Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - YERLEŞTİRME SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIr
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

YERLEŞTİRME SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIr

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 3:57 am    Mesaj konusu: YERLEŞTİRME SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIr Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ösymyi arayıp bilgi alan oldu mu. 4 gün oldu ne için bekleniyor gene
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Siderofaj
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 4:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aktif link falan var mı boşa mı bekliyoruz 😢
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 5:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bizim gene birlik olup ösymyi arama yağmuruna tutmamız gerekiyor. Başka türlü olmuyor bu sınavda
Hepsinde beklemek için sebep vardı bu sefer tek olay bilgisayarın yerleştirmeleri yapması ve açıklamaları. İşi uzatıyorlar. Son bir kez daha darlayalım da açıklasınlar ösymden kurtulalım
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 5:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yan dal uzmanlık sınavının yerleştirme sonuçları 20GÜN sonra açıklanmış. Bizim de böyle olmasın arkadaşlar aman nasılsa bu hafta içinde açıklarlar diye salmayalım.
Başa dön
Elifden
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 5:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben aradım hocam umarım açıklanır bi bilgimiz Yok dediler
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 5:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her zaman bir bilgileri yok ama çok aradığımızda bi noktadan sonra bilgileri olmays başlıyor nedense. Arkadaşlar bugünden başlayarak sürekli arayalım. Tercih döneminde ingilizce sıkıntısını yaşamış biri olarak sürekli aramanın etkisini gördüm. Ağustos tus ile aramızda açıklanma süresi olarak 1 aydan fazla süre oldu onlar henüz işe başlayamadı bile güvenlik soruşturması yüzünden. Ösymde kimse böyle şeyleri takmıyor ve hızlandırmıyor. Hatta ben bugün bimere şikayette bulunacağım süreç ile ilgili
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 5:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YÖK BAŞKANLIĞI, ÖSYM VE SAĞLIK BAKANLIĞINA

10. EYLÜL 2017 tarihinde yapılan Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavına girmiş bir Diş hekimi olarak yaşadığımız mağduriyetten dolayı şikayetimi dile getirmek isterim.
Yaklaşık 4 ay süresince bireysel açılan davanın sonucunu sınava giren bütün diş hekimleri olarak bekledik. Bu ülkede sağlık ile ilgili bu kadar aksaklıklar varken doktor sayısı yetmezken bu kadar hekim 4 ay boyunca maddi ve manevi olarak zarar gördük.Bu süreçte yaşadığımız psikolojik çöküş de işin bir diğer yanı. Mahkemede yaşanan onlarca aksaklık, hiç bir yerden bilgi alamamamız, kimsenin bizi ciddiye almaması hepimizi yılma noktasına getirdi. Bütün bunlar yetmezmiş gibi ÖSYM nin işleri sürekli yavaşlatması sebebiyle 20.02.2018 tarihi itibari ile hala yerleştirme sonuçları açıklanmamıştır.5 aydır beklemedeyiz. Bu kadar mağdur edilmişken bundan sonraki sürecin hızlı ilerlemesi tek talebimizdir. Yerleştirme sonuçlarının bir an önce açıklanması ve daha önemlisi güvenlik soruşturmalarının hızla tamamlanması hatta işe başladıktan sonra devam etmesi talebimizdir. Bu konuda üniversiteleri bilgilendirmeniz ricamızdır. Saygılarımla
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 5:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bence hepimiz bu şekilde şikayetimizi belirtirsek ilgili kurumlara ulaşır belki bundam sonraki süreçte daha az mağdur oluruz birileri bizi duyar ciddiye alır. Yazmak yollamal 5 dakikanızı almaz herhangi bir sakıncası da yok
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 5:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bence hepimiz bu şekilde şikayetimizi belirtirsek ilgili kurumlara ulaşır belki bundam sonraki süreçte daha az mağdur oluruz birileri bizi duyar ciddiye alır. Yazmak yollamal 5 dakikanızı almaz herhangi bir sakıncası da yok
Başa dön
dtysgmz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 6:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ösym rezil ediyor bizi ya bekle bekle aylardır rezil olduk bence de yapalım arayınca sayfayı takip edin diyorlar baska bişey dedikleri yok zaten
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hadi arkadaşlar ösymyi darlamaya başlayalım açıklanması 5 dakikalık iş geçen sene cumartesi gece biten tercihleri pazartesi açıkladılar. Bizim beklememizin sebebi gene bizi unutmaları ve sesimizin çıkmaması. Arayıp kendimizi hatırlatalım arkadaşlar
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 7:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Açıklanmama gerekçesini de soralım. Muhtemelen bilmiyoruz diyecekler. Bimere şikayet etmediyseniz bile şikayetçi olduğunuzu söyleyin. Ben birazdan arayıp şikayette bulunduğumu da söyleyeceğim
Başa dön
Bayrabay57
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 7:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadashlar dun YDUS sonuclari aciklandi o yuzden aciklamadilar muhtemel. Bu gun aciklanir her halde.
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 21, 2018 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben korkuyorum ydus gibi 20gün sonra yerleştirmeleri açıklarlar diye. Konuşurken lütfen dus demeyin diş hekimliğinde uzmanlık sınavı diyin anlamıyolar çünkü. Kadın bana diyoki dün açıklandı. Yandal dedim o onu bile bilmiyolar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız