Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Manifesto
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Manifesto
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Bristol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 4:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki Ösym bilirkişi kararına itiraz eder mi? Yani geçen sene itiraz etti mi acaba?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ankaradaki ve gazi mezunu arkadaşların yardımlarını bekliyoruz süreçle alakalı. hocaların tamamı gazidenmiş duyuma göre

En son lorenz tarafından Sal Arl 12, 2017 12:07 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 5:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocaların hepsinden teker teker bir cevap bekleniyor itirazlarla alakalı bilirkişi raporu yazıyolar ve mahkemeye gönderiyolar daha sonra mahkeme bi karara bağlıyor. Yani atıyorum endodontide 2 adet soru var bu soruların ikisi de 3 er hocaya gidecek ikisine de rapor yazacaklar. GAZİ ÜNİVERSİTESİnden mezun arkadaşlar hocalarınıza en kolay siz ulaşırsınız gerekirsevsosyal medyadan yazın.
Yada şöyle yapabiliriz facebooktan bulabilsiğimiz hocalara msj atarak durumdab haberdar olmalarını sağlayabiliriz
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 5:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sosyal medya yoluyla yada direkt ulaşabildiğimiz hocalara 2 buçuk aydır bu sonuçları beklediğimizi kendilerinin raporundan en az iki hafta sonra sınavın ancak açıklanacağını ; bundan yaklaşık bir ay sonra yerleştirmelerin belli olacağını üzerine bir de ucu sonu belli olmayan bir güvenlik soruşturmasının bizi beklediğini cevapları ne kadar erken verirlerse bizim için o kadar iyi olacağını belirtelim. Bir de bu süreçte bir çoğumuzun aylatdır işsiz olduğunu atama açılmadığı için atanamadığımızı öElde kimsenin geçiçi iş vermediğini yazalım veya anlatalım. Bence son derece yararı olur
Başa dön
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilirkişiler raporlarını belli bi süre içinde yazmaları gerekir bununla ilgili bilgisi olup da bilgilendirme yapacak olan vardır aramızda yani geçenlerde yine burda okudugum kadarıyla biri(kim oldugunu hatırlamıorum galiba chordatympaniydi) bilirkişinin cevap verme süresi 1 hafta demişti buna karşılık davacıların itiraz süresi varmış tekrardan onun da süresi 3 gün dersek toplamda 10 gün hangi gün bilirkişi atamaları yapıldı?(yine chordatympaniydi galiba geçen hafta atanmışlar demişti) hesaplara göre 1 aralıkta açıklanması gerek.sürecin nasıl işlediğiyle ilgili bilgilendirecek olan var mı?
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam bu sene kampta hocalar bilirkişinin soruya yanıt verme süresinin 3-5 günle sınırlandırıldığını söylemişlerdi benim bilgim bu kadar
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar merhaba.Swing lock sorusu için bilirkişiler belirlendi.22.11.2017 tarihinde atanmış bilirkişiler.bugün tebligat ulaştı elime.ama maalesef protez sorusuna cerrahi hocaları atanmış Gazi'den.yukardaki cerrahi için paylaşılan 3 hoca swing lock sorusuna atanmış.protez üçlüsü yerine cerrahi üçlüsü atanmış.şaka gibi.bugün mahkemeye gittim hemen söyledim böyle böyle diye.hakim atamışmış ona kimse karışamazmış.en son artık bıçak kemiğe dayandı görüşmek istedim hakimle derdimizi anlatmak için ama yasakmış.embesiller.inşallah ÖSYM itiraz etmez ya da bilirkişiler red vermez branşımız değil diye.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir soru için bile yanlış bilirkişi atandıysa büyük davayı düşünemiyorum bile ama çok komik değil mi ya soru protez sorusu ve hakim kafasına göre bi branştan atama yapmış sonumuz hayrolsun. Bilirkişi olaral atanan hocalara ulaşabilen olursa lütfen yazsın. İki dava da bu saçma gidişat yüzünden aralık sonunda ancak açıklanır arkadaşlar boşuna ümitlenmeyin
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ösym direk itirazını sunmuştur bilirkişi değişmesi için muhtemelen yeniden atayacaklar. Hayır bir de şöyle bir durum var aynı soru için iki ayrı dava var protezcilerin eline geçince direk cevaplarını yazabilirler çünkü zaten hazırladılar
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtbuggg1 yazmış:
Bir soru için bile yanlış bilirkişi atandıysa büyük davayı düşünemiyorum bile ama çok komik değil mi ya soru protez sorusu ve hakim kafasına göre bi branştan atama yapmış sonumuz hayrolsun. Bilirkişi olaral atanan hocalara ulaşabilen olursa lütfen yazsın. İki dava da bu saçma gidişat yüzünden aralık sonunda ancak açıklanır arkadaşlar boşuna ümitlenmeyin
kesinlikle katılıyorum.bir sorunun içinden çıkamayan mahkeme 15 sorunun içinden nasıl çıkacak
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Protez sorusuna cerrahi hocası atanması PES ARTIK.
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 6:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtbuggg1 yazmış:
Ösym direk itirazını sunmuştur bilirkişi değişmesi için muhtemelen yeniden atayacaklar. Hayır bir de şöyle bir durum var aynı soru için iki ayrı dava var protezcilerin eline geçince direk cevaplarını yazabilirler çünkü zaten hazırladılar
swing lock sorusu ilk davadan çıkarıldı demişti bir arkadaş.bu konuda bilgisi olan var mı.ilk davada swing lock sorusu ile ilgili karar çıkarsa büyük ihtimalle soru aynı hocalara gideceğinden karar aynı olur.davayı geri çekebiliriz o zaman.ama soru inşallah eklidir ve çıkartılmamıştır
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 7:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim bildiğim kadarıyla 14soruya dava açılmış. Periodontolojiden bilirkişi ataması yapılmadığına göre dava açılmayan soru perio sorusu. Neyse en azından en az bir ay daha sınavın açıklanmayacağını öngörmüş olduk. Tus davasında da bilirkişiler yanlış bölümlerden atanmıştı daha sonrasında doğrı bilirkişiler ancak geçen hafta atandı üzerine bir de ösym itirazı eklendi hala aynı aşamadalar. Bizim davamızdan 10 gün önce dava açıldığı düşünülürse sonumuz hayrolsun. Geçen sene dava geç işleme konulmuştu. Bu sene de sağolsunlar bilirkişi aşamasında uzun süre bekleyeceğiz
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 7:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
Arkadaşlar merhaba.Swing lock sorusu için bilirkişiler belirlendi.22.11.2017 tarihinde atanmış bilirkişiler.bugün tebligat ulaştı elime.ama maalesef protez sorusuna cerrahi hocaları atanmış Gazi'den.yukardaki cerrahi için paylaşılan 3 hoca swing lock sorusuna atanmış.protez üçlüsü yerine cerrahi üçlüsü atanmış.şaka gibi.bugün mahkemeye gittim hemen söyledim böyle böyle diye.hakim atamışmış ona kimse karışamazmış.en son artık bıçak kemiğe dayandı görüşmek istedim hakimle derdimizi anlatmak için ama yasakmış.embesiller.inşallah ÖSYM itiraz etmez ya da bilirkişiler red vermez branşımız değil diye.

hocam herhalde bilirkşi süreci geçen yıla göre daha kısa tutuldugu için daha ne kadar oyalarız uzatırız hesabındalar
Başa dön
hespera
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 7:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Davaya bakan hakimin adı ne arkadaşlar?
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 8:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Embesiller
Başa dön
Sakura-
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 28, 2017 11:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nasreddin hoca fıkrası gibi gerçekten inanamıyorum
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 29, 2017 5:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ankaradaki arkadaşlar haberlerinizi bekliyoruz
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 29, 2017 5:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

günlerdir bilgi bilgi bilgi diye buralarda söylenip duranlar nerdesiinz acaba şuan elinizde bilgi de var tamamen çaresiz durumda degiliz birşeylere ulaşmak için bi çaba göstermekten başka herkes herşeyi yapıyor kusuruma bakmayın cogunuz boş konusuyorsunuz işin magazin kısmıyla ilgileniyorsunuz. hani bilirkişileri bilsek süreç hızlı ilerlicekti hani mahkemelere gidiliyodu fakültelere gidilip hocalarla konusuluyodu iletişim kurulmaya çalışılıyordu. gerçekten bişeyler yapmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. sitemimin ne kadar haklı oldugunu anlayacagınızı umuyorum
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 29, 2017 6:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gazili tek bir arkadaş dahi mi yok anlamıyorum yada hocalarınıza gidip sormaya mı çekiniyorsunuz. En azından birşey sormayacaksanız bile ellerini çabuk tutmalarını söyleseniz bu bile yeter. Çok zor değil arkadaşlar gerçekten illa ki okula gitmeye bile gerek yok. Bilirkişi uzattıkça uzatabilir bekleyelim nasılsa yazarlar demeyin. Adamlar bazen bi sınav kağıdını bile bi ayda okuyor.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
5. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız