Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dişçi Koltuğu Tamiri
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dişçi Koltuğu Tamiri

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bycadde
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 22, 2017 9:35 pm    Mesaj konusu: Dişçi Koltuğu Tamiri Alıntıyla Cevap Gönder

Hastanenizde eskimiş hasta yatakları, hasta sedyeleri, refakatçı koltuklarının yerine yenisini almanıza gerek kalmayacak. Tüm hasarlı kumaşları söker yerine sizin seçtiğiniz kumaş türüyle değiştirip zarar görmüş plastik, ahşap ve metal aksamlar tamir edilerek veya yerine yenileri takılarak tüm ekipmanlarınız sıfır görüntüsüne kavuşturulur. Ekteki resimde görüldüğü gibi eskimiş atıl vaziyetteki dişçi koltuğunun yenilenme aşamaları özetle gösterilmiştir. Detaylı çalışmaları vermiş olduğum websitemizde görebilirsiniz.
https://www.koltuktamircim.com/doseme/10/disci-koltugu-tamiri-ve-deri-degisimi
Detaylı bilgi almak için yetkili;
Ali Engin
0216 999 7675
0530 226 8675

www.koltuktamircim.com bir ByCadde Mobilya kuruluşudur.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
cgds
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 24, 2017 4:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Önce tamir ettiğin koltuğun adını öğren sonra burya ilan ver
Başa dön
Karboksipeptidaz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 25, 2017 8:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bi de diş hekimi olcak o
Başa dön
cgds
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 26, 2017 1:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrıca dişçi olayına da gıcık oldum +1
Bide önüne gelen burya üye olabiliyo mu , olabiliyosa bulunduğum ilçede iki tane teknisyen var ağızda çalışan onlar da üye olsun , bizle deneyimlerini paylaşınlar
Başa dön
kzmcn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 30, 2017 8:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İlan veren hanım veya beyefendi en azından imla kurallarını sizden iyi biliyormuş. Takılmayın böyle şeylere. Dişçi miyiz? Diş hekimi mi? Bilgimizle, vicdanımızla, üslubumuzla hangisi olduğumuzu kendimiz belirliyoruz merak etmeyin.
Başa dön
cgds
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 30, 2017 8:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sen dişçi olabilrsin , zaten buna saygı duyuyorum ama kendi adına konuş bence. Biz ağızda çalışan diplomasız şarlatanlara bile saygı duyuyoruz ,burada kalem ile düş ile günde bilmem kaç saat çalışarak çoluğunun çocuğunun rızkından zamanından çalarak emek ederek feragat ederek uzmanlık eğitimi almak isteyen meslektaşlarıma yada o cehennem hayatı çekerek bitirdiğimiz fakültelerden mezun olduktan sonra bize dişçi diyen gerzekleri hoş görmiycem ben, bunu hoş göreni de hoş görmiycem, İmla hatası yapmış olabilirim ama bu yanlışımı mesleğe yanlış yapmamaya bu saygıdeğer insanlara yanlış yapmamaya yeğlerim

En son cgds tarafından Cmt Arl 30, 2017 9:15 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Karboksipeptidaz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 30, 2017 8:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kzmcn yazmış:
İlan veren hanım veya beyefendi en azından imla kurallarını sizden iyi biliyormuş. Takılmayın böyle şeylere. Dişçi miyiz? Diş hekimi mi? Bilgimizle, vicdanımızla, üslubumuzla hangisi olduğumuzu kendimiz belirliyoruz merak etmeyin.

Ha biz imla kurallarını bilmiyorz o yüzden böyle yazıyoruz di mi Very Happy? Takılmayın böyle küçük şeylere.
Ayrıca siz dişçi olabilirsiniz dişçi nedir bilmiyorum ben. Ben diş hekimiyim. Bu sitede de diş hekimi meslektaşlarım var. Herşeye maydanoz olmazsanız bi daha böyle can sıkıcı diyaloglar yaşanmaz.. (Bir değil bi)
Başa dön
kzmcn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 30, 2017 10:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yanlış olayın üzerinde durmuş aynı şeye devam etmişsiniz. imla kurallarını çok iyi bildiğinizden eminim zaten ama hekimlik için şart olan o degil. ne demek istediğimi dişçilerin anlaması mümkün değildi zaten. boşa vakit kaybı oldu gereksiz mesajımı okuyan diş hekimi meslektaşlarımdan özür diliyorum. sevgi, saygı, hoşgörü Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız