Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - !!!!ALLAH AŞKINA DUS2017 BİLGİ!!!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

!!!!ALLAH AŞKINA DUS2017 BİLGİ!!!!!
Sayfaya git 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pierrerrobin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 23, 2017 9:31 pm    Mesaj konusu: !!!!ALLAH AŞKINA DUS2017 BİLGİ!!!!! Alıntıyla Cevap Gönder

Artık yeter. Ne whatsapp grubuna girebiliyoruz ne sözüm ona grupta olan 257 kisiden herhangi birinden bir ses cikiyor!!! Beklemek bu kadar kolay mi saniyorsunuz?? Kim hangi dertlerle yuzlesiyor hangi sartlarda sizlerden gelecek bir bilgi tanesini bekliyor haberiniz var mi?? Yaziklar olsun sizin gibi meslektasa da yaziklar olsun. Adalet sagliyorsunuz dimi kendinizce?? Bu mu ADALET??? Dava sureci hakkinda adam akilli bir bilgi sahibi olan bir kisi bile yok mu???
Aldiginiz beddualarla cok yasamazsiniz ben size soyliyim...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Elifden
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 23, 2017 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba soruların bilirkişilere ulaştığı söylendi en son
Başa dön
ragnarok
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 23, 2017 10:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba Smile whatsapp grubundakilerden biriyim (davacı değilim). Grupta en son yazan şey arkadaşlar soruların hala daha bilirkişilerde olduğu, bilirkişiler cevapları gönderdi mi göndermedi mi kesin bir bilgi yok, en azından grupta konuşulmadı
Başa dön
Sambukol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 24, 2017 2:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Baska bir basligin altinda yazdim gorulmemis.davacilardan duyduguma gore sorular bilirkisilere gitmis ancak bir tanesinde yanlis bilirkisi atandigi icin tekrardan bilirkisi atamasi yapilmis o da chordatympanin dava actigi soru.suan o bekleniyormus.buyuk ihtimalle tum davalar degerlendirilince aciklayacaklar.chorda tympani bu bilgilerin dogrulugunu veya yanlisligini teyit ederse sevinirim.
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 24, 2017 3:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence 15 gün kaldı .(tahminim) 3 soru daha iptal olur max.
Başa dön
Elifden
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 24, 2017 4:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

15 gün bile dayanacak gücümüz kalmadı inşallah daha erken açıklarlar da en azından puanımızı görürüz
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 24, 2017 6:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende Ocak 10 ile 20 si arasında aciklanacagini düşünüyorm😊 başlarda en geç Aralık sonu diyordum olmadı malesef.keske tercih ve yerleştirme güvenlik soruşturması kısmı uzamasa
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 26, 2017 1:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar sorular bilirkişilerde.bazı bölümlerde de hocalar raporlarını yazıp göndermişler mahkemeye.1 hafta 10 gün içinde açıklanmasını bekliyoruz inşallah
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 26, 2017 3:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Chordatympani hocam Allah askina bizi güncelleyin periyodik olarak. Herkesin anksiyete tavan yapmis durumda.
Kararlar gittikten sonra zaten 2 3 gun icinde acikladi osym tusu. Ama herturlu bu cuma olmayacak bu is oyle gozukuyor. Valla bu 3 ay bana 1 yilmis gibi geldi. Bol sabir herkese.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 26, 2017 6:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gönderilen raporlarda hangi sorular var ve kararları ne yönde biliyo muyuz peki. Tusta bilirkişilere belirli bir süre verilmişti bizde yok mu bu durum acaba. Bir de hangi sorulara ne yönde karar verildi biliyosanız lütfen söyleyin. Whatsap grubuna sayı aşımından dolayı bir çok kişi giremiyo
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 26, 2017 7:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Whatsapp grubundayım öncelikle grupta son güncel bilgi sorular hocalara ulaştı rapor yazmalarını bekliyorız , chordatympani cuma günü mahkemeye gidip raporlar gelmiş mi diye bakacak . Tus ta raporlar gelince 2-3 güne açıklanmadı sanırım bir hafta sürdü , grupta da öyle konuşuldu . Haftaya haftaiçi bekliyorız inşallah arkadaşlar
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 27, 2017 12:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ben sadece swing lock sorusuna sonradan dava açtım.bu soru ile ilgili verilen kararı zaten sizlerle paylaşacağım.diğer sorular ile ilgili de bilgi alırsam paylaşacağım.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 28, 2017 6:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar merak ettiğim bir durum var bilirkişilere raporlarını yazmaları için belirli bir süre verilmedi mi? Tusta verilmişti çünkü o süreyi bilmiyo muyuz.
Başa dön
salemo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 28, 2017 7:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtbuggg1 yazmış:
Arkadaşlar merak ettiğim bir durum var bilirkişilere raporlarını yazmaları için belirli bir süre verilmedi mi? Tusta verilmişti çünkü o süreyi bilmiyo muyuz.

O süre 1 hafta

Bu hafta olmaz ise haftaya açıklanacak sonuçlar inşAllah.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 28, 2017 9:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir hafta olduğunu sanmıyorum 22 kasımda bilirkişilere bilirkişi olduklaro tebliğ edilmişti. Bi haftada dosyalat ellerine ulaştı diyelim 20gündür ellerinde. Son gün hangi gün acaba yarın mı yoksa belirli bi süre verilmedi mi dava açanların bunu kolayca öğrenmesi gerekmez mi tus forumunda gayet biliniyordu. Bilirkişilerin verdiği cevaplar da biliniyordu
Başa dön
salemo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 28, 2017 9:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtbuggg1 yazmış:
Bir hafta olduğunu sanmıyorum 22 kasımda bilirkişilere bilirkişi olduklaro tebliğ edilmişti. Bi haftada dosyalat ellerine ulaştı diyelim 20gündür ellerinde. Son gün hangi gün acaba yarın mı yoksa belirli bi süre verilmedi mi dava açanların bunu kolayca öğrenmesi gerekmez mi tus forumunda gayet biliniyordu. Bilirkişilerin verdiği cevaplar da biliniyordu

Davayı açan vatandaş 1 hafta olduğunu söyledi sürenin.
Başa dön
oooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 28, 2017 9:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtbuggg1 yazmış:
22 kasımda belirlenen bilirkisiler den sonra iki hocanın soru komisyon dan çıktı osym itiraz etti tekrardan bilirkişi ataması oldu ayrıca dosyalari hocalara geçen hafta mahkeme yollamis .. Bu hafta raporlarını mahkemeye göndermelerini bekliyoruz ..Henüz bir haber yok..
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 29, 2017 7:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün bi arkadaşımız mahkemeye gidip bakacaktı öğrenirseniz burdan da yazabilir misiniz
Başa dön
Nara88
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 30, 2017 1:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakmis. Raporlar daha gitmemis mahkemeye. Davaci olan arkadaslari tebrik ediyorum.1-2 sual iptal olucak ya olmuycak diye bukadar insani suruduruyorlar. Her yil ayni sey yasaniyor. Insanlar hic ders almiyorlarmi. Tek gulle bahar olmaz arkadaslar. Sistem belli.
Saygilar
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 30, 2017 1:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mükemmel ya gerçekten. En erken gönderecekleri tarih 2ocak ösym ve davacıların itirazlarını bildirmesi 5ocak desek. Ertesi hafta da kurul toplanacal karar verecek ösym ye bildirecek. En azından iki hafta var. O da iyi ihtimal. Normalde 3 hafta var. Sınav geçen seneden 15gün nerdeyse erken yapıldı güya geçen sene bir sürü sorun oldu o yüzden geç açıklandı. 4 ay olacak davacılar elini taşın altına koymuyor. Ben de adsmde çalışsam dusa çok da hazırlanmamış olsam ben de önemsemezdim tabi
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sonraki
1. sayfa (Toplam 17 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız