Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ÖSYM ARAYALIM
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ÖSYM ARAYALIM
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtclearfil
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 4:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir insan evladı, başka insan evlatlarını ilgilendiren bir konuda nasıl böyle rakam hatası yapıp yollayabiliyor akıl alir gibi değil.
En uyduruk belgeyi bile bir kişi eline alinca bakar acaba yanlış yazdım mi diye göz gezdirir. Bu nasıl bir ahmaklıktır, en az 700 aday ve onlarin ortalama 5 kisilik aileleri desek 3500 kişi şuan bunu bekliyor. Osym denilen kurum sürekli bize gelseaçıklarız diyerek kendini aklamasın. Ana sayfadan bir duyuru yayinlasa gercekleri anlatsa neyi beklediğimizi ögrenir oturur bekleriz.
Kurumda yetkili kimse yok herkesbirbirine atıyor topu ve ne yazık ki at izi it izine karıştı artık. Bugün açıklanmadıysa yarin da zor . Bi a4 kağıdına mühür basmak bile temel atma töreni gibi bisey sanırım. Allah ıslah etsin bize bunlari yasatan tüm sorumluları.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gravedigger_66
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 4:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt clearfil en az 700 aday derken neyi kastettin sınava 3000 kişi girmemiş miydi??
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 4:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün mahkemeye giden arkadaşlar ösymnin avukatı yeni düzenlenen kararı mı aldı yoksa uyapa yüklenen yanlış yazılan kararın aslını mı aldılar. Bu konuda bi bilginiz varmı. Eski yanlış kararı alsıysa doğrusu gönderilenekadar açıklanmaz çünkü
Başa dön
dtclearfil
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 4:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gravedigger_66 yazmış:
dt clearfil en az 700 aday derken neyi kastettin sınava 3000 kişi girmemiş miydi??

Umudu olan 700 800 adaydır diye düşündüm. Sonuçta herkes kendini biliyor. Cok kötu yapan birisi şuan bu sınavı dusunmuyordur.
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 5:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün de açıklanmadı. Demekki hala sıkıntı var. Mahkemenin insiyatifine kaldık yapacakları bi sayıyı değiştirmek yapamadılar....
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 5:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gizem hanım yarın arkadaşınıza sabahtan sorup bilgi alıp buraya yazabilir misiniz ona göre yarın umutlanalım yada en azından bari yarın zaten açıklanmaz diyip bilgisayar başında bi günümüzü daha mahvetmeyelim.
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 8:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Linkci arkadaslar bize güzel haberler verinn
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 9:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam link kovaliyoz hep aktif linkler de var da bos cikiyo anlamadim ben de biri keyfine link mi aktifliyo nedir
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 9:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtgce92 yazmış:
Hocam link kovaliyoz hep aktif linkler de var da bos cikiyo anlamadim ben de biri keyfine link mi aktifliyo nedir
ordan da mı ümidimizi keselim anlamadimki daha ne kadar geciktirecekler 4.5 ay oldu.her bir zıkkım da (UYAP tebligat vs) gitti diye duyduk e daha neyi bekliyorz. yeterince sabrettik artık daha fazla geciktimesinler please
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 10:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Up arayalım lütfen
Başa dön
Siderofaj
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 10:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

5 dakika nefessiz konuştum
Cevap ösym.gov.tr yi takip edin. Nasıl iş ben anlamıyorum
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 26, 2018 10:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onları oraya gerçekten milletin gazını alsınlar diye koymuşlar. Bulacaksın yetkili kişilerin numarasını canından bezdireceksin. Bugün de açıklanmaz bu sınav arkadaşlar. Tus açıklanmadan önce data biliyordu öğrenmişti. Bizi nedem adam yerine koyup öğrenmiyorlar. Onların davasına müdahil olmadılar ama takip ettilet. Biz kendi kendimize uğraşıyoruz. Datadan derece yapacağını düşünen vs varsa dershaneyi arasın öğrensinler. Adınızı kullanıp reklam yapmayı biliyolar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız