Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Manifesto
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Manifesto
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtmehmet2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 7:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yanlış hatırlamıyorsam diğer ya dava açan ya da dava açanların çok yakın bir arkadaşı
Mehmet Ozan Taş diye birisiydi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
dtmehmet2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 7:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oooo yazmış:
Dtbuggg1 yazmış:
Bence arayıp kötü konuşmak yerine kendisine durumu söyleyebiliriz çünkü araştırdığım kadarıyla sosyal medya hesabı bulunmuyor
bu platformu kullanıp soru bile sorduysa diyecek laf yok muhtemelen bu yazıları okuyunca ki okuyordur ! Gülüp geçecek kim olduğunu bilelim de elbet bir gün karşılaşırsak görülecek hesabimiz var..

Hocam o başlık silinmiş ben net hatırlıyorum çünkü beni araştırabilirsiniz ismi ferhattı ve buraya hesap numarası iban kendi açık adresini falan yazmıştı kocaeli adsm kalmış aklımda sağolsun arkadaşlar buldu hemen
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 7:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://www.instagram.com/godharpocrates/ resmen araştırmacı gazeteci oldum arkadaşlar bu da ferhat isimli arkadaşın instagram profili. Mehmet ozan taş isimli kişi ferhat isimli arkadaşın dönem arkadaşıymış
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 7:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmehmet2 yazmış:
Yanlış hatırlamıyorsam diğer ya dava açan ya da dava açanların çok yakın bir arkadaşı

madem biliyordun bu zamana kadar niye söylemedin, ya da kendin niçin iletişime geçmeye çalışmadın

En son lorenz tarafından Cum Ksm 24, 2017 7:59 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
oooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 7:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmehmet2 yazmış:
2 davacı vardı ikiside ortaya ciktı bir şekilde ulaşıp süreci hızladıralım...
Başa dön
dtmehmet2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

lorenz yazmış:
dtmehmet2 yazmış:

madem biliyordun bu zamana kadar niye söylemedin, ya da kendin niçin iletişime geçmeye çalışmadın

Hocam ben nerden bileyim isimlerini bilince herşeyin çözüleceğini
Bu isimler burda bangır bangır bağırıp para dava için para toplayan arkadaşlardı ben bu arkadaşların isimlerini 20 eylülden önce biliyordum zaten
Wp para toplamayıp oluşturulan dava grubunun yöneticileriydi bu davacılar isim görünce paylaştım
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmehmet2 yazmış:
lorenz yazmış:
dtmehmet2 yazmış:

Hocam ben nerden bileyim isimlerini bilince herşeyin çözüleceğini
Bu isimler burda bangır bangır bağırıp para dava için para toplayan arkadaşlardı ben bu arkadaşların isimlerini 20 eylülden önce biliyordum zaten
Wp para toplamayıp oluşturulan dava grubunun yöneticileriydi bu davacılar isim görünce paylaştım

ismi görünce mi paylaştın hadi ya burda biri demiş 4. idare mahkemesine gidip isimlerine ulaşabiliriz arkadasım var avukat diye onun altına ferhattı davacılardan biri demişsin madem biliyordun bu kadar zaman merak ediyordun verilen bilgilere güvenmiyodun.iletişime geçseydin adamla. ayrıca ne demek kişileri bilince herşeyin çözüleceğini ne bileyim demek ya. zaten ne kaldı ki bilgi verecek bundan sonrası zaten sınavın açıklanması eğer önceden bize söylenen bilgiler de dogruysa. birileri davacıları ibretlik ifşa edicem dedi diye mi bu entrika şuan.

En son lorenz tarafından Cum Ksm 24, 2017 9:31 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence cozum odaklı olalım şuan tartışma hiç bir işe yaramaz
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İki hesabını da paylaştım arkadaşlar gölcük adsmnin numarasını da googledan bulabilirsiniz. Herkes msj atsın arasın illa birine birşey açıklarlar neden açıklamasınlar saklanacak bi durum yok. Bilirkişileri öğreniriz belki hızlanması için yardım ederiz
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jj_jj yazmış:

haklısınız hocam,

En son lorenz tarafından Cmt Ksm 25, 2017 5:34 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben dava takip nosunu üçüncü ağızdan öğrendim bu arada.ama ilk ağız olmadığı için dogrulugundan emin değilim.Eger Ankara da soruşturacak avukat tanıdığı olan varsa ozelden yazayim
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özelden değil burdan yazın hocam illa araştırıp bulan olacaktır. Gerçekten ben anlamıyorum herkes birşeyler biliyormuş neden kimse açıklamadı birbirimize yardım edip süreci hızlandırabilirdik. Neden herşeyi özelden yazıyoruz takip no paylaşmak davacı adı paylaşmal kötü birşey değil ki. Tusun avukatı kendi çıkıp paylaştı bana ulaşabilirsiniz kendiniz takip edebilitsiniz dedi
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diyelim ki takip no yanlış ne olacak yani yanlışsa aa yanlışmış deriz. Ama doğruysa aşamayı öğreniriz avukatı buluruz bilirkişileri öğreniriz emin olun süreç çok hızlı ilerler o zaman. Daha bunun güvenlik soruşturması var. İzin verin herked yardjm etsin çabuk bitsin
Başa dön
dtmehmet2
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 8:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

lorenz yazmış:
jj_jj yazmış:

haklısınız hocam, çözüm odaklı olan adam önce bu kişilerle iletişime geçerdi belki de geçmiştir bilemem.ya da kendi kendilerini ifşa ediyorlar suan o yazılanlara tepki olarak. dtmehmet denen arkadas da madem 20 eylülden evvel biliyormuş ne beklemiş iletişime geçmek için hiç samimi değil. kusuruma bakmasın kimse özür diliyorum diğer arkadaşlara verdiğim rahatsızlıktan ötürü ama TUHAF

Bundan önce yazdıklarımı oku kaç tane başlık açtığımı kaç kere bişeyler yazılsın diye paylaşım yaptığımı senin açtığın başlığa senden önce duyup yazdıklarımı gör ve ondan sonra konuş bir iki haftadır siz aktifsiniz ben geçen seneden bu yana aktif olarak takip ediyorum az bişey kendinize saygınız varsa benim eski paylaşımlarıma bakın ibretlik ifşa diyor bi de bişey bilip de söylemeyen en adidir ben lafı atıyorum ortaya ben bilip demiyorsam benim adi ama siz bilip bilmeden haddinizi aşarak konuşuyorsunuz
Kendinize biraz saygınız varsa benim eski yaptığım yorumlarımı paylaşımlarımı ve açtığım konulara bakın
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 9:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
chordatympani hocam bir örnek sergiliyor. o asıl dava açanlardan da böyle bir tutum bekledik ama gelmedi. elbet dava sonuçlanınca davacı tarafların isimlerine ulaşacağız. açıkçası ibret olsun diye burada ad soyadlarını paylaşmayı düşünmüyor değilim.

şu mesajı yazdıktan sonra maşallah bütün davacılar bulunmuş Smile
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 9:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmehmet2 yazmış:
lorenz yazmış:
jj_jj yazmış:

haklısınız hocam, çözüm odaklı olan adam önce bu kişilerle iletişime geçerdi belki de geçmiştir bilemem.ya da kendi kendilerini ifşa ediyorlar suan o yazılanlara tepki olarak. dtmehmet denen arkadas da madem 20 eylülden evvel biliyormuş ne beklemiş iletişime geçmek için hiç samimi değil. kusuruma bakmasın kimse özür diliyorum diğer arkadaşlara verdiğim rahatsızlıktan ötürü ama TUHAF

Bundan önce yazdıklarımı oku kaç tane başlık açtığımı kaç kere bişeyler yazılsın diye paylaşım yaptığımı senin açtığın başlığa senden önce duyup yazdıklarımı gör ve ondan sonra konuş bir iki haftadır siz aktifsiniz ben geçen seneden bu yana aktif olarak takip ediyorum az bişey kendinize saygınız varsa benim eski paylaşımlarıma bakın ibretlik ifşa diyor bi de bişey bilip de söylemeyen en adidir ben lafı atıyorum ortaya ben bilip demiyorsam benim adi ama siz bilip bilmeden haddinizi aşarak konuşuyorsunuz
Kendinize biraz saygınız varsa benim eski yaptığım yorumlarımı paylaşımlarımı ve açtığım konulara bakın

bunu ben demedim ki burda biri paylaşmış siz de üzerine isim paylaşmışsınız yazdıklarımı yanlış okumuşsunuz. ben haddimi aştıgımı düşünmuyorum bana ithaf ettiğiniz lafı burda başka birisi yazmış ve siz altına isimleri saymışsınız. haddimi aşmıyorum siz bundan evvel biliyorsanız öncesinde paylaşıp iletişime geçmeliydiniz bu şahıslarla, burda en işe yarayan ve samimi işi ve de olgun bir şekilde dtbugg yapmış eline sağlık
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 9:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
Furious yazmış:
chordatympani hocam bir örnek sergiliyor. o asıl dava açanlardan da böyle bir tutum bekledik ama gelmedi. elbet dava sonuçlanınca davacı tarafların isimlerine ulaşacağız. açıkçası ibret olsun diye burada ad soyadlarını paylaşmayı düşünmüyor değilim.

şu mesajı yazdıktan sonra maşallah bütün davacılar bulunmuş Smile

evet hocam bahsettiğim bahsettiğim bu mesajdı.
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 9:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam ben dosya no yu arkadaşımızdan 2017/3118 diye öğrendim , avukat arkadaşlarla bağlantıya geçip birşeyler öğrendiğimde yazacağım . Başka araştırmak isteyen arkadaşlar için yazdım
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 9:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben burdan derlediğim bilgileri avukat arkadaşıma ilettim , vekaleti olmadığı için internetten bakamazmış fakat idare mahkemesine gittiğinde aleniyet olduğundan dosyaya ulaşabilirmiş. Hatta fırsat bulursa fotoğraflayanilirmiş. Ben gelişmeleri yazacağım . Umarım güzel haberlerimiz olur
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 9:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birgün içerisinde bu kadar bilgiye ulaşmamız... Ben inanıyorum yarın bu hızla dava ile ilgili net bilgilere ulaşırız
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
3. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız