanının prestijidir. Makaleler ve sunumlar da bilimsel eğitim için zaruridir diye düşünüyorum. Yani tam olarak ne umuyordunuz ve bulamadınız? Maaş konusunda da bilgi verebilir misiniz?
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 28, 2017 7:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bölüm orto cerrahi perio pedo değil gerisinide sen düşün.ben klisyen olmak istiyorum akademik kariyerde istemiyorum ingcemde sıfır daha ilk günden de makale dayatması olur mu takdir senin. Bende sunu söylüyorum uzmanlığı alıp özelde çalışmayı düşünen biriyim maaşda adsmnin yarısı.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız