Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dershanesiz hazırlanmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dershanesiz hazırlanmak

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yrgndntst
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 12, 2018 8:13 am    Mesaj konusu: Dershanesiz hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar dershanesiz hazırlanmak sizce mantıklımı ve hayalimi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 12, 2018 8:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslarina sor hocam burdan bilgi alamazsin faydasiz adamlar cogu buranin, ne sorarsan sor cevap vermiyorlar
Başa dön
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 12, 2018 9:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsbp yazmış:
Arkadaslarina sor hocam burdan bilgi alamazsin faydasiz adamlar cogu buranin, ne sorarsan sor cevap vermiyorlar

Bizden yana hiç ümidiniz kalmamış hocam her başlıkta yerin dibine sokuyosunuz ama yine de kimse yazmıyo sadece okuyolar Smile
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Tem 12, 2018 9:56 am    Mesaj konusu: Re: Dershanesiz hazırlanmak Alıntıyla Cevap Gönder

yrgndntst yazmış:
Arkadaşlar dershanesiz hazırlanmak sizce mantıklımı ve hayalimi

Ben dershaneye gitmedim. protez kazandım. Bir arkadaşım dershanesiz dicle orto bir diğeri endodonti kazandı
Başa dön
waterproof
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 12, 2018 8:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dersaneye gidip dersleri düzenli dinleyen bir arkadaşımızın kitaplarını bulabilirseniz dersaneye gerek kalmadan da kazanabilirsiniz bence hocam
Başa dön
dtalbortus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 12, 2018 10:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dershanesiz derece yapmak mümkün mü sizce
Başa dön
Karas
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 13, 2018 1:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtalbortus yazmış:
dershanesiz derece yapmak mümkün mü sizce

Bence nasıl çalışacağınıza bağlı. Dersane çalışmanızı disipline etmeye yardımcı oluyor sadece bana göre, belki biraz da nasıl çalışmanız neye yoğunlşamanız gerektiği hakkında yol gösteriyor ama derece istemek demek zaten her şeyi dip bilgiyi de çalışacağım demek o yüzden bu konuda dersane fark oluşturmaz. Düzenli ve çok çalışacağınıza inanıyorsanız neden olmasın.
Başa dön
berkehan_13
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 14, 2018 1:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Altı çizili kitaplar olduktan sonra dershaneye gitmeden de olur diye düşünüyorum.
Başa dön
dentzum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 25, 2018 10:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benm arkadaşım da dershanesiz derece yaptı ankara orto kazandı bütün iş sizde bitiyor
Başa dön
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 07, 2018 5:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dershane bir araç, kullanmasını bilen için çok faydalı. Sen kendini bileceksin, nasıl bir ortamda daha iyi öğrenirim motive olurum? Tek başına çalışıp öğrenen biri misin, dershane ortamında motive mi olursun demotive mi, orda sosyalleşicem diye kantinde takılıp sonunda kantinciyle ahbap mı olursun, derste maç mı dinlersin iş sende bitiyor. Hızlı ders nasıl çalışılır, o koca kitaplar nasıl yalanır yutulur, akılda kalıcı kısaltmalarla temel bilimler nasıl ezberlenir, nereden ne soru gelebilir bunlar dershanenin kattıkları. Kamp için birşey diyemem çok başka bir dünya ama dershaneye gitmeden birisi bana dese ki iki günde bir kitap bitireceksin koca dersi iki günde anlatıyorlar vs sona doğru tüm derslere 6-7 tekrar atacaksın vs. dese ne diyor bu adam o nasıl iş derdim. Offline denen olay, offline i hızlandırılmış dinlemek vs dershane fayda sağlar kendini bilene
Başa dön
notokord
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 08, 2018 6:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya bence şu 2,3 tekrarla orto kazandım işte bilmem kaçıncı oldum dus kolay Bana arkadaşım haber verdi öyle bi gireyim dedim vs.. çok çalışmanın verdiği kafadır lütfen bu salaklara inanmayın dus mantıklı çok tekrar ve soru dershane etkisi var tabi ama primer değil ses kaydı kaçak videolar altı çizilmiş kitaplar işini görür bence, ben 2 tekrarla 50. Oldum (!)babam çok zekiydi.iyi çalışmalar dilerimm
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 08, 2018 9:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

notokord yazmış:
Ya bence şu 2,3 tekrarla orto kazandım işte bilmem kaçıncı oldum dus kolay Bana arkadaşım haber verdi öyle bi gireyim dedim vs.. çok çalışmanın verdiği kafadır lütfen bu salaklara inanmayın dus mantıklı çok tekrar ve soru dershane etkisi var tabi ama primer değil ses kaydı kaçak videolar altı çizilmiş kitaplar işini görür bence, ben 2 tekrarla 50. Oldum (!)babam çok zekiydi.iyi çalışmalar dilerimm

Haha super
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız