Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Manifesto
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Manifesto
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
modiolus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 9:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gizem38 yazmış:
Hocam ben dosya no yu arkadaşımızdan 2017/3118 diye öğrendim , avukat arkadaşlarla bağlantıya geçip birşeyler öğrendiğimde yazacağım . Başka araştırmak isteyen arkadaşlar için yazdım

Hangi yer idare mahkemesi peki?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 10:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

4.idare diye yazmışlar başka bir başlığın altında
Başa dön
modiolus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 10:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gizem38 yazmış:
4.idare diye yazmışlar başka bir başlığın altında

Teşekkür ederim dikkat etmemiştim 🙈
Ben de sordum bilgi alırsam yarın sabah olumlu ya da olumsuz paylaşırım sizlerle
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2017 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herhangi bir cevap alabilen oldu mu
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 25, 2017 3:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinlikle dava açan grubun iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum hatta söylediğim gibi para vermeyenin bilgi almaya hakkı olmadığını düşündüklerini düşünüyorum. WhatsApp dava grubuna onlarca kez gelişme var mı yazıldı tek kelime cevap yok, hatta dava açanların grupta olduğu bile meçhul. Bizi sistem mağdur ediyor, bizi ösym, soru hazırlayan hocalar, mahkemede durumun aciliyet gerektirdiğini anlamayan görevliler mağdur ediyor evet ama bizi en çok meslektaşlarımız mağdur ediyor. Bu dava kesinlikle açılmalıydı ama böyle değil, asla kimse böyle bir muameleyi hak etmiyor, bizi resmen görmezden geldiniz.

Ferhat ismi geçince bir anda etekleri tutuşan tahminimce süreç hakkında hali hazırda zaten bilgi alan arkadaşlar ve ferhat bey binlerce insanın 2,5 aydır bir şey söyleyin yardım edelim, en azından durumdan haberdar edin seslerine hiç kulak vermediniz, eminim ki bunları okuyorsunuz şimdi gerçekten sebebini merak ediyorum. Neden?
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 25, 2017 6:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hic kimse hicbir sey ogrenemedi mi gercekten?
Başa dön
modiolus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 25, 2017 7:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:
Hic kimse hicbir sey ogrenemedi mi gercekten?

Galiba öyle bir dosya Yok, sistemden göremedim dedi bana arkadaşım 👎🏻
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 25, 2017 6:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öyleyse ferhat beyin açıklama yapmasını sağlamak için bulabildiğimiz her yoldan kendisini 'sık sık' arayalım.
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 26, 2017 5:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim sorduğum kişiden muhtemelen hafta içi haber gelir
Başa dön
Katayo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 26, 2017 8:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bide onca ankarada insan varken neden yani hem ankarada degilsin hem adsmdesin calisiyosun ugrasamiycaksin. Ama insanlarin tuzu kuru ha bikac aya gecsin ha 10 aya ne farketcek...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 26, 2017 12:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2016 dus “davalar hakkında” adlı başlığı üşenmeden sonuna kadar okudum.”pirella” adlı kullanıcı kendisi davacı ve avukatıyla görüşüp insanları çok güzel bilgilendirmiş ve bilgiye göre de 1-2 hafta gecikme olmuş ama yaklaşık bi tarihte sonuç açıklanmış.bişey daha dişhekimi haber diye bi haber sitesinde adayların yapmış oldugu ilgi üzerine seslerini oradan duyurmuşlar dişhekimi haberde 2016 dusun açıklanmaması ile ilgili duyuru yapılmış dikkat çekmiş diş hekimi habere biz de aynısını yapabiliriz nasıl ulaşılacak pek bilgim yok ama burdan özelden kendisine mesaj atıp 2017 dus için de aynısı yapılabilir bir diğeri twitler atılmış bolca ve twitler sonuç vermiş anladıgım kadarıyla twitter ı kullanabiliriz benim face dışında sosyal medya hesabım yok ama olan arkadaslardan rica edilebilir bir diğeri de son durum davacılardan biri ferhat musulluoğlu denmiş ona ulaşıp geçen senenin “pirella” adlı kişinin yaptıgı gibi avukatıyla görüşmesini sağlayıp sağlam bilgiler edinebilir bi nebze olsun içimizi rahatlatabiliriz 2016 dus davalar hakkında başlığını okuyup geçen sene yapılanları rehber alabiliriz açıkçası vallahi bittim tükendim beklemekten artık.
Başa dön
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 26, 2017 12:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Forumlar > 2016 dus sayfa 7 > dava hakkında başlığı sayfa 22 > diş hekimi haber . Burdan özelden yazmayı beceremedim bilen biri yardım edebilir ama sosyal medya hesabından ulaşmış ve haber yaptırmışlar siteye galiba
Başa dön
amigdala
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 26, 2017 11:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu bilinmezlik, bu sonu gelmeyen bilinmezlik. Kendimi hiç bu kadar çaresiz ve elden hiç bir şey gelmeyen bir durumda hissetmemiştim. Her zaman kaderimin kendi ellerimde olduğunu düşünen ve böyle yaşayan biriydim ta ki bu sancılı süreci görene kadar. Siz bu stresle nasıl başa çıkıyorsunuz bilmiyorum ama ben cidden baş edemiyorum. Kocaelindeyim ve davacı arkadaşımızı ziyaret edip bilgi almayı düşünüyorum. Kapısından da kovmaz herhalde. Burada olan ve bana eşlik etmek isteyenler de olabilir beraber gidebiliriz.
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ksm 27, 2017 12:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava numarası 3. Bir kişi tarafından 2017/3118 olarak paylaşıldı ferhat bey tepki vermemeye devam ediyor. WhatsApp grunun linki burada paylaşılmıştı ama bulamadım gruba girip kendisine siz de soru sormak istersiniz diye düşünüyordum bulabilen olursa linki paylaşırsa diğer arkadaşlarımız da aklındaki soru işaretlerini bizzat kendisine sorar.
Başa dön
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 27, 2017 3:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://www.facebook.com/dishekimihabercom-139339366122815/
Buradan 2017 dus hakkında haber yapmaları için bir talepte bulundum ama dikkate alırlar mı bilmiorum sizlerden birileri de yapmak isterse belki daha etkili olur belki bi haber yaparlar da bakarsın işe yarar
Başa dön
hsnak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 27, 2017 5:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mansuroglu85 yazmış:
https://www.facebook.com/dishekimihabercom-139339366122815/
Buradan 2017 dus hakkında haber yapmaları için bir talepte bulundum ama dikkate alırlar mı bilmiorum sizlerden birileri de yapmak isterse belki daha etkili olur belki bi haber yaparlar da bakarsın işe yarar

hocam bikaç sene önce kurulmuş küçük bi site.Bence bu sitenin haber yapması bi anlam ifade etmiyor.twitter daha faydalı olabilir
Başa dön
Dtses
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 27, 2017 9:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En son Dtses tarafından Sal Oca 09, 2018 12:08 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 27, 2017 11:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her sene aynı olaylar oluyor dava süreç vs. bu sene bir de güvenlik soruşturması var üstelik. Yanlız dikkatimi çeken şey her sene dava açan kişinin dus a öyle çok çalışıp değil de çat pat çalışıp sonra dava açayım soru iptali yapayım bir yere yerleşeyim mantığında bir kişi olması.Nedense hakkıyla sınava hazırlanan kişiler açmıyor dava çok bariz soru hatası olmadıkça.Zaten bariz hatalı bir iki soru oluyor o soruların da iptali hızlı sonuçlanıyor.Haksız yere iptal olan veya olucak olan sorular için asla ama asla hakkımı helal etmiyorum.
Başa dön
salemo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 2:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Grupta olmayan arkadaşlar için yazayım haberiniz olsun..

Ferhat beyin isminin geçtiği 14 soruluk birleşen dava için bilirkişi ataması yapılmış.
Gazide ayrı ayrı hocalar atanmış. Yolu düşen olursa o tarafa hocalar ile görüşülebilir hızlı sonuçlandırmak için.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 3:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne zaman atanmışlar belli mi. Bir de hocaların isimleri belli mi. Gaziden illaki arkadaşlarımız vardır gidip okullarına öğrenseler bu hafta cevaplar gönderilse zaten en erken iki hafta sonraya açıklanır. Daha da ertelenmesin süreç
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
4. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız