Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusdata 2018 3. Deneme
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusdata 2018 3. Deneme

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Datak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 1:28 am    Mesaj konusu: Dusdata 2018 3. Deneme Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Datanın son deneme sonuçları açıklandı. Sınava giren arkadaşlar netini ve derecesini yazarsa en azından kim kaç netle kaçıncı olmuş görebiliriz. Şimdiden teşekkürler..

Ben 79.75 netle 55. Olmuşum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 1:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayy ne önemli bir mevzuu ne büyük bir dert bu böyle. Eminim bu denemenin sonucu sınavda yapacağınız netle aynı gelir. Çok önemli şuan bu herkes yazsın denemeye giren. Kimin kaç netle kaçıncı olduğunu napcaksın ALLAH AŞKINA tercih dönemine mi yardımcı olacak. Mesela x kişisi 100netle 5. Oldu yani ne yapacaksın bunu oo yüz netle 5. Olunuyomuş iyi mi diyeceksin amaç ne? Sen hala denemelerin fos olduğunu öğrenememişsin senden bi cacık olmaz
Başa dön
Zasa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 2:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

84.5 netle 39.
Başa dön
Datak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 2:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rumzz yazmış:
Ayy ne önemli bir mevzuu ne büyük bir dert bu böyle. Eminim bu denemenin sonucu sınavda yapacağınız netle aynı gelir. Çok önemli şuan bu herkes yazsın denemeye giren. Kimin kaç netle kaçıncı olduğunu napcaksın ALLAH AŞKINA tercih dönemine mi yardımcı olacak. Mesela x kişisi 100netle 5. Oldu yani ne yapacaksın bunu oo yüz netle 5. Olunuyomuş iyi mi diyeceksin amaç ne? Sen hala denemelerin fos olduğunu öğrenememişsin senden bi cacık olmaz

Sen hıyar olduğun için senden çok iyi bir cacık olmuş.
Başa dön
Dtdrn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 2:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rumzz yazmış:

+1
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 3:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tamam denemeler skıntılı ama keşke insan gibi söyleseydiniz .adam sınava çalışıyo böyle şeylerle motive olmaya çalışıyo. Ama şu konuda size katılıyorum o arkadaştan cacık olmaz ama sizden olur
Başa dön
Lancelot
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 3:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir tanıdıgım vasıtasıyla bir tanıdıgımın tanıdığına ulaştım haftaya cuma (9.3.1Cool rumzzdan cacık olur dedi kesin bilgi galiba sanırsam dedi siz bana inanmazsınız şimdi ama boşuna bu hafta cacık beklemeyin
Başa dön
Zasa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 3:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

84.5 netle 39.
Başa dön
dtsunshine
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 3:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lancelot yazmış:
Bir tanıdıgım vasıtasıyla bir tanıdıgımın tanıdığına ulaştım haftaya cuma (9.3.1Cool rumzzdan cacık olur dedi kesin bilgi galiba sanırsam dedi siz bana inanmazsınız şimdi ama boşuna bu hafta cacık beklemeyin

Very Happy
Başa dön
Legolas
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 5:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lancelot yazmış:

😂😂
Ayrıca sınava hazırlanmamış gibide konuşmayın insan merak edebilir çalışırken kriter alabileceği bişey bu sonuçta kırıcı olmaya gerek yok 👎🏻
Başa dön
marco
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 5:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rumzz yazmış:

millet sana mı soracaktı açacağı konuyu?arkadaş konuyu 2018 bölümüne açmış yani 2018 yılındaki dusa hazırlanan arkadaşlarından bilgi almak istiyor.sen tabi ana sayfadan en üstteki konuya direkt atladığın için olayı idrak etmen zor hahahaha kafalar gitmiş iyice
Başa dön
sementoma93
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 5:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bişey sorucam datanın deneme sınavlarına internetten katılmama rağmen sınavdan sonra soruları göremiyorum.Sadece cevap anahtarı ve istatistikler görülüyor.Siz soruları nasıl görüyorsunuz acaba?
Başa dön
Legolas
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 02, 2018 7:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3-4 gün sonra kalkıyor sorular ama o arada katıldığım sınavlardan sorular cevaplar bölümünden görülüyor
Başa dön
texavery
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Mar 14, 2018 9:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya her denemede 5 10 tane sıkıntılı soru olmuyor mu? yoksa bana mı öyle geliyor?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız